Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/53)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR Cricket ženy (DKO)

15.11.2014 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci ženy | Hráček: 53 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Bruská Iveta CZE002191 B The Best Of Nové Město p/S.
2. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
3. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít
4. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
5. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou
5. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov
7. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
7. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha
9. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
9. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec
9. Kaňovská Jana CZE000107 Zlín
9. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec
13. Drtilová Lenka CZE000010 A Mladé Buky
13. Hlavatá Zdena CZE000734 D U Tulipánu Žatec
13. Sobotková Eva CZE035591 B Pohodáři z Knihovny Olomouc
13. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
17. Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno
17. Danielková Lenka CZE039991 B Velký Třebešov
17. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Koyšová Klára CZE041289 B DC Los Číčos Praha
17. Pospíšilová Radka CZE006779 B Black schody Sadská
17. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
17. Skořepová Eva CZE014253 B Rally bar Vrchlabí
17. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
25. Fafláková Zdeňka CZE041613 B Sokolové Želenky
25. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
25. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
25. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
25. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
25. Soukalová Dagmar CZE032837 Troubsko
25. Stratilová Alena CZE047610 Jarohněvice
25. Vašková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Andresíková Michala CZE033323 D Lázně Kynžvart
33. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov
33. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
33. Benešová Andrea CZE043075 Brno
33. Březinová Petra CZE008314 B ŠK Střelky Veltruby
33. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
33. Kovářová Jana CZE046805 B WFS Evaň
33. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
33. Němcová Kateřina CZE008674 C Vysoká u Jevíčka
33. Nesnídalová Michaela CZE042112 D DC Štěstí Brno
33. Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné
33. Richterová Lucie CZE046961 Čelákovice
33. Ščudlová Šárka CZE040891 C Mistři netrénujou Šlapanice
33. Tomanová Dagmar CZE029676 Týniště nad Orlicí
33. Valková Dana CZE008794 D Krupka
33. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
49. Cejzlarová Jitka CZE000156 B Black Angels Trutnov
49. Chmelíková Hana CZE032935 Jaroměř
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.2.2020 22:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.2.2020 22:23:05