Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/83)
  Náhled Tisk Nahoru
NEW EDU Ranking DYP

6.4.2019 | Austria - Salzburg | Dvojice smíšené | Dvojic: 83 | Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Lukic Danijel GER015209
Terrosi Francesca ITAPG3449
2. Marconi Alessio ITAVR1605
Luck Stefanie GERHE1061
3. Kollarz Ina AUT999841
Kirchdoerffer Gilles FRA670138
4. Antunovic Zvonko CRO322411
Muzic Mojca SLO000945
5. Abramova Olga RUS021110
Mamic Tihomir CRO470211
5. Scrudato Manuel ITASI0117
Varady Gyorgy HUN000337
7. Pratnemer Benjamin SLO000097
Revert Vidal Joaquin ESP999344
7. Soethe Christian GERNW0259
Arend Christian LUX000259
9. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
Pajala Maria FIN023340
9. Groselj Jan SLO000167
Gufler Jonas ITABZ6974
9. Jelen Primoz SLO000077
Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
9. Vasilyeva Valentina RUS01TORN
Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň
13. Fegert Simone GERSA0001
Posta Csaba HUN000892
13. Leduc Mikael FRA210339
Stoop Jeannette SUI270860
13. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
Luecke Simone LUX519007
13. Tricole Thibault FRA080463
Muc Zdravko CRO470221
17. Bartholme Gilles LUX000232
Bauer Michaela AUTSB272
17. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
Mirrione Manuela ITABZ0151
17. Frison Carole FRA080312
Gucek Wilhelm AUTSB2395
17. Kopkášová Dominika SVK000648 Košice
Fund Cyril FRA570035
17. Kovacevic Slaven CRO011563
Sket Marjan SLO000445
17. Mayr Patrick AUT519988
Farina Luca ITFR00572
17. Pecnjak Dragutin CRO110165
Leu Roger SUI317232
17. Stein Sascha GERDA9901
Junk Marcel LUX519195
25. Dalla Rosa Massimo ITBL00442
Eder Eva AUTSB6453
25. Eder Roman SUI290460
Pajala Tapio FIN999482
25. Gögele Daniel ITABZ0491
Hoffmann Yannick LUX519193
25. Hafner Manuel AUTSB0297
Scherrer Michael SUI300305
25. Muller Mathieu FRA670148
Ariani Laura ITAPR0068
25. Ronchi Bruno ITABS0447
Krebs Deborah SUI314082
25. Steidl Sigi AUTSB1164
Bernardelli Giulia ITAMN1677
25. Stucki Miriam SUI290175
Weiss Eduard AUTHG3009 Austria
33. Baralle Herve FRA080001
Schweinheim Claus GERDA0260
33. Caviezel Arno SUI300970
Steinbach Elisabeth AUTHG0032
33. Cavric Ivica CRO110168
Chorques Maria ESP999351
33. Conte Alessandro ITBL00858
Schadauer Eva AUTHG2026
33. Di Poce ITAFR1289
Krajkovič Martin SVK000451 Humenné
33. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
Griessen Markus SUI250034
33. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
Toth Dora HUN000329
33. Kaltenrinner Martin AUT999823
Protivensky Ewald AUT519989
33. Petrovic Nenad CRO212098
Dax Sandra AUTSB1683
33. Pokatskiy Evgeniy RUS999560
Rutschmann Andreas SUI980278
33. Pontin Stefano ITBL01116
Ferk Matic SLO000174
33. Rollo Gabriel ITAVR1222 Verona (IT)
Sviatko Richard CZE059517 D Darts club Max MB Mladá Boleslav
33. Schlapbach Sylvia SUI290268
Voitl Stefan AUT999822
33. Smyk Alexander GERNW0258
Kapalo Richard SVK000353 Košice
33. Tod Benjamin AUTHG4916
Schmitz Mike LUX516002
33. Von Allmen SUI270149
Klein Elisabeth AUTHG4749
49. Balogh Bela HUN010353
Baldauf Michael AUTHG6158
49. Fagiani Roberto ITAAP0031
Knapová Anita WRD043999 Bernolakovo
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2019 19:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 17.10.2019 19:42:04