Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/77)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy - 3. kolo

19.9.2014| Kravaře Buly Aréna| Dvojice mixy| Dvojic: 77| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
2.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
3.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
3.Sulovská Martina SVK100596Piešťany
Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
5.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
5.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
5.Fukalová Marcela CZE000460DMýto Ostrava
Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
5.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
9.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
9.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
9.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Sýkora Bohumil CZE002640CTygři Šternberk
9.Macurová Veronika CZE035660BLeninovci Havířov
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
9.Prokýšková Eva CZE000023Klub AJETO z.s. Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
9.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
9.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
17.Doudová Šárka CZE004251BPřerov
Mačák Zdeněk CZE020024Hněvotín
17.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
17.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1
Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov
17.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice
Kočí Milan CZE041470Šlapanice
17.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
17.Malinovský Zdeněk CZE000487BPohodáři Praha
Malinovská Hana CZE041573BPohodáři Praha
17.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov
Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
17.Michenková Eva CZE035734BJestřábi Ostrava
Nezhoda Petr CZE002682AJestřábi Ostrava
17.Nečasová Veronika CZE038755CGrácie Brno
Nečas Marek CZE039227ADC HORNETS Adamov
17.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
17.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
17.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
17.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
17.Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
Mesiarik Josef CZE005959BŘízci z Výškovic
33.Andresíková Michala CZE033323DŠipkový Klub Mariánské Lázně
Andresík Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
33.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
33.Díková Lenka CZE001567CŠC Iris Havířov
Strachota Stanislav CZE027817BŠC Iris Havířov
33.Dvorská Klára CZE039296DC Žíla Chodov
Dvorský Bronislav CZE029180AAC Star-Arena Chodov
33.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
33.Hruboňová Lenka CZE043561AZa Vodou Litomyšl
Hruboň Michal CZE027582AZa Vodou Litomyšl
33.Junová Petra CZE001379DDart's Warriors Praha
Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
33.Kačenová Alžběta CZE020831CŠK Panapr Praha
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
33.Klašková Sandra CZE025715Praha 8
Jíša Martin CZE044743BBrilliant Darts Praha
33.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
33.Kociánová Petra CZE032513DLuftwaffe Petřkovice
Novotný Josef CZE000480ALuftwaffe Petřkovice
33.Kocmanová Lucie CZE037710BSokol Plumlov
Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
33.Krejčíčková Jarmila CZE000187DBBB - Přepni ! Ostrava
Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
33.Krolová Martina CZE006683Frýdek-Místek
Krol Miroslav CZE008384AManíci Frýdek-Místek
33.Nagelová Eva CZE041403Řepiště
Symerský David CZE032941APomatenci Hranice
33.Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
Oplt Michal CZE001253AJP Čechie Dalovice
33.Němcová Kateřina CZE008674Vysoká u Jevíčka
Hovorka Dušan CZE003818Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 14:14:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement