Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/252)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

16.11.2013| Králíky Kulturní dům| Jednotlivci muži| Hráčů: 252| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
2.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
3.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
4.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
5.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
5.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
7.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
7.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
9.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
9.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
9.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
9.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
13.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
13.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
13.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
13.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
17.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
17.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
17.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
17.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
17.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
17.Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice
17.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
25.Brovdi Jura CZE001473BJilemnice
25.Drápela Broňa CZE033987ATrosky Litomyšl
25.Hronek Stanislav CZE001494BCrazy České Budějovice
25.Hynčica Petr CZE000080AGerlich Fulnek
25.Kovařík Jaroslav CZE015161AZlín
25.Schober Alfred CZE028472České Budějovice
25.Slavík Filip CZE003125AMexiko Chomutov
25.Slusarčík Miroslav CZE000223ATulipán Žatec
33.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
33.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
33.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
33.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
33.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
33.Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
33.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
33.Kulišek Zdeněk CZE002915AŠK Vyškov
33.Malý Petr 1975CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
33.Pech Jaroslav CZE000331AFormani Duchcov
33.Rajman Richard CZE006172AMexiko Chomutov
33.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
33.Tretera Ivo CZE000517Vracovice
33.Větrovský Stanislav CZE000440AŠK PAST Nezvěstice
33.Zalaba Petr CZE004236CRumoví pralinky
49.Adámek Vladimír CZE000657AKaspec Libina
49.Dorociak Pavel CZE024349ATazman Jr. Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 3.12.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.12.2020 08:16:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement