Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/53)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket ženy (DKO)

15.11.2014| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci ženy| Hráček: 53| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem
2.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
3.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
4.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
5.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
5.Čapková Martina CZE011716Stařeč
7.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
7.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
9.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
9.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec
9.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
9.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
13.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
13.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
13.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
13.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
17.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
17.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
17.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
17.Koyšová Klára CZE041289Klub Ajeto z.s. Praha
17.Pospíšilová Radka CZE006779CStaďák Sadská
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
17.Skořepová Eva CZE014253DBerani u Stadionu Jilemnice
17.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
25.Fafláková Zdeňka CZE041613Teplice
25.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
25.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
25.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
25.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
25.Soukalová Dagmar CZE032837Troubsko
25.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice
25.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
33.Andresíková Michala CZE033323Mariánské Lázně
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
33.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
33.Benešová Andrea CZE043075Brno
33.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
33.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
33.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
33.Masopustová Jana CZE039221CVyprahlo Čáslavka
33.Němcová Kateřina CZE008674Vysoká u Jevíčka
33.Nesnídalová Michaela CZE042112CDC Štěstí Brno
33.Prokopcová Martina CZE046509CHaFani Trutnov
33.Richterová Lucie CZE046961Čelákovice
33.Ščudlová Šárka CZE040891AMistři netrénujou Šlapanice
33.Tomanová Dagmar CZE029676Týniště nad Orlicí
33.Valková Dana CZE008794Krupka
33.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
49.Cejzlarová Jitka CZE000156Trutnov
49.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.5.2024 14:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 15:00:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement