Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/70)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Karlovarsko muži - 5. kolo

21.10.2023| Kaceřov - Zámecká restaurace| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dvorský Bronislav| Hráčů: 70| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
2.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
3.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
4.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
5.Kmeť Jan CZE033694AŠK Snipers Klatovy
5.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
7.Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
7.Gibiec Karel CZE063589ADC Žíla Chodov
9.Benedikt Milan CZE071338DDC Žíla Chodov
9.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
9.Fuchs Pavel CZE015611ADC Žíla Chodov
9.Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
13.Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
13.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
13.Šnajdr Michal CZE066874DLvi Karlovy Vary
13.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
17.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov
17.Hamouz Robert CZE066571CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
17.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně
17.Mikulík Peter WRD072799BDC Straky z Dyleně M.L.
17.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
17.Sura Šimon CZE075480DOggy a Škodíci Ostrov
17.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice
17.Tomany Roman CZE056125BŠK Kačouni Mariánské Lázně
25.Beránek Petr CZE026863BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
25.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice
25.Chymčák Petr CZE074822BDC Žíla Chodov
25.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
25.Harant Jiří CZE028157BDC Lázeňské hroty Mariánské Lázně
25.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
25.Petrželka Miloš CZE000697BDC Žíla Chodov
25.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
33.Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
33.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
33.Fiala Jiří CZE069854AOggy a Škodíci Ostrov
33.Javorský Alex CZE075196CDC Žíla Chodov
33.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary
33.Kysilka Marek CZE058442DŠK Kačouni Mariánské Lázně
33.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
33.Podlaha Jaromír CZE064924CDC Přístav Sokolov
33.Pokorný Tomáš CZE070015CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Reitmeier Tomáš CZE031384CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Rustler Tomáš CZE070716ADC Žíla Chodov
33.Schröder Tomáš CZE047099CŠK Amorovo Šípy Haltrava
33.Sommer Karel CZE066568DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov
33.Trubač Ladislav CZE063754BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
33.Truhlář František CZE018274BBobři Dasnice
33.Ulaga Milan CZE074902DOggy a Škodíci Ostrov
49.Čirč Imrich CZE068120DRakev Sokolov
49.Fiala Petr CZE070803AFedor Sokolov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 20:10:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement