Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/93)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice muži (DKO)

17.11.2013| Králíky Kulturní dům| Dvojice muži| Dvojic: 93| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
2.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
Tretera Ivo CZE000517Vracovice
3.Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
4.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
5.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
5.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
7.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
7.Šulc Václav CZE000245BDustin Most
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
9.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
9.Kovařík Jaroslav CZE015161Zlín
Skála Walter CZE000787Zlín
9.Reil David CZE000020APrevíti Praha
Hradský Pavel CZE000493CSgt. Pepik's Band Praha
9.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Tomáš Marcel CZE031350ADream team Ostrava
13.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
13.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
13.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
13.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
17.Drápela Broňa CZE033987ATrosky Litomyšl
Motyčka Tomáš CZE022118ATrosky Litomyšl
17.Dudík Milan CZE034520ADC Hurricane Adamov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
17.Géring Pavel CZE001093AŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
17.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
17.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
17.Talavášek Jiří CZE004637AŠK Maséři Hradec Králové
Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
25.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
25.Buřič Jan CZE000639BŠK Plzeňka Praha
Tomáš Zdeněk CZE007633ATJ Viktoria Radim
25.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
25.Malinovský Zdeněk CZE000487BPohodáři Praha
Hlavatý Tomáš CZE000782ASgt. Pepik's Band Praha
25.Nehilla Michal CZE039480ALas Vegas Jablonec n/N.
Kolínský Daniel CZE042514ADEXTEROUS Krásný Les
25.Slavík Filip CZE003125AMexiko Chomutov
Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
25.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
25.Veselý Pavel CZE001045ADC Sharks Hradec Králové
Sedláček Miroslav CZE008453BÚletáři Hradec Králové
33.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
33.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
33.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
33.Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
Strych Jiří CZE032795ADC 180 Chemik Polabec
33.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
Hovorka Dušan CZE003818Brno
33.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
33.Jamrož Jiří CZE040386ATazman Jr. Ostrava
Dorociak Pavel CZE024349ATazman Jr. Ostrava
33.Mihálik Pavel CZE006508Kardašova Řečice
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
33.Navrátil Vladimír CZE018611BBraStr Kohoutovice
Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov
33.Přeček Zdeněk CZE001356BDevils´ Ostrava
Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
33.Rajman Richard CZE006172AMexiko Chomutov
Václavík Marek CZE024756ARock Klub Lovosice
33.Severýn Pavel CZE000203ASavci Hlinsko
Malinský Josef CZE001347ASavci Hlinsko
33.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
33.Šindler Jaroslav CZE001815APumáci Jablonec n/N.
Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
33.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
Andresík Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
33.ZÁKAZ ČINNOSTI - Zdvíhal Evžen CZE035459Praha 4
Novák Vladimír CZE036995BAmatéři Písnice
49.Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
49.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
Malach Petr CZE010053AŠK Maséři Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 3.3.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 3.3.2021 10:46:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement