Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/80)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy - 1. kolo

20.2.2015| Drnovice Kulturní dům| Dvojice mixy| Dvojic: 80| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
2.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
3.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
3.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Danda Jiří CZE000196Litoměřice
5.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
5.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1
Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov
5.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
5.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
9.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
9.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
9.Michenková Eva CZE035734BJestřábi Ostrava
Nezhoda Petr CZE002682AJestřábi Ostrava
9.Otrubová Eva CZE029649Luleč
Popelka Marek CZE029651AŠilingrák Team Brno
9.Stegbauerová Martina CZE014816ADC 180 Chemik Polabec
Strych Jiří CZE032795ADC 180 Chemik Polabec
9.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
9.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
9.Venclová Ludmila CZE000778Klub AJETO z.s. Praha
Skupin Martin CZE034344ATJ Viktoria Radim
17.Časnochová Vlasta CZE010503Čadca
Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
17.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Dvorská Klára CZE039296DC Žíla Chodov
Dvorský Bronislav CZE029180AAC Star-Arena Chodov
17.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
17.Hospodářská Barbora CZE045385CJen tak Slavošovice
Gryč Miloslav CZE002746BPDC Hluboká u Borovan
17.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
17.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
17.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice
Kočí Milan CZE041470Šlapanice
17.Macurová Veronika CZE035660BLeninovci Havířov
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
17.Nečasová Veronika CZE038755CGrácie Brno
Nečas Marek CZE039227ADC HORNETS Adamov
17.Němcová Kateřina CZE008674Vysoká u Jevíčka
Hovorka Dušan CZE003818Brno
17.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
17.Prokýšková Eva CZE000023Klub AJETO z.s. Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
17.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
17.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice
Schmidt Peter CZE039470Brno
17.Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
Mesiarik Josef CZE005959BŘízci z Výškovic
33.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
33.Antlová Jana CZE007213Brno
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
33.Appelová Zlatka CZE047775DMimoni Ostrava
Přeček Zdeněk CZE001356BDevils´ Ostrava
33.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Benešová Andrea CZE043075Brno
Slezák Lukáš CZE042672Brno
33.Čeřovská Barbora CZE037465Radim
Otruba Michal CZE042335AElita Jičín
33.Díková Lenka CZE001567CŠC Iris Havířov
Zbavitel Jakub CZE035832CŠC Iris Havířov
33.Doudová Šárka CZE004251BPřerov
Mačák Zdeněk CZE020024Hněvotín
33.Filoušová Petra CZE039523BGrácie Brno
Krejčiřík Jaroslav CZE038769CMistři netrénujou Šlapanice
33.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Hraničková Alice CZE048082COrli Trutnov
Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
33.Jořenková Lenka CZE043413Olomouc
Koudelka Lukáš CZE038084Olomouc
33.Kostelníková Martina CZE044090AÚstí nad Labem
Huml Jiří CZE037149ABest of Litoměřice
33.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Čožík Karel CZE000526BKoloušci od Jelena Vidnava
33.Kučerová Jaroslava CZE035683DHerberk 3D Plzeň
Šlajs Marek CZE006079CŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
33.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice
33.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
33.Marksová Blanka CZE003507DŠK Gambáč Mělník
Hendrych Daniel CZE042296AJičín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.5.2021 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.5.2021 15:15:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement