Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/303)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR muži (DKO)

16.11.2014 | Hostinné Techtex Sport | Jednotlivci muži | Hráčů: 303 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
2. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
3. Ondo Michal CZE001787 A Vysoké Mýto
4. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
5. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
5. Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice
7. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
7. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl
9. Jelínek Patrik CZE035852 A TJ Viktoria Radim
9. Král Vratislav CZE038786 A AC STAR-ARENA CHODOV
9. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
9. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
13. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
13. Drobík Aleš CZE010545 A Supi Dolní Benešov
13. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
13. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov
17. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc
17. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
17. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
17. Lutišan Štefan CZE039047 A Zlatý Barbaři Praha
17. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
17. Zahradník Michal CZE011627 A Scorpions Plzeň
17. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
25. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
25. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
25. Grande Jan CZE041566 A Plechovky Pečky
25. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
25. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec
25. Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava
25. Pavlík Radim CZE000419 A Gerlich Fulnek
25. Zvelebil Václav CZE003797 B Praha 4
33. Andresík Radek CZE000382 A VOKURKY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
33. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
33. Čožík Karel CZE000526 A Koloušci od Jelena Vidnava
33. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
33. Haleňák Marek CZE046364 A Kaspec Libina
33. Hronek Stanislav CZE001494 B T.U.P.Á Vltava Č. Budějovice
33. Hynčica Petr CZE000080 A Gerlich Fulnek
33. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Štít
33. Krátký Karel CZE004580
33. Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov
33. Mesiarik Josef CZE005959 B DC Dragons Jablunkov
33. Ondráček Jiří CZE042593 Budišov
33. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
33. Rosí David CZE001652 A DC Miagi Mohelnice
33. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
33. Suchý Martin CZE009117 A Motyčky Třebosice
49. Drápela Broňa CZE033987 A Trosky Litomyšl
49. Hanuš Jaroslav CZE019873 A TJ Baník Žacléř
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 07:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 08:55:31