Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/59)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

14.10.2023| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 59| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
2.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
3.Poráň David CZE051226AŠK Vyškov
4.Přibyl Pavel CZE000066AŠilingrák Team Brno
5.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
5.Lachman Milan CZE059036AAdalbertus Medlov
7.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
7.Tomeš Lukáš CZE069604ADC Mustang Brno
9.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna
9.Pokorný Michal CZE000501ADC FROGS Žabčice
9.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
9.Vojta Radim CZE037412AYellov fish
13.Hanák Jiří CZE009845Brumovice (Břeclav)
13.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno
13.Pokorný Filip CZE050230BStavba Brno
13.Švarc Jakub CZE074526CTěsně vedle Brno
17.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno
17.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
17.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
17.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno
17.Pelech David CZE058116AŠilingrák Team Brno
17.Rus Jan CZE061077APBL 45 Brno
17.Ščudla Pavel CZE044609CHoteliéři Usobrno
17.Šeránek Zdeněk CZE063452CDC Angry Birds Osmička Brno
25.Chválek Ladislav CZE012512AŠK Modřice
25.Effenberger Pavel CZE028207Argueros Přibice
25.Körting Pavel CZE056712CDC Angry Birds Osmička Brno
25.Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
25.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
25.Trojan Michal CZE072470CBastr team Brno
25.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno
25.Vyskočil Zdeněk CZE065032Kojetín I
33.Floder Radim CZE057076AAdalbertus Medlov
33.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
33.Havránek Bohumil CZE008345BPBL 45 Brno
33.Kabourek Petr CZE078046Brno
33.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
33.Krmníček Ondřej CZE038136CDC Hor Boj Elita
33.Maděránek Radek CZE018056AŠilingrák Team Brno
33.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno
33.Nutil David CZE077283CNetáhla Těšany
33.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno
33.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
33.Průdek Roman CZE069673Brno
33.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno
33.Špičák Jakub CZE063222CTěsně vedle Brno
33.Švec Jiří CZE048848CHoteliéři Usobrno
33.Vejmělek Jan CZE028772CDC Victoria(e) Brno
49.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno
49.Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.7.2024 23:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.7.2024 23:07:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement