Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/303)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

16.11.2014| Hostinné Techtex Sport| Jednotlivci muži| Hráčů: 303| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
3.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
4.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
5.Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň
5.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
7.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
7.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl
9.Jelínek Patrik CZE035852BStrašidla Okřínek
9.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
9.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
9.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
13.Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Brno
13.Drobík Aleš CZE010545Ludgeřovice
13.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
13.Spálenský Josef CZE007623Pardubice
17.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
17.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
17.Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
17.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
17.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
17.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
17.Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
17.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
25.Abadžiev Richard CZE000702Brno
25.Doležal Michal CZE001016AÚjezd
25.Grande Jan CZE041566AKlub 44 Liberec
25.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
25.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
25.Jílek Dušan CZE010763CKLD Ostrava
25.Pavlík Radim CZE000419ADC Profin Orlová
25.Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
33.Andresik Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
33.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
33.Čožík Karel CZE000526AŽabaři Olomouc
33.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
33.Haleňák Marek CZE046364Krnov
33.Hronek Stanislav CZE001494Lišov
33.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
33.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
33.Krátký Karel CZE004580
33.Linhart David CZE000099ALožisková mafie Pšov
33.Mesiarik Josef CZE005959ADC Hornets Bohumín
33.Ondráček Jiří CZE042593Budišov
33.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
33.Rosí David CZE001652Bouzov
33.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
33.Suchý Martin CZE009117AMotyčky Třebosice
49.Drápela Broňa CZE033987Koclířov
49.Hanuš Jaroslav CZE019873BTJ Baník Žacléř
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 18:51:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement