Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/128)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 2. kolo

19.4.2014| České Budějovice KD Gerbera| Dvojice muži| Dvojic: 128| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
3.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
3.Géring Pavel CZE001093AŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
5.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
5.Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
5.Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
Ištok Michal CZE000641ADC Brooklyn Havířov
5.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
9.Bárta Petr CZE001392Plzeň
Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
9.Hronek Stanislav CZE001494ACrazy České Budějovice
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
9.Klemera Petr CZE031296ANikola Kraslice
Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
9.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
9.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
9.Surma Stanislav CZE001546ALeninovci Havířov
Čujdík Štefan CZE000067BDC Brooklyn Havířov
9.Válek Dalimil CZE027730BKoloušci od Jelena Vidnava
Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
17.Adámek Vladimír CZE000657AKaspec Libina
Čožík Karel CZE000526BKoloušci od Jelena Vidnava
17.Andresík Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
Kubále Jiří 1989CZE032568BPaper Club Cheb
17.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
17.Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
17.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
17.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
17.Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
Přeček Zdeněk CZE001356BDevils´ Ostrava
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Trenkler Martin CZE010311Praha 4
17.Reil David CZE000020APrevíti Praha
Hlavatý Tomáš CZE000782ASgt. Pepik's Band Praha
17.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
17.Ševčík Radovan CZE000675BMrška od Koníka Č. Budějovice
Čermák Mario CZE010508BMrška od Koníka Č. Budějovice
17.Šteffl Karel CZE038708BDC Straky z Dyleně M.L.
Kopecký Jiří CZE015688BDT R.U.M. Mariánské Lázně
17.Šulc Václav CZE000245BDustin Most
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
33.Bohony Daniel CZE000803AMatouš Team Slavče
Gryč Miloslav CZE002746BPDC Hluboká u Borovan
33.Borecký Petr CZE014700AOstré hroty Svémyslice
Židlický Zbyněk CZE011651AOstré hroty Svémyslice
33.Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
33.Dvořák Petr CZE003261ADarts La Putica Prostějov
Dočkal Jiří CZE016314Biskupice
33.Folta Jiří CZE016698BDC Simpsons family Ostrava
Samec Pavel CZE045327BBilliard bar Ostrava
33.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Huml Jiří CZE037149ABest of Litoměřice
33.Holluj Jan CZE003281AŠK Šipkaři Sedlec
Lukavský Radek CZE025828CSklípkani Praskolesy
33.Hovorka Dušan CZE003818Brno
Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Ilčík Petr CZE000310Mutěnice 583
Skála Walter CZE000787Zlín
33.Ištvánek Jiří CZE002048BSPS Hradecká Žízeň
Plhal Zdeněk CZE006967AŽraloci Svitavy
33.Koudelka Lukáš CZE038084Olomouc
Vaníček David CZE034816CDevils Olomouc
33.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
33.Kristin Luděk CZE000128AKostelníci Staré Hodějovice
Schober Alfred CZE028472České Budějovice
33.Kubal Jan CZE047192BVeselý Obušky Cheb
Šťastný Jan CZE045954BPaper Club Cheb
33.Kubále Jiří 1961CZE028103BPaper Club Cheb
Syřiště Pavel CZE003137BPaper Club Cheb
33.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
Zapletal Milan CZE004517AJedlička Prostějov
33.Ludwig Martin CZE046851Ostrava
Mesiarik Josef CZE005959BŘízci z Výškovic
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.5.2021 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.5.2021 14:04:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement