Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/97)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy - 2. kolo

18.4.2014| České Budějovice KD Gerbera| Dvojice mixy| Dvojic: 97| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
3.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
3.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
5.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
5.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
5.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
5.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
9.Andresíková Michala CZE033323DŠipkový Klub Mariánské Lázně
Andresík Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
9.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
9.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
9.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1
Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov
9.Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli
Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
9.Nečasová Veronika CZE038755CGrácie Brno
Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
9.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
17.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
17.Chvístková Kateřina CZE017680BMusic Club Lapač
Vymlátil Robert CZE037711BU Anděla Prostějov
17.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
17.Fatiha Dini WRD033599
Tanguy Borra BEL030001
17.Filipová Jana CZE020950Vodňany
Kub Martin CZE020948APlatan team Protivín
17.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
17.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
17.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
17.Kučerová Jaroslava CZE035683DHerberk 3D Plzeň
Šlajs Marek CZE006079CŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
17.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
17.Martiníková Kateřina CZE046004CRebels Dolany
Hrazdil Michal CZE000246CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
17.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
Mička Tomáš CZE019336ADarts La Putica Prostějov
17.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
17.Strmisková Lucie CZE035183České Budějovice
Šimeček Martin CZE035182CChlístárna Nové Hodějovice
17.Veselá Marcela CZE000199DDC Vrtule XXL Hradec Králové
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
33.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
33.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
33.Buchtová Eliška CZE045522Adamov
Dudík Milan CZE034520ADC Hurricane Adamov
33.Časnochová Vlasta CZE010503Čadca
Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
33.Doudová Šárka CZE004251BPřerov
Mačák Zdeněk CZE020024Hněvotín
33.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
33.Fišerová Kateřina CZE045850Chrudim
Plítek Ondřej CZE004207AKlášterní Mniši Slatiňany
33.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
33.Javorková Petra CZE039499CJen tak Slavošovice
Novák Pavel CZE047043Boršov nad Vltavou
33.Junová Petra CZE001379DDart's Warriors Praha
Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
33.Kadlecová Andrea CZE046567
Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
33.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice
Kočí Milan CZE041470Šlapanice
33.Kohoutová Tereza CZE041765Plzeň
Větrovský Stanislav CZE000440AŠK PAST Nezvěstice
33.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov
Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
33.Němcová Kateřina CZE008674Vysoká u Jevíčka
Hovorka Dušan CZE003818Brno
33.Nováková Jana CZE000544Veselí nad Lužnicí
Koníček Josef CZE017843CRatata Hospříz
33.Prokýšková Eva CZE000023Klub AJETO z.s. Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 14:17:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement