Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/83)
 NáhledTiskNahoru
NEW EDU Ranking DYP

6.4.2019| Austria - Salzburg| Dvojice smíšené| Dvojic: 83| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Lukič Danijel CZEGE0484A(Germany)
Terrosi Francesca ITPG03449Italy
2.Marconi Alessio ITVR01605Italy
Luck Stefanie GERHE1061
3.Kollarz Ina AUTSB4561Austria
Kirchdoerffer Gilles FRA670138
4.Antunovic Zvonko CRO322411
Muzic Mojca SLO000945
5.Abramova Olga RUS021110
Mamic Tihomir CRO470211
5.Scrudato Manuel ITSI00117Italy
Varady Gyorgy HUN000337Hungary
7.Pratnemer Benjamin SLO000097
Revert Vidal Joaquin ESP999344
7.Soethe Christian GERNW0259Germany
Arend Christian LUX000259Luxembourgh
9.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Pajala Maria FIN090016Finland
9.Grošelj Jan SLO000167Slovenia
Gufler Jonas ITBZ06974Italy
9.Jelen Primož SLO000077Slovenia
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
9.Vasilyeva Valentina RUS01TORN
Kulišan Jan CZE046152BŠK Posterguys OKO Plzeň
13.Fegert Simone GERSA0001
Posta Csaba HUN000892Hungary
13.Leduc Mikael FRA210339France
Stoop Jeannette SUI270860Switzerland
13.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
Luecke Simone LUX000093Luxembourgh
13.Tricole Thibault FRA080463
Muc Zdravko CRO470221
17.Bartholme Gilles LUX000232Luxembourgh
Bauer Michaela AUTSB272
17.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
Mirrione Manuela ITBZ00151Italy
17.Frison Carole FRA080312
Gucek Willhelm AUTSB2395Austria
17.Kopkášová Dominika SVK100766Košice
Fund Cyril FRA570035France
17.Kovacevic Slaven CRO011563Croatia
Sket Marjan SLO000445Slovenia
17.Mayr Patrick AUTHG5090Austria
Farina Luca ITFR00572
17.Pecnjak Dragutin CRO110165Croatia
Leu Roger SUI317232
17.Stein Sascha GERDA9901Germany
Junk Marcel LUX000036Luxembourgh
25.Dalla Rosa Massimo ITBL00442Italy
Eder Eva AUTSB6453
25.Eder Roman SUI290460Swiss
Pajala Tapio FIN999482Finland
25.Gögele Daniel ITBZ00491Italy
Hoffmann Yannick LUX000041Luxembourgh
25.Hafner Manuel AUTSB0297
Scherrer Michael SUI300305Swiss
25.Muller Mathieu FRA670148France
Ariani Laura ITPR00068Italy
25.Ronchi Bruno ITBS00447Italy
Krebs Deborah SUI314082
25.Steidl Sigi AUTSB1164
Bernardelli Giulia ITMN01677Italy
25.Stucki Miriam SUI290175
Weiss Eduard AUTHG3009Austria
33.Baralle Herve FRAHA0040
Schweinheim Claus GERDA0260
33.Caviezel Arno SUI300970Switzerland
Steinbach Elisabeth AUTHG0032Austria
33.Cavric Ivica CRO110168Croatia
Chorques Maria ESP999351
33.Conte Alessandro ITBL00858
Schadauer Eva AUTHG2026Austria
33.Di Poce ITFR01289Italy
Krajkovič Martin SVK100451Humenné
33.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Griessen Markus SUI250034Swiss
33.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
Toth Dora HUN000329
33.Kaltenrinner Martin AUT999823Austria
Protivensky Ewald AUT519989
33.Petrovic Nenad CRO212098Croatia
Dax Sandra AUTSB1683
33.Pokatskiy Evgeniy RUS999560
Rutschmann Andreas SUI980278Switzerland
33.Pontin Stefano ITBL01116
Ferk Matic SLO000174
33.Rollo Gabriel ITVR01222Italy
Sviatko Richard CZE059517DDarts club Max MB Mladá Boleslav
33.Schlapbach Sylvia SUI290268Switzerland
Voitl Stefan AUT999822
33.Smyk Alexander GERNW0258Germany
Kapalo Richard SVK100353Košice
33.Tod Benjamin AUTHG4916Austria
Schmitz Mike LUX000037Luxembourgh
33.Von-Allmen Daniel SUI270149Switzerland
Klein Elisabeth AUTHG4749
49.Balogh Bela HUN000352Hungary
Baldauf Michael AUTHG6158
49.Fagiani Roberto ITAP00031Italy
Knapová Anita SVK100789Bernolakovo
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.2.2024 23:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.2.2024 23:15:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement