Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/104)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 3. kolo

20.9.2014| Kravaře Buly Aréna| Dvojice muži| Dvojic: 104| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Hynčica Petr CZE000080AGerlich Fulnek
3.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
3.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
5.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
5.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Hronek Stanislav CZE001494ACrazy České Budějovice
5.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
5.Zmelík Oto SVK100467Bratislava
Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
9.Bárta Petr CZE001392Plzeň
Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
9.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
9.Géring Pavel CZE001093AŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
9.Klemera Petr CZE031296ANikola Kraslice
Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
9.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
9.Lányi Andrej CZE009008Jindřichův Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
9.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
9.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
17.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
17.Andresík Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
17.Armlich Jan CZE024824AGerlich Fulnek
Výtisk Zbyslav CZE023877ADC Virus Opava
17.Dedek Dušan CZE000112AGerlich Fulnek
Větrovský Stanislav CZE000440AŠK PAST Nezvěstice
17.Dočkal Jiří CZE016314Biskupice
Dvořák Petr CZE003261ADarts La Putica Prostějov
17.Drobík Aleš CZE010545ASupi Dolní Benešov
Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
17.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
17.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
17.Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
Přeček Zdeněk CZE001356BDevils´ Ostrava
17.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
17.Novotný Jaroslav 1996CZE042199Bystřice n P.
Novotný Jaroslav 1975CZE000586Bystřice nad Pernštejnem
17.Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
Milerski Libor CZE036724ADC Brooklyn Havířov
17.Reil David CZE000020APrevíti Praha
Hlavatý Tomáš CZE000782ASgt. Pepik's Band Praha
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Tomáš Marcel CZE031350ADream team Ostrava
17.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
33.Adámek Vladimír CZE000657AKaspec Libina
Dvořák Tomáš CZE043483Krnov
33.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
Navrátil Vladimír CZE018611BBraStr Kohoutovice
33.Biel Adam CZE040714Pustá Polom
Škrobánek Luboš CZE024896BDC Virus Opava
33.Boček Ladislav CZE025071Kružberk
Uvíra Lukáš CZE023883ADC Virus Opava
33.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
33.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
33.Dominik Roman CZE025622BSupi Dolní Benešov
Tulach Pavel CZE023880BSupi Dolní Benešov
33.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
33.Gažo Milan WRD036703Visolaje
Šiňanský Jan CZE049187
33.Hlačík Pavel CZE038586CPolena z Krbu Olomouc
Dostál Jaromír CZE021065AKupec Tážaly
33.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
33.Hovorka Dušan CZE003818Brno
Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
33.Ištvánek Jiří CZE002048BSPS Hradecká Žízeň
Plhal Zdeněk CZE006967AŽraloci Svitavy
33.Jíša Martin CZE044743BBrilliant Darts Praha
Žáček Jan CZE036815
33.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
Koudelka Lukáš CZE038084Olomouc
33.Krol Miroslav CZE008384AManíci Frýdek-Místek
Malík Kamil CZE043983Frýdek-Místek
33.Kučera Marek CZE016791Bolatice
Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
33.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
Zapletal Milan CZE004517AJedlička Prostějov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 13:31:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement