Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/89)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži

28.9.2013| Králíky Kulturní dům| Dvojice muži| Dvojic: 89| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
2.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
3.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
3.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
5.Gaborik Tomáš CZE042119BKorunky Kolín
Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
5.Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
Drobík Aleš CZE010545ASupi Dolní Benešov
5.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
5.Páša Jiří CZE013417BPohodáři Praha
Lochman Václav CZE000291Praha 5
9.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
9.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
Hochman Martin CZE017231ABrno
9.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
9.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
9.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
9.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
Šulc Václav CZE000245BDustin Most
9.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
9.Vyhlíd Ladislav CZE000576Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
17.Čožík Karel CZE000526BKoloušci od Jelena Vidnava
Válek Dalimil CZE027730BKoloušci od Jelena Vidnava
17.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Talavášek Jiří CZE004637AŠK Maséři Hradec Králové
17.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
Strbáček Stanislav CZE000369CHorní Rozptyly Praha
17.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
Vlášek Jan CZE034641AZippo team Štít
17.Krejčí David CZE022612AŠK Black Sheep Hradec králové
Kvapil David CZE025929AŠK Maséři Hradec Králové
17.Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
17.Mihálik Pavel CZE006508Kardašova Řečice
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
17.Nicek Pavel CZE034368BDC Billiard club Kladno
Čipera Radek CZE034376ANepřátelé bobří hráze Praha
17.Nitka Jiří CZE029784Moravičany
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
17.Novotný Jan CZE000964AWüdle Brtnice
Partl Michal CZE026106Okříšky
17.Skála Walter CZE000787Zlín
Kovařík Jaroslav CZE015161Zlín
17.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
17.Ventura René CZE003777Praha 4
Pomichálek Zdeněk CZE001530Červené Pečky
17.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
33.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
33.Brandejs Aleš CZE022858AThe Badgers Kostelec n/O
Hejl Josef CZE020813AThe Badgers Kostelec n/O
33.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
33.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
33.Dachovský Roman CZE015830Rosice u Chrasti 362
Habart Jaroslav CZE010622BAlea Hrochův Týnec
33.Dočkal Jiří CZE016314Biskupice
Dvořák Petr CZE003261ADarts La Putica Prostějov
33.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
33.Fejsák Jan CZE020544BDC Máchalové Kladno
Zapletal Zdeněk CZE000166BDC Máchalové Kladno
33.Géring Pavel CZE001093AŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
33.Hájek Jiří CZE036594BRock Klub Lovosice
Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
33.Häusler Tomáš CZE002499Beroun 2
Malý Petr 1975CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
33.Hlavatý Tomáš CZE000782ASgt. Pepik's Band Praha
Spilka Martin CZE003843
33.Jamrož Jiří CZE040386ATazman Jr. Ostrava
Přeček Zdeněk CZE001356BDevils´ Ostrava
33.Jíša Martin CZE044743BBrilliant Darts Praha
Kutlák Kamil CZE035715BMlsat cukroví Praha
33.Klemera Petr CZE031296ANikola Kraslice
Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
33.Kollár Jan CZE001028BTygři Skalice
Doboš René CZE035540BTygři Skalice
33.Kostelka Martin CZE019339BDevastators Brno
Materna Petr CZE009465AJuniorky Brno
33.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
Zapletal Milan CZE004517AJedlička Prostějov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.5.2021 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.5.2021 15:23:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement