Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/59)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

15.4.2023| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 59| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
2.Poráň David CZE051226AŠK Vyškov
3.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
4.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
5.Maděránek Radek CZE018056AŠilingrák Team Brno
5.Slezák Vladimír CZE035862Cm13 darts club Brno
7.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
7.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
9.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
9.Havránek Bohumil CZE008345BPBL 45 Brno
9.Kadlec Jan CZE071630AŠilingrák Team Brno
9.Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
13.Damborský Tomáš CZE063074CDC Pitbulls Adamov
13.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
13.Pokorný Filip CZE050230BStavba Brno
13.Vlach Patrik CZE037496DTricksters Brno
17.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno
17.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno
17.Kříž Jiří CZE050039BHezky Pěkně
17.Leret Andrij CZE064033BTornádo Destroyers Brno
17.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno
17.Prokop Vítězslav CZE007413BTornádo Destroyers Brno
17.Vojta Radim CZE037412AYellov fish
17.Vymazal Stanislav CZE006276Brno
25.Chválek Ladislav 1980CZE012512AŠK Modřice
25.Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany
25.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno
25.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
25.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
25.Réda Martin CZE000437Adamov
25.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno
25.Urban Jaroslav CZE060559CLetka Brno
33.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
33.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno
33.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
33.Gratcl Zdeněk CZE066602ADC FROGS Žabčice
33.Hofírek David CZE064520CDC Pitbulls Adamov
33.Koňařík Jakub CZE076445Brno
33.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna
33.Matuška Tomáš CZE073329DBastr team Brno
33.Pejchal Petr CZE049072ASnipers Brno
33.Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno
33.Průdek Roman CZE069673Brno
33.Relovský Antonín CZE071271BStavba Brno
33.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno
33.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
33.Václavek Jiří CZE076179CDC Pitbulls Adamov
33.Zemčák Štefan CZE028582DBastr team Brno
49.Baláž Milan CZE046518CDC Šumáci Spurs
49.Chválek Ladislav 2003CZE069022AŠK Modřice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 16:26:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement