Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/56)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP dvojice mixy

21.9.2018 | Králíky Kulturní dům | Dvojice mixy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 56 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
2. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
3. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most
Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most
3. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty
5. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
5. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
5. Ptáčková Kateřina CZE043207 Šmoulové z PBL
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
5. Sukupová Jana CZE036070 A Kosako Konárovice
Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Štít
9. Bordáčová Kateřina CZE053209 Rožmberk nad Vltavou
Bordáč Jan CZE000329 A Rožmberk nad Vltavou
9. Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov
Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
9. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Marksová Blanka CZE003507 Valérie team Mělník
Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov
9. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
9. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
Vaško Michal CZE040197 A Nikola Kraslice
9. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Tvrdíková Miroslava CZE000727 D DC Smrkáči Břežany
Oupický Jiří CZE043239 A Korunky Kolín
17. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Stránčice
17. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice
Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
17. Grygarová Vendula CZE057732 Gerlich Fulnek
Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
17. Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593 D Upíři Hradec Králové
Slezák Jiří CZE036404 D Upíři Hradec Králové
17. Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk
17. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
17. Kulhánková Petra CZE048154 ŠK Roztoky
Kulhánek Jiří CZE044726 B ŠK Roztoky
17. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
17. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín
17. Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
Zdeněk Karel CZE004124 A AC STAR-ARENA CHODOV
17. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
17. Pospíšilová Radka CZE006779 B Black schody Sadská
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany
17. Šaňáková Andrea CZE051308 B Spirits Tábor
Šaňák Mojmír CZE001958 B Spirits Tábor
17. Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
33. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
Viktorin Josef CZE017226 A Machine Šumperk
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice
Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
33. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov
33. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
33. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum
Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
33. Nasková Dagmar CZE000326 B Smajlíci Liberec
Kain Roman CZE029614 A Smajlíci Liberec
33. Pešinová Lucie CZE021929 B Štamgasti Luže
Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice
33. Schmidtová Jana CZE045443 B Peckaři Kokonín
Pecina Vojtěch CZE051824 A Oštěpaři Liberec
33. Šikolová Šárka CZE055144 B Lucky Panthers Liberec
Baroň Roman CZE056589 Gripeni Liberec
33. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha
Malý Petr 1975 CZE009023 A DC Podlesáci Králův Dvůr
33. Záhorová Petra CZE061825 Liberec
Svoboda Jan CZE034282 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
49. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice
Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř
49. Javůrková Klára CZE059608 B Komáři Skuteč
Routner Roman CZE013641 B Štamgasti Luže
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2018 19:03

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 13.12.2018 19:03:44