Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/97)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy (DKO)

16.11.2014| Hostinné Techtex Sport| Jednotlivci ženy| Hráček: 97| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
2.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
3.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
4.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem
5.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
5.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
7.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
7.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
9.Čapková Martina CZE011716Stařeč
9.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec
9.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
9.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
13.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
13.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
13.Kačenová Alžběta CZE020831
13.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
17.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
17.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
17.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1
17.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
17.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
17.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
17.Skořepová Eva CZE014253DBerani u Stadionu Jilemnice
25.Benešová Andrea CZE043075Brno
25.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
25.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
25.Filoušová Petra CZE039523BGrácie Brno
25.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
25.Ščudlová Šárka CZE040891AMistři netrénujou Šlapanice
25.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
25.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
33.Fafláková Zdeňka CZE041613Teplice
33.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
33.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice
33.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
33.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc
33.Nečasová Veronika CZE038755Brno
33.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
33.Pánková Veronika CZE037228Most
33.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
33.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
33.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
33.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
33.Valková Dana CZE008794Krupka
33.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
33.Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
33.Zenková Pavla CZE000375Cvikov
49.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
49.Gabrielová Lenka CZE003876Nový Bor
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 19:12:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement