Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/80)
  Náhled Tisk Nahoru
NEW EDU Ranking DYP

29.9.2018 | Slovensko - Košice | Dvojice smíšené | Rozhodčí: Kirchner Karol | Dvojic: 80 | Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Cavric Ivica CRO110168
Buzoga Peter SVK
2. Barbi Stefano ITAMN0465
Krajkovič Martin SVK Humenné
3. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
Krebs Deborah SUI314082
4. Willener Roger SUI315247
Hartman Jasmina SLO001357
5. Scrudato Manuel ITASI0117
Luhový Marcel CZE036701 Púhov
5. Soethe Christian GERNW0259
Cernek Ivan SVK
7. Fagiani Roberto ITAAP0031
Elek Marian SVK
7. Stein Sascha GERDA9901
Gerda Tomáš SVK030214
9. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
Koscura Peter SVK
9. Groselj Jan SLO000167
Busek Marek SVK
9. Shevel Alexandr RUS010050
Holdos Peter SVK
9. Weiss Edi AUTHG3009
Valný Juraj SVK
13. Antunović Zdravko CRO320001
Noemi Pop SVK
13. Marchal Fabien FRA08002
Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
13. Ziman Martin SVK
Louis Johnny LUX511005
13. Zmelík Oto SVK019707 A Bratislava
Kasanický Jozef CZE001617 Zámutov
17. Frolov Mihail RUS010011
Terrosi Francesca ITAPG3449
17. Lustenberger Rene SUI301189
Mrenica Jaroslav CZE036700 Púchov
17. Meister Alex SUI290358
Ondrík Lubomír SVK
17. Obukhov Roman RUS
Svoboda David SVK
17. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
Svoboda Tomáš SVK
17. Senn Reto SUI240482
Toth Marian SVK030244
17. Tergolina Kevin FRA080271
Konovalov Denis SVK030406
17. Von Allmen SUI270149
Baca Marek SVK
25. Abramova Olga RUS
Rajnoha Vladimír SVK
25. Cenkner Ladislav SVK030423
Adelsberger Franzi ITABZ0863
25. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
Halgas Ivan SVK
25. Dzurnak Marek SVK
Conrad Philippe FRA570321
25. Iten Andreas SUI990803
Dzurnak Jan SVK
25. Oddi Loris ITAAP2566
Kasper Peter SVK030213
25. Ronchi Bruno ITABS0447
Figura Michal SVK
32. Westermann DJ GERHE1936
Bartošová Livia SVK
33. Aldoshin Maxim RUS
Krupová Monika SVK
33. Aulich Marcel GER999014
Adam Tomáš CZE044830 Žilina
33. Cherkasova Ekaterina RUS01AEIS
Rohal Ivan SVK
33. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
Biscak Norbert SVK
33. Eder Roman SUI290460
Krajkovič Pavol SVK
33. Gazibara Matija CRO012852
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
33. Klopan Rudolf Pezinok
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
33. Kostelný Jaroslav SVK
Sket Marjan SLO000445
33. Krupa Štefan SVK
Najcer Antonio CRO012855
33. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
Rárik Peter CZE009087 Považská Bystrica
33. Leduc Mikael FRA210339
Golay Dodo SUI300636
33. McClain Michaela GERRP0098
Aeschbach Patric SUI210378
33. Novikov Denis RUS010032
Buzogová Zuzana SVK
33. Perlado Sotodosos ESP100668
Bartošová Milada SVK012408
33. Pivarč Luboš SVK Bratislava
Lintz Helene FRA080020
33. Poggi Mehdi FRA080218
Meress Dorian SVK
49. Cegir Mario CRO010224
Banas Zbyslav SVK Žilina
49. Christiani Mike AUTHG5043
Pápež Patrik CZE037139 Visolaje
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2018 19:30

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 13.12.2018 19:30:48