Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/133)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 1. kolo

21.2.2015| Drnovice Kulturní dům| Dvojice muži| Dvojic: 133| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
2.Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
Zmelík Oto SVK100467Bratislava
3.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
3.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
5.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
5.Jelínek Patrik CZE035852ATJ Viktoria Radim
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
5.Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
5.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
9.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
9.Géring Pavel CZE001093AŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
9.Mesiarik Josef CZE005959BŘízci z Výškovic
Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
9.Nečas Marek CZE039227ADC HORNETS Adamov
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
9.Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl
Walta Richard CZE009188ASkokani Polička
9.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
9.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
9.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
17.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
17.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
17.Bárta Petr CZE001392Plzeň
Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
17.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
17.Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
Skupin Martin CZE034344ATJ Viktoria Radim
17.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
Hovorka Dušan CZE003818Brno
17.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Matoušek Petr CZE025906AŠK Vyškov
Bezděk Martin CZE039821ADarts Hodějice
17.Nicek Pavel CZE034368BDC Billiard club Kladno
Čipera Radek CZE034376ANepřátelé bobří hráze Praha
17.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
17.Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
Milerski Libor CZE036724ADC Brooklyn Havířov
17.Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
17.Reil David CZE000020APrevíti Praha
Hradský Pavel CZE000493CSgt. Pepik's Band Praha
17.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
17.Šimon Jiří CZE018514BŠvejci České Budějovice
Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice
17.Vaníček David CZE034816CDevils Olomouc
Dostál Jaromír CZE021065AKupec Tážaly
33.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
Souček Petr CZE010229BStará Sparta Loučovice
33.Danda Jiří CZE000196Litoměřice
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
33.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
33.Epstein Jindřich CZE031333Olomouc
Krejčí Tomáš CZE003046Olomouc
33.Folta Jiří CZE016698BDC Simpsons family Ostrava
Samec Pavel CZE045327BBilliard bar Ostrava
33.Haleňák Marek CZE046364AKaspec Libina
Gojný Petr CZE028242AŽabaři Olomouc
33.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
Dvořák Jan CZE000462AŠK OKO Plzeň
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Ilčík Petr CZE000310Mutěnice 583
Procházka Michal CZE011249ADC Knajp Riders Letovice
33.Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov
Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
33.Kolínský Daniel CZE042514ADEXTEROUS Krásný Les
Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
33.Krejčiřík Jaroslav CZE038769CMistři netrénujou Šlapanice
Komínek Jiří CZE006546BSiga
33.Lányi Andrej CZE009008Jindřichův Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
33.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
Ondráček Jiří CZE042593Budišov
33.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
Dvorský Bronislav CZE029180AAC Star-Arena Chodov
33.Nejman Jiří CZE000300AŠK Maséři Hradec Králové
Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
33.Novotný Jan CZE000964AWüdle Brtnice
Partl Michal CZE026106Okříšky
33.Obdržálek Alois CZE028065AHydra Darts Bučovice
Bezděk Miroslav CZE032159
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 14:06:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement