Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/252)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

16.11.2013| Králíky Kulturní dům| Jednotlivci muži| Hráčů: 252| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
2.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
3.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
4.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
5.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
5.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
7.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
7.Mrva Aleš CZE000162Adamov
9.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
9.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
9.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
9.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
13.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
13.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
13.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
13.Spálenský Josef CZE007623Pardubice
17.Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno
17.Doležal Michal CZE001016AÚjezd
17.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
17.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
17.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
17.Pátek Jaroslav CZE000158Brno
17.Réda Martin CZE000437Adamov
25.Brovdi Jura CZE001473DDC Jilemnice
25.Drápela Broňa CZE033987Koclířov
25.Hronek Stanislav CZE001494Lišov
25.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
25.Kovařík Jaroslav CZE015161Zlín
25.Schober Alfred CZE028472České Budějovice
25.Slavík Filip CZE003125AMexiko Chomutov
25.Slusarčík Miroslav CZE000223AMetro music club
33.Abadžiev Richard CZE000702Brno
33.Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Brno
33.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
33.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
33.Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
33.Jílek Dušan CZE010763CKLD Ostrava
33.Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň
33.Kulišek Zdeněk CZE002915Račice
33.Malý Petr 1975CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
33.Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
33.Rajman Richard CZE006172AMexiko Chomutov
33.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl
33.Tretera Ivo CZE000517Vracovice
33.Větrovský Stanislav CZE000440DŠK Dangerous Plzeň
33.Zalaba Petr CZE004236BRumoví pralinky
49.Adámek Vladimír CZE000657AKaspec Libina
49.Dorociak Pavel CZE024349AŘízci z Výškovic
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.4.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.4.2024 07:38:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement