Statistika hráčů
UŠO > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  0,00 40 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
2. Med Jiří
Fčely Střítež
  0,00 40 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
3. Prokop Miroslav
Krajzont Polná
  0,00 36 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
4. Vaněček Jiří
Dragon Darts Jihlava B
  0,00 44 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
5. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  0,00 40 7 0 12,50 16 2 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
6. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
  10,00 40 10 1 18,18 22 4 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
7. Tykal Ondřej
Fčely Střítež
  0,00 40 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
8. Vondráková Dagmar
Fčely Střítež
  16,67 40 6 1 21,43 14 3 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
9. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  25,00 40 4 1 22,22 9 2 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
10. Novotný Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  25,00 44 4 1 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
11. Duchanová Zlata
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  22,22 44 18 4 25,00 40 10 13 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
12. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  0,00 40 3 0 25,00 8 2 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
13. Sova Roman
Zapomnění Jihlava
  23,08 44 13 3 26,67 30 8 11 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
14. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  21,05 40 19 4 26,67 45 12 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
15. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
  9,09 40 11 1 28,57 28 8 7 0,25 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
16. Jaroš Jakub
DC Přibyslav B
  0,00 40 5 0 28,57 14 4 4 0,29 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
17. Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
23,8 21,05 44 38 8 29,03 93 27 24 0,26 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
18. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
  21,05 40 19 4 29,79 47 14 11 0,23 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
19. Čížek Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  33,33 44 6 2 30,77 13 4 6 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
20. Milotová Daniela
Cerberos Velké Meziříčí B
  27,27 44 11 3 30,77 26 8 3 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
21. Prycl Jan
Cunami Panská Lhota
  20,00 40 5 1 30,77 13 4 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
22. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  25,00 40 12 3 31,03 29 9 10 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
23. Hyský Jan
Dragon Darts Jihlava B
  33,33 44 6 2 33,33 15 5 4 0,27 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
24. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  33,33 40 6 2 33,33 15 5 11 0,73 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
25. Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  28,57 44 14 4 33,33 33 11 13 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
26. Císařová Monika
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  0,00 40 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
27. Láník Alexandr
Fčely Střítež
  27,27 40 11 3 34,62 26 9 6 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
28. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
27,5 29,73 40 37 11 34,83 89 31 11 0,12 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
29. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
27,7 31,25 40 32 10 35,06 77 27 6 0,08 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
30. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  28,57 40 7 2 35,29 17 6 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
31. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  36,36 40 11 4 35,71 28 10 10 0,36 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
32. Čechová Kateřina
Zapomnění Jihlava
  26,32 44 19 5 36,00 50 18 17 0,34 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
33. Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov B
  23,08 36 13 3 36,36 33 12 9 0,27 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
34. Dušovský Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  33,33 44 9 3 36,84 19 7 4 0,21 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
35. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
37,1 32,00 44 25 8 37,10 62 23 41 0,66 6 0,10 2 0,03 0 0 0 0
36. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
  25,00 40 16 4 37,21 43 16 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
37. Benešová Helena
Zapomnění Jihlava
  33,33 44 3 1 37,50 8 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
38. Sobotka Martin
Krajzont Polná
36,9 33,33 36 27 9 39,06 64 25 30 0,47 9 0,14 0 0,00 0 0 0 0
39. Bártl Karel
Fčely Střítež
32,3 36,11 40 36 13 39,08 87 34 18 0,21 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
40. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
31,9 34,29 40 35 12 40,00 85 34 11 0,13 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
41. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  50,00 40 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
42. Tuček Roman
Dragon Darts Jihlava B
35,8 31,58 44 38 12 40,21 97 39 42 0,43 13 0,13 0 0,00 0 0 0 0
43. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  30,77 44 13 4 40,63 32 13 8 0,25 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
44. Kašík David
Krajzont Polná
32,2 37,04 36 27 10 41,18 68 28 9 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
45. Vierer Jaromír
Dragon Darts Jihlava B
  33,33 44 21 7 41,18 51 21 21 0,41 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
46. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
36,1 39,29 40 28 11 42,25 71 30 23 0,32 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
47. Kadlec Martin
Panda Jihlava
36,4 41,67 40 24 10 42,37 59 25 20 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
48. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
  41,18 40 17 7 42,50 40 17 17 0,43 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
49. Brychta Ondřej
Cerberos Velké Meziříčí B
  37,50 44 8 3 42,86 21 9 8 0,38 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
50. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
39,7 42,86 40 28 12 43,28 67 29 31 0,46 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
51. Kružík Petr
Zapomnění Jihlava
35,9 36,67 44 30 11 43,59 78 34 29 0,37 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
52. Prchal Lukáš
Dragon Darts Jihlava B
37,2 40,00 44 35 14 43,62 94 41 28 0,30 8 0,09 1 0,01 0 0 0 0
53. Král Josef
DC Přibyslav B
41,0 40,63 40 32 13 44,16 77 34 41 0,53 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
54. Tučková Dana
Dragon Darts Jihlava B
45,1 45,00 44 40 18 44,33 97 43 66 0,68 15 0,15 0 0,00 0 0 0 0
55. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
37,3 38,89 44 36 14 45,05 91 41 36 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
56. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
38,1 42,31 40 26 11 45,16 62 28 17 0,27 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
57. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
37,3 41,38 40 29 12 45,95 74 34 12 0,16 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
58. Neubauer Luděk
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  33,33 40 15 5 46,34 41 19 13 0,32 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
59. Tesař Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
43,9 44,44 44 27 12 46,88 64 30 35 0,55 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
60. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
  46,67 40 15 7 47,06 34 16 17 0,50 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
61. Němec Jaromír
Panda Jihlava
  50,00 40 14 7 47,37 38 18 15 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
62. Jenčík Pavel
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
43,3 46,88 40 32 15 47,56 82 39 44 0,54 4 0,05 1 0,01 0 0 0 0
63. Cakl Jindřich
Asfaltéři Jihlava
42,3 44,12 40 34 15 47,62 84 40 42 0,50 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
64. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
45,0 48,57 44 35 17 47,67 86 41 50 0,58 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
65. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
44,2 50,00 40 20 10 48,00 50 24 23 0,46 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
66. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
41,4 47,62 40 21 10 48,00 50 24 11 0,22 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
67. Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
44,8 50,00 40 32 16 48,19 83 40 47 0,57 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
68. Pleskač Bohumil
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  47,37 40 19 9 48,94 47 23 25 0,53 1 0,02 2 0,04 0 0 0 0
69. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
47,9 53,57 40 28 15 50,00 70 35 42 0,60 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
70. Láník Petr
Fčely Střítež
39,8 45,00 40 20 9 50,00 50 25 11 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  61,11 40 18 11 50,00 48 24 29 0,60 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
72. Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
  50,00 40 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Hentschel Jaroslav
Dragon Darts Jihlava B
  44,44 44 9 4 50,00 20 10 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
74. Böhm Zdeněk
Krajzont Polná
45,1 50,00 36 28 14 50,70 71 36 36 0,51 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
75. Zána Oldřich
Panda Jihlava
  50,00 40 18 9 51,11 45 23 29 0,64 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
76. Čermák Michal
DC Přibyslav B
48,1 52,78 40 36 19 52,13 94 49 56 0,60 9 0,10 0 0,00 0 0 0 0
77. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
  56,25 40 16 9 52,27 44 23 20 0,45 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
78. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  62,50 40 8 5 52,38 21 11 10 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
79. Babický Michal
Panda Jihlava
49,4 58,33 40 24 14 53,23 62 33 35 0,56 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
80. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
51,5 57,69 40 26 15 53,73 67 36 37 0,55 10 0,15 1 0,01 0 0 0 0
81. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
46,9 56,41 40 39 22 54,26 94 51 26 0,28 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
82. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
47,9 55,26 40 38 21 54,65 86 47 22 0,26 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
83. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
51,3 60,00 44 40 24 55,10 98 54 53 0,54 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
84. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
  57,89 40 19 11 55,81 43 24 26 0,60 9 0,21 0 0,00 0 0 0 0
85. Med Lukáš
Fčely Střítež
48,8 60,71 40 28 17 55,88 68 38 17 0,25 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
86. Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov B
52,6 56,52 36 23 13 56,14 57 32 32 0,56 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
87. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí B
51,4 60,61 44 33 20 56,47 85 48 51 0,60 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
88. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
54,5 62,96 44 27 17 56,72 67 38 31 0,46 9 0,13 1 0,01 1 0 0 0
89. Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
55,7 58,33 44 36 21 57,14 84 48 60 0,71 7 0,08 1 0,01 1 0 0 0
90. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
54,3 64,00 40 25 16 57,38 61 35 27 0,44 7 0,11 1 0,02 0 0 0 0
91. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
50,3 59,46 40 37 22 58,06 93 54 30 0,32 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
92. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
53,2 63,33 40 30 19 58,67 75 44 37 0,49 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
93. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
48,7 61,54 40 39 24 58,76 97 57 13 0,13 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
94. Poláček Luboš
Panda Jihlava
56,0 65,00 40 40 26 59,22 103 61 66 0,64 10 0,10 0 0,00 1 0 0 0
95. Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
56,2 60,00 36 25 15 60,00 60 36 38 0,63 5 0,08 0 0,00 1 0 0 0
96. Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov B
58,6 64,71 36 34 22 60,26 78 47 48 0,62 4 0,05 4 0,05 0 0 0 0
97. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
  63,16 40 19 12 60,87 46 28 26 0,57 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
98. Hlávka Jan
Krajzont Polná
56,5 65,63 36 32 21 61,04 77 47 39 0,51 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
99. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  76,92 40 13 10 61,11 36 22 27 0,75 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
100. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
61,7 71,43 40 35 25 62,20 82 51 58 0,71 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
101. Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov B
56,0 63,16 36 19 12 62,50 48 30 23 0,48 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
102. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
57,5 61,11 40 36 22 63,10 84 53 47 0,56 7 0,08 1 0,01 0 0 0 0
103. Kutyna Marek
Dragon Darts Jihlava B
62,9 73,08 44 26 19 63,64 66 42 60 0,91 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
104. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
62,9 72,97 44 37 27 65,17 89 58 59 0,66 11 0,12 0 0,00 0 0 0 0
105. Šulgovskij Alex
Panda Jihlava
62,6 66,67 40 21 14 65,96 47 31 33 0,70 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
106. Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
63,4 73,33 36 30 22 66,22 74 49 48 0,65 11 0,15 0 0,00 0 0 0 0
107. Prokeš Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  62,50 40 8 5 68,42 19 13 18 0,95 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
108. Tesař Ondřej
Hospůdka Na Růžku Jihlava
70,0 79,17 44 24 19 70,18 57 40 45 0,79 6 0,11 3 0,05 0 0 0 0
109. Votava Jiří
Krajzont Polná
71,5 78,57 36 28 22 72,58 62 45 44 0,71 10 0,16 0 0,00 0 0 0 0
110. Špinar Petr
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
70,0 74,29 40 35 26 73,68 76 56 58 0,76 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
111. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
72,2 81,82 44 22 18 74,00 50 37 40 0,80 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
112. Hranický Rostislav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
73,5 85,00 40 40 34 75,26 97 73 73 0,75 14 0,14 3 0,03 0 0 0 0
113. Hvězda Michal
Asfaltéři Jihlava
  75,00 40 4 3 77,78 9 7 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
114. Karel Miloslav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  88,89 40 18 16 79,07 43 34 34 0,79 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
115. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  100,00 40 2 2 80,00 5 4 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
116. Lepič Karel
DC Přibyslav B
81,9 92,59 40 27 25 80,95 63 51 54 0,86 13 0,21 2 0,03 0 0 0 0
117. Hermannová Marie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  100,00 40 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.12.2019 03:50

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 9.12.2019 03:51:00