Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
  Náhled Tisk Nahoru
NEW EDU Ranking DYP

24.11.2018 | Spain - Guadalajara | Dvojice smíšené | Dvojic: 87 | Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Furlani Michel ITATN2586
Kramp David GER
2. Sancho Miguel Angel ESP050026
Hartman Jasmina SLO001357
3. Sarnari Chiara ITAAN0374
Klein Franck LUX511504
4. Carter Anthony ESP290684
Parve Yann FRA990002
5. Di Rocco ITAPE0464
Urbano Ascension Moncada ESP100014
5. Sanchez Angel Martin ESP260059
Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
7. Gögele Daniel ITABZ0491
Frison Carole FRA670282
7. Soethe Christian GERNW0259
Sanz Garcia Abel ESP101123
9. Klementy Peter SVK000003 Rožňava
Herrera Jose Miguel Ojeda ESP229903
9. Mallebrera Angel Terrer ESP040236
Vazquez Carlos ESP256958
9. Mirrione Manuela ITABZ0151
Martin Roberto Andreas ESP050781
9. Veidt Mickael FRA
Willener Roger SUI315247
13. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
Schlapbach Roland SUI250146
13. Manzano Iglesias Alvaro ESP260039
Tallig Heiko SUI300711
13. Muller Mathieu FRA670148
Zurdo Saturnino Amores ESP260348
13. Pratnemer Benjamin SLO000097
Lopez Ainhoa ESP106622
17. Hidalgo Victor H. ESP070918
Von der Hyden Andreas GER
17. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
Martin Miguel Morales ESP105339
17. Leduc Mikael FRA210339
Rohal Marek SUI314706
17. Poggi Mehdi FRA080218
Salzgeber Roger SUI220355
17. Ruffo Alessio ITAMO0400
Gufler Jonas ITABZ6974
17. Smyk Alexander GERNW0258
Klein Mike LUX516103
17. Štefaňák Milan SVK010117
Ronchi Bruno ITABS0447
17. Von Allmen SUI270149
Marcos Jose Ignacio Castilla ESP260359
25. Diego Enrique Calderon ESP281013
Dolores Ricardo Arevalo de los ESP260170
25. Garcia David Valencia ESP011070
Pizarro Emilio Romero ESP010001
25. Iten Andreas SUI990803
Richter Stefanie GERHE2036
25. Karel Branislav SVK030416
Torregrossa Virginia Juan ESP040431
25. Martin Julio Cesar ESP050349
Fernandez Fernando Henche ESP103407
25. Moran Borja ESP281286
Senn Reto SUI240482
25. Scrudato Manuel ITASI0117
Caviezel Arno SUI300970
25. Tergolina Kevin FRA080271
Garcia Elizabeth Nicolas ESP101743
33. Alonso Javier Martin ESP050012
Stoop Jeannette SUI270860
33. Aulich Marcel GER999014
Schlapbach Sylvia SUI290268
33. Barbi Stefano ITAMN0465
Rutschmann Andreas SUI980278
33. Bersani Mattia ITAPR1391
Sauvain Alexandre FRA210127
33. Gomez Jose Vicente ESP280923
Merchan Luis Vicente Parra ESP101265
33. Kapalo Richard SVK030405
Griessen Markus SUI250034
33. Lintz Helene FRA080020
Cintas Daniel Rodriguez ESP105080
33. Maquedano Pedro Cortes ESP060350
Medina Angel Viudez ESP112534
33. Matter Rolf SUI97114
Fickinger Guy LUX514003
33. Miranda Jose M. ESP070201
Escudero Teresa Martin ESP260361
33. Najcer Antonio CRO012855
Vargas de la Fuenta Jose ESP120108
33. Santiago Javier Gonzalez ESP281171
Forboteaux Fabrice FRA080012
33. Santos Jose Manuel Maide ESP260073
Poelzl Silvia AUTHG3005
33. Stein Sascha GERDA9901
Wagner Anne FRA760093
33. Tresgallo Vanesa Garcia ESP281385
Leu Ronny SUI240246
33. Vara Angel ESP050914
Martin Luis Alberto Blanco ESP260068
49. Cabanes de los Reyes Maria ESP282031
Marconi Alessio ITAVR1605
49. Diaz Jose Domingo Hermida ESP061057
Gonzalez Sheila Moro ESP260125
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2019 14:41

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.1.2019 14:41:45