Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/296)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (SK&KO)

4.11.2023| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 296| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
2.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
3.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
3.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
5.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně
5.Novotný Jaroslav CZE042199Bystřice n P.
5.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
5.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
9.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
9.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
9.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
9.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
9.Strbáček Stanislav CZE000369BHorní Rozptyly Praha
9.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
9.Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
17.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
17.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
17.Effenberger Pavel CZE028207Přibice
17.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
17.Houdek Tomáš CZE058857AŠK Těmice
17.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
17.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
17.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
17.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
17.Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
17.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
17.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc
17.Švorc Jaroslav CZE065631BGladiátors Lošany
17.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
17.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
33.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
33.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
33.Csáno Dušan CZE058543CHvězdičky z Kapličky Jirkov
33.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
33.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
33.Koňařík Petr CZE036991AŠK OKO Plzeň
33.Kroužek Lukáš CZE063090AFRIENDS Praha
33.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
33.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
33.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
33.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
33.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
33.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
33.Matějíčný Radek CZE009463AZippo team Štít
33.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Papírník Jan CZE041976AALK Brumov
33.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.5.2024 18:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.5.2024 18:39:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement