Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/78)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice mixy (DKO)

15.11.2013| Králíky Kulturní dům| Dvojice mixy| Dvojic: 78| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
2.Bláhová Veronika CZE046784DŠK Harpuny Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
3.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
4.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
5.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
5.Javorková Petra CZE039499CJen tak Slavošovice
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
7.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
7.Kaňovská Jana CZE000107Zlín
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
9.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
9.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
9.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
Pokorný Michal CZE000441BMostecký Most
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
13.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
13.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
13.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
13.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
17.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
Tretera Ivo CZE000517Vracovice
17.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
17.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
17.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
17.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
17.Pohanková Lenka CZE019019Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
17.Sukupová Jana CZE036070CŠK Střelky Veltruby
Navrátil Vladimír CZE018611BBraStr Kohoutovice
17.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
25.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
25.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
25.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
25.Nováková Jana CZE000544Veselí nad Lužnicí
Šamko Josef CZE036553CDart Shooters Hospříz
25.Prokýšková Eva CZE000023Klub AJETO z.s. Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
25.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
25.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
25.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Andresíková Michala CZE033323DŠipkový Klub Mariánské Lázně
Andresík Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
33.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
33.Časnochová Vlasta CZE010503Čadca
Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
33.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
33.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
33.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
33.Kačenová Alžběta CZE020831CŠK Panapr Praha
Kačena Ondřej CZE029346CŠK Panapr Praha
33.Kriesfalusyová Ariana CZE037406Hradec Králové
Michalička Patrik CZE034566CJestřábi Velké Svatoňovice
33.Macurová Veronika CZE035660BLeninovci Havířov
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
33.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov
Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
33.Němcová Kateřina CZE008674Vysoká u Jevíčka
Hovorka Dušan CZE003818Brno
33.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
33.Pirichová Michaela CZE036210Chomutov
Šulc Václav CZE000245BDustin Most
33.Sobotková Eva CZE035591CKlikaři Litovel
Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
33.Stegbauerová Martina CZE014816ADC 180 Chemik Polabec
Strych Jiří CZE032795ADC 180 Chemik Polabec
33.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
49.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Šťastný Martin CZE014066BRacek B52 Karlovy Vary
49.Doudová Šárka CZE004251BPřerov
Mačák Zdeněk CZE020024Hněvotín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 11.4.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 11.4.2021 09:31:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement