Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/149)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice muži - 1. kolo

1.3.2014 | Drnovice Kulturní dům | Dvojice muži | Dvojic: 149 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl
Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl
2. Hronek Stanislav CZE001494 B T.U.P.Á Vltava Č. Budějovice
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
3. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
3. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov
5. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
Ondo Michal CZE001787 A Vysoké Mýto
5. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
5. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
Lutišan Štefan CZE039047 A Zlatý Barbaři Praha
5. Pospíšil Pavel CZE009539 A Jablonec nad Nisou
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
9. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972 A 40+ Trutnov
9. Folta Jiří CZE016698 B DC Simpsons family Ostrava
Samec Pavel CZE045327 B DC Billiard Bar Dragons Ostrava
9. Géring Pavel CZE001093 A Truhles Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
9. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
Strbáček Stanislav CZE000369 A Horní Rozptyly Praha
9. Hamerský Vlastimil CZE039146 B Dřevěnka Broumov
Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov
9. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc
Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice
9. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
9. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
Kysilka Ondřej CZE003828 A 40+ Trutnov
17. Bárta Petr CZE001392 Plzeň
Zahradník Michal CZE011627 A Scorpions Plzeň
17. Bělina Petr CZE000376 A Diesláci Proboštov
Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
17. Dvořák Jiří CZE004155 A Zákeřňáci DC Praha
Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
17. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
17. Jor Jaroslav CZE043887 B Nikola Kraslice
Suchý Richard CZE026839 C Nikola Kraslice
17. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové
17. Koubek Michal CZE000239 A Stavba Brno
Abrahámek Dušan CZE002458 A Stavba Brno
17. Kvapil David CZE025929 A ŠK Maséři Hradec Králové
Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové
17. Machálek Petr CZE000068 A Buď a nebo Huslenky
Filip Radovan CZE000273 A Vsetín
17. Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
17. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
17. Pospíchal Tomáš CZE000538 A RACEK B52 K.VARY
Král Vratislav CZE038786 A AC STAR-ARENA CHODOV
17. Ryška Petr CZE009561 A Brno
Hrala Tomáš CZE002314 A Rakol Brno
17. Závodník Jindřich CZE000053 A Šenkýři
Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno
17. Zlatník Tomáš CZE033239 B Havana Club Hradec Králové
Svoboda Richard CZE028069 B Havana Club Hradec Králové
33. Amler Vladimír CZE001999 B Praha 9
Hübner David CZE020124 Zákeřňáci DC Praha
33. Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
Stoklasa Jan CZE002140 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Brada Jiří CZE024107 B Darts@Pipes Club
Mareš Zbyněk CZE020224 Brno
33. Brejcha Milan CZE043036 A Prevíti Praha
Fiala Stanislav CZE045099 B Nepřátelé bobří hráze Praha
33. Čipera Radek CZE034376 B Nepřátelé bobří hráze Praha
Lébl Martin CZE002088 B Nepřátelé bobří hráze Praha
33. Čožík Karel CZE000526 A Koloušci od Jelena Vidnava
Adámek Vladimír CZE000657 A Kaspec Libina
33. Danda Jiří CZE000196 A Formani Duchcov
Rajman Richard CZE006172 A Mexiko Chomutov
33. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov
Matoušek Petr CZE025906 A ŠK Vyškov
33. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
Vinárek René CZE009173 A Supi Dolní Benešov
33. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
Mráček Michal CZE018090 Ostrava
33. Hrazdil Michal CZE000246 A ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
Sýkora Bohumil CZE002640 A Tygři Šternberk
33. Klimša Roman CZE000862 A Žabaři Olomouc
Kluka Svatopluk CZE000204 A DC Miagi Mohelnice
33. Kollár Jan CZE001028 A Tygři Skalice
Kollár David CZE001111 B Fortuna Frýdek-Místek
33. Koudelka Lukáš CZE038084 A Olomouc
Krejzlík Dalibor CZE022182 A Sharks Olomouc
33. Kučera Marek CZE016791 A Supi Dolní Benešov
Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov
33. Kvasničák Petr CZE001765 B Vo tečku Vítězná
Jirouš Pavel CZE021588 Vítězná
33. Lochman Václav CZE000291 Praha 5
Páša Jiří CZE013417 B Pohodáři Praha
33. Magula Marian CZE038878 B Sportdarts Ostrava
Přeček Zdeněk CZE001356 B Devils´ Ostrava
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 1.4.2020 10:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.4.2020 12:27:05