TOP 24&12
UŠO > TOP 24&12
Nominace do III. TOP sezóny 2018

17.9.2018 10:34 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 1049×

Včetně fotografií nominovaných

Nominace do 2. a 3. turnaje TOP příslušné sezóny je modelem 8 + 8 + 8 u mužů a 4 + 4 + 4 u žen. Z posledních turnajů TOP má jistotu 8 nejlepších mužů a 4 nejlepší ženy. Totéž pak platí pro nominaci z posledních turnajů RGP jednotlivců.  Dále se nominuje 8 mužů a 4 ženy z pořadí Českého poháru jednotlivců. 

TOP RGP 24

8x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 24 (v závorce umístění v turnaji)

Benecký
Roman
(1.)

Drtil
Pavel
(2.)

Hoffmann
Martin
(3.)

Maňák
Filip
(3.)

Humpula
František
(5.)

Chomout 
Jaroslav
(5.)

Hradecký
David
(5.)

Písek
David
(5.)


8x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Sedláček
Karel
(1.)

Holík
Jiří
(2.)

Bašný
David
(3.)

Řezníček
Zdeněk
(3.)

Poklop
Karel
(5.)

Sienko
Milan
(5.)

Šebesta
Filip
(5.)

Záruba
Daniel
(5.)

   


8x - Nominace na základě průběžného pořadí Českého poháru 2018 (v závorce umístění v ČP)

Sedlák
Vítězslav
(3.)
 Davídek 
Antonín
(6.)
Matějíčný
Radek
(7.)
Moravec
Jiří
(8.)
Brejcha
Jiří
(9.)
Popelka
Martin
(11.)
Doležal
Michal
(14.)
Bali
Michal
(15.)
   


4x Náhradníci z průběžného pořadí ČP 2018 (v závorce pořadí v ČP)

Mašek
Alexander
(16.)
Hamrozi
Tomáš
(17.)
Lacina
Zdeněk
(19.)
Šildberger
Michal
(20.)

TOP RGP 12

4x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 12 (v závorce umístění v turnaji)

Knapová
Lada
(1.)

Liptáková
Lenka
(2.)

Pelíšková
Tereza
(3.)

Gregůrková
Alena
(3.)

 


4x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Hergetová
Monika
(1.)

Vojtková
Blanka
(2.)

Jakoubková
Ivana
(3.)

Štroblová
Veronika
(3.)


4x - Nominace na základě průběžného pořadí Českého poháru 2018 (v závorce umístění v ČP)

Benešová
Marika
(4.)

Dvořáková
Šárka
(5.)

Šebková
Petra
(6.)

Horská
Lenka
(7.)

2x Náhradnice z průběžného pořadí ČP 2018 (v závorce pořadí v ČP)

Minaříková
Klára
(9.)

Rödlová
Žaneta
(9.)

.................................................................................................................................................................

Závazné složení základních skupin bude známo až poslední pondělí před 3. TOP 2018!

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2019 15:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.10.2019 16:05:20