Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/110)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice muži (DKO)

17.11.2014| Hostinné Techtex Sport| Dvojice muži| Dvojic: 110| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
3.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
4.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
5.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
5.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
Hendrych Daniel CZE042296AJičín
7.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
Lányi Andrej CZE009008Jindřichův Hradec
7.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
9.Bárta Petr CZE001392Plzeň
Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
9.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
9.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
9.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
13.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
Drobík Aleš CZE010545ASupi Dolní Benešov
13.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
13.Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
13.Tretera Ivo CZE000517Vracovice
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
17.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
17.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov
17.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
17.Jíša Martin CZE044743BBrilliant Darts Praha
Žáček Jan CZE036815
17.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
17.Mesiarik Josef CZE005959BŘízci z Výškovic
Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
17.Mikulka Jiří CZE033182BPistolníci Dolní Kalná
Mikulka Martin CZE039110BPistolníci Dolní Kalná
17.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
25.Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
Nejman Jiří CZE000300AŠK Maséři Hradec Králové
25.Géring Pavel CZE001093AŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
25.Harcuba Václav CZE000424AŠK Nola Vilémov
Svatý Martin CZE000133ADC Prima Česká Skalice
25.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Helis Petr CZE006585Kroměříž
25.Ondráček Jiří CZE042593Budišov
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
25.Pružinec René CZE000674AKobry od Soudku Arnultovice
Novák Jiří CZE018649AKobry od Soudku Arnultovice
25.Rouč Petr CZE000891Jirkov
Šinfelt Jiří CZE000172ARed Hornets Litoměřice
25.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald
Nitka Jiří CZE029784Moravičany
33.Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Bašák Jiří CZE011741AČerný Sup Starý Rokytník
Eliáš Petr CZE015936Trutnov
33.Brovdi Ivan CZE001472CŠK Vítkov Jilemnice
Brovdi Jura CZE001473Jilemnice
33.Buřič Jan CZE000639BŠK Plzeňka Praha
Jiroušek Petr CZE007384APrevíti Praha
33.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Hronek Stanislav CZE001494ACrazy České Budějovice
33.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
33.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
33.Mňuk Miroslav CZE000695ANotorklub Sopotnice
Flégl Daniel CZE000772AŠK Rebelové Myštěves
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
33.Navrátil Vladimír CZE018611BBraStr Kohoutovice
Slezák Lukáš CZE042672Brno
33.Patočka Pavel CZE032875ADC Kumburk Nová Paka
Salaba Lubomír CZE019824ALucky Darts Jičín
33.Pitor Jiří CZE039222BŠipkařský klub Jince
Kopecký Michal CZE040274BŠipkařský klub Jince
33.Skála Walter CZE000787Zlín
Kovařík Jaroslav CZE015161Zlín
33.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
33.Svoboda Richard CZE028069BHavana Club Hradec Králové
Zlatník Tomáš CZE033239BHavana Club Hradec Králové
33.Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
Kolínský Daniel CZE042514ADEXTEROUS Krásný Les
49.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
49.Čavajda Dominik CZE043803AU Ajšíra Studnice
Plítek Ondřej CZE004207AKlášterní Mniši Slatiňany
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 12.4.2021 12:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 12.4.2021 16:21:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement