Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/92)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice mixy (DKO)

15.11.2014| Hostinné Techtex sport| Dvojice mixy| Dvojic: 92| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
3.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
4.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
5.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
5.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
7.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
7.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Danda Jiří CZE000196Litoměřice
9.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
9.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
9.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1
Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov
13.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
13.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
13.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
13.Pospíšilová Radka CZE006779CBlack schody Sadská
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
17.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice
Kočí Milan CZE041470Šlapanice
17.Koyšová Klára CZE041289CDC Los Číčos Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
17.Prokýšková Eva CZE000023ŠK AJETO Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
17.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
17.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
17.Venturová Karolína CZE028028Praha 3
Reil David CZE000020APrevíti Praha
17.Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
Mesiarik Josef CZE005959BŘízci z Výškovic
25.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
25.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
25.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
25.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice
25.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Gregůrek Michal CZE010614BZlatí Bažanti Velké Poříčí
25.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov
Košťál Robert CZE000552AFekobe Pilníkov
25.Krupičková Jana CZE038953BJC/DC Jičín
Patočka Jiří CZE001202BDC No Score Kosice
25.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice
Schmidt Peter CZE039470Brno
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
33.Cejzlarová Jitka CZE000156BTrutnov
Cejzlar Pavel CZE000141CŽraloci z Bazénu Pec p. S.
33.Doudová Šárka CZE004251BPřerov
Mačák Zdeněk CZE020024Hněvotín
33.Fafláková Zdeňka CZE041613ASokolové Želenky
Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
33.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
33.Hraničková Alice CZE048082COrli Trutnov
Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
33.Hruboňová Lenka CZE043561AZa Vodou Litomyšl
Hruboň Michal CZE027582AZa Vodou Litomyšl
33.Kačenová Alžběta CZE020831CŠK Panapr Praha
Valach Ján CZE022346BBrilliant Darts Praha
33.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
33.Koháková Ivana CZE027892Praha
Shíbal Petr CZE004622BBrilliant Darts Praha
33.Němcová Kateřina CZE008674Vysoká u Jevíčka
Hovorka Dušan CZE003818Brno
33.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice
Helis Petr CZE006585Kroměříž
33.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
33.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
33.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
33.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
49.Andresíková Michala CZE033323DŠipkový Klub Mariánské Lázně
Andresík Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
49.Báňová Kateřina CZE047084Lišov
Hronek Stanislav CZE001494ACrazy České Budějovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 26.2.2021 02:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 26.2.2021 02:12:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement