Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/107)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy

28.2.2014| Drnovice Kulturní dům| Dvojice mixy| Dvojic: 107| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
2.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
3.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
3.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
5.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
5.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
5.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
5.Válková Kamila CZE001071Vsetín
Filip Radovan CZE000273Vsetín
9.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
9.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
9.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
9.Sukupová Jana CZE036070CŠK Střelky Veltruby
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
9.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
9.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
9.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
17.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
17.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
Kostelka Martin CZE019339BDevastators Brno
17.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
17.Časnochová Vlasta CZE010503Čadca
Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
17.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Koníček Josef CZE017843CRatata Hospříz
17.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
17.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Sýkora Bohumil CZE002640CTygři Šternberk
17.Kučerová Jaroslava CZE035683DHerberk 3D Plzeň
Šlajs Marek CZE006079CŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
17.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
17.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
17.Otrubová Eva CZE029649Luleč
Matoušek Petr CZE025906AŠK Vyškov
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
17.Soukupová Jindra CZE026952CŠK Argentum
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
17.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
17.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
33.Bořilová Hana CZE042342Jablonec n.N.
Pospíšil Martin CZE029016Jablonec nad Nisou
33.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
33.Chvístková Kateřina CZE017680BMusic Club Lapač
Machálek Petr CZE000068ABulls Hošťálková
33.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Fišerová Kateřina CZE045850Chrudim
Plítek Ondřej CZE004207AKlášterní Mniši Slatiňany
33.Hejroská Lucie CZE044089Ústí nad Labem
Šulc Václav CZE000245BDustin Most
33.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
33.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
Rajman Richard CZE006172AMexiko Chomutov
33.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
33.Jořenková Lenka CZE043413Olomouc
Koudelka Lukáš CZE038084Olomouc
33.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1
Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov
33.Kadlecová Andrea CZE046567
Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
33.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Valach Ján CZE022346BBrilliant Darts Praha
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
33.Macurová Veronika CZE035660BLeninovci Havířov
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
33.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov
Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
33.Michenková Eva CZE035734BJestřábi Ostrava
Nezhoda Petr CZE002682AJestřábi Ostrava
33.Mykhaylova Anastasiya CZE038013Brno
Nitka Jiří CZE029784Moravičany
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.5.2021 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.5.2021 15:09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement