Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/110)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR dvojice muži (DKO)

17.11.2014 | Hostinné Techtex Sport | Dvojice muži | Dvojic: 110 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
2. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
3. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha
4. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
5. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
5. Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
7. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
Lányi Andrej CZE009008 B Jindřichův Hradec
7. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
9. Bárta Petr CZE001392 A Plzeň
Zahradník Michal CZE011627 A Scorpions Plzeň
9. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
9. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec
Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov
9. Pavlík Radim CZE000419 A Gerlich Fulnek
Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava
13. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
Drobík Aleš CZE010545 A Supi Dolní Benešov
13. Král Vratislav CZE038786 A AC STAR-ARENA CHODOV
Pospíchal Tomáš CZE000538 A RACEK B52 K.VARY
13. Pospíšil Pavel CZE009539 A Jablonec nad Nisou
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
13. Tretera Ivo CZE000517 Vracovice
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
17. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
17. Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov
Kořínek Stanislav CZE024440 A DC HORNETS Adamov
17. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc
Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice
17. Jíša Martin CZE044743 B BRILLIANT DARTS Praha
Žáček Jan CZE036815 B
17. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
17. Mesiarik Josef CZE005959 B DC Dragons Jablunkov
Magula Marian CZE038878 B Sportdarts Ostrava
17. Mikulka Jiří CZE033182 B Pistolníci Dolní Kalná
Mikulka Martin CZE039110 B Pistolníci Dolní Kalná
17. Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
25. Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové
Nejman Jiří CZE000300 A Truhles Hradec Králové
25. Géring Pavel CZE001093 A Truhles Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
25. Harcuba Václav CZE000424 A ŠK Nola Vilémov
Svatý Martin CZE000133 A DC Prima Česká Skalice
25. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
Helis Petr CZE006585 B Twister Kroměříž
25. Ondráček Jiří CZE042593 A Budišov
Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
25. Pružinec René CZE000674 A Kobry od Soudku Arnultovice
Novák Jiří CZE018649 A Kobry od Soudku Arnultovice
25. Rouč Petr CZE000891 A Jirkov
Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty
25. Sedláček Jaromír CZE000129 B Kavalíři Štěpánov
Nitka Jiří CZE029784 A DC Miagi Mohelnice
33. Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
Stoklasa Jan CZE002140 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Bašák Jiří CZE011741 A Černý Sup Starý Rokytník
Eliáš Petr CZE015936 Trutnov
33. Brovdi Ivan CZE001472 B ŠK Vítkov Jilemnice
Brovdi Jura CZE001473 B ŠK Vítkov Jilemnice
33. Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
Jiroušek Petr CZE007384 A Prevíti Praha
33. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
Hronek Stanislav CZE001494 B T.U.P.Á Vltava Č. Budějovice
33. Lutišan Štefan CZE039047 A Zlatý Barbaři Praha
Grande Jan CZE041566 A Plechovky Pečky
33. Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
33. Mňuk Miroslav CZE000695 A Choceň
Flégl Daniel CZE000772 A ŠK Rebelové Myštěves
33. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
33. Navrátil Vladimír CZE018611 B BraStr Kohoutovice
Slezák Lukáš CZE042672 Brno
33. Patočka Pavel CZE032875 A DC Kumburk Nová Paka
Salaba Lubomír CZE019824 A Lucky Darts Jičín
33. Pitor Jiří CZE039222 B Šipkařský klub Jince
Kopecký Michal CZE040274 B Šipkařský klub Jince
33. Skála Walter CZE000787 A Zlín
Kovařík Jaroslav CZE015161 A Zlín
33. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
33. Svoboda Richard CZE028069 B Havana Club Hradec Králové
Zlatník Tomáš CZE033239 B Havana Club Hradec Králové
33. Voznica Vlastimil CZE003784 A Pumáci Jablonec n/N.
Kolínský Daniel CZE042514 A Démoni Chotyně
49. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov
49. Čavajda Dominik CZE043803 A U Ajšíra Studnice
Plítek Ondřej CZE004207 B Klášterní Mniši Slatiňany
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.9.2019 23:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.9.2019 00:25:55