Statistika hráčů
UŠO > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Lepič Karel
DC Přibyslav B
84,1 94,29 56 35 33 82,72 81 67 71 0,88 17 0,21 2 0,02 1 0 0 0
2. Hranický Rostislav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
72,5 82,14 56 56 46 73,48 132 97 104 0,79 17 0,13 4 0,03 0 0 0 0
3. Karel Miloslav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
68,8 78,57 56 28 22 70,77 65 46 47 0,72 8 0,12 0 0,00 0 0 0 0
4. Špinar Petr
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
68,3 72,92 56 48 35 71,96 107 77 79 0,74 11 0,10 0 0,00 0 0 0 0
5. Votava Jiří
Krajzont Polná
66,6 72,73 56 44 32 67,33 101 68 72 0,71 17 0,17 1 0,01 0 0 0 0
6. Kutyna Marek
Dragon Darts Jihlava B
66,3 77,78 56 36 28 66,67 90 60 85 0,94 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
7. Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
63,1 73,47 56 49 36 66,94 121 81 71 0,59 18 0,15 0 0,00 0 0 0 0
8. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
62,6 72,73 52 44 32 65,09 106 69 71 0,67 12 0,11 0 0,00 0 0 0 0
9. Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
60,4 65,91 56 44 29 64,71 102 66 59 0,58 10 0,10 0 0,00 1 0 0 0
10. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
59,3 67,35 56 49 33 59,13 115 68 85 0,74 13 0,11 0 0,00 0 0 0 0
11. Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
57,6 59,09 52 44 26 58,82 102 60 79 0,77 10 0,10 1 0,01 1 0 0 0
12. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
57,2 67,57 56 37 25 61,80 89 55 38 0,43 9 0,10 1 0,01 0 0 0 0
13. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
55,3 58,33 56 48 28 61,40 114 70 67 0,59 7 0,06 1 0,01 0 0 0 0
14. Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov B
55,2 61,11 56 54 33 57,94 126 73 73 0,58 7 0,06 4 0,03 0 0 0 0
15. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
54,8 63,33 52 30 19 56,00 75 42 39 0,52 9 0,12 1 0,01 2 0 0 0
16. Babický Michal
Panda Jihlava
54,7 66,67 56 36 24 57,61 92 53 58 0,63 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
17. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
54,0 64,10 56 39 25 58,76 97 57 49 0,51 6 0,06 1 0,01 0 0 0 0
18. Hlávka Jan
Krajzont Polná
53,7 60,78 56 51 31 56,91 123 70 68 0,55 11 0,09 1 0,01 0 0 0 0
19. Poláček Luboš
Panda Jihlava
53,6 60,71 56 56 34 57,45 141 81 89 0,63 10 0,07 0 0,00 1 0 0 0
20. Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov B
52,3 57,14 56 28 16 60,00 70 42 28 0,40 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
21. Šulgovskij Alex
Panda Jihlava
52,2 54,05 56 37 20 55,56 90 50 59 0,66 9 0,10 1 0,01 0 0 0 0
22. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
51,8 61,54 56 52 32 59,23 130 77 48 0,37 8 0,06 0 0,00 0 0 0 0
23. Čermák Michal
DC Přibyslav B
50,1 53,85 56 52 28 52,94 136 72 90 0,66 14 0,10 1 0,01 1 0 0 0
24. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí B
49,5 57,50 52 40 23 54,37 103 56 57 0,55 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
25. Tučková Dana
Dragon Darts Jihlava B
49,5 50,00 56 48 24 47,46 118 56 92 0,78 20 0,17 0 0,00 1 0 0 0
26. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
48,8 56,25 56 48 27 52,54 118 62 63 0,53 7 0,06 0 0,00 0 0 0 0
27. Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov B
48,6 52,94 56 34 18 54,12 85 46 38 0,45 8 0,09 1 0,01 0 0 0 0
28. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
48,0 56,25 56 32 18 51,25 80 41 40 0,50 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
29. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
47,8 61,11 56 54 33 58,52 135 79 13 0,10 3 0,02 0 0,00 0 0 0 0
30. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
47,4 54,72 56 53 29 52,80 125 66 43 0,34 7 0,06 1 0,01 0 0 0 0
31. Cakl Jindřich
Asfaltéři Jihlava
46,9 52,00 56 50 26 52,42 124 65 62 0,50 6 0,05 0 0,00 0 0 0 0
32. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
46,3 50,00 56 30 15 48,00 75 36 47 0,63 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
33. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
45,8 50,00 56 36 18 48,91 92 45 47 0,51 10 0,11 1 0,01 0 0 0 0
34. Láník Petr
Fčely Střítež
45,7 55,56 56 36 20 53,33 90 48 27 0,30 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
35. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
45,0 46,51 56 43 20 47,12 104 49 68 0,65 6 0,06 1 0,01 0 0 0 0
36. Tesař Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
44,6 45,45 52 33 15 47,44 78 37 42 0,54 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
37. Jenčík Pavel
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
44,2 50,00 56 44 22 48,65 111 54 54 0,49 5 0,05 1 0,01 0 0 0 0
38. Med Lukáš
Fčely Střítež
44,1 52,94 56 34 18 51,81 83 43 19 0,23 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
39. Vierer Jaromír
Dragon Darts Jihlava B
43,7 43,75 56 32 14 47,56 82 39 59 0,72 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
40. Böhm Zdeněk
Krajzont Polná
42,8 47,83 56 46 22 48,28 116 56 50 0,43 6 0,05 0 0,00 0 0 0 0
41. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
42,2 47,17 56 53 25 47,90 119 57 29 0,24 5 0,04 1 0,01 0 0 0 0
42. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
40,9 43,75 56 32 14 43,59 78 34 43 0,55 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
43. Král Josef
DC Přibyslav B
40,9 41,03 56 39 16 43,16 95 41 56 0,59 8 0,08 0 0,00 0 0 0 0
44. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
40,8 51,11 56 45 23 50,00 116 58 12 0,10 5 0,04 0 0,00 0 0 0 0
45. Tuček Roman
Dragon Darts Jihlava B
39,6 36,73 56 49 18 42,62 122 52 61 0,50 18 0,15 0 0,00 0 0 0 0
46. Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
39,4 43,18 56 44 19 44,35 115 51 52 0,45 5 0,04 1 0,01 0 0 0 0
47. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
38,0 33,33 52 33 11 39,51 81 32 51 0,63 7 0,09 2 0,02 0 0 0 0
48. Kadlec Martin
Panda Jihlava
37,8 44,12 56 34 15 43,53 85 37 29 0,34 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
49. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
36,9 38,10 56 42 16 44,34 106 47 44 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
50. Prchal Lukáš
Dragon Darts Jihlava B
36,5 37,84 56 37 14 42,42 99 42 34 0,34 8 0,08 1 0,01 0 0 0 0
51. Sobotka Martin
Krajzont Polná
34,7 30,77 56 39 12 36,96 92 34 43 0,47 11 0,12 0 0,00 0 0 0 0
52. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
33,6 35,48 56 31 11 38,89 72 28 21 0,29 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
53. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
33,5 35,14 56 37 13 40,00 95 38 28 0,29 3 0,03 1 0,01 0 0 0 0
54. Kružík Petr
Zapomnění Jihlava
33,3 32,50 56 40 13 40,20 102 41 38 0,37 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
55. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
31,4 35,42 56 48 17 38,98 118 46 14 0,12 4 0,03 0 0,00 0 0 0 0
56. Bártl Karel
Fčely Střítež
30,4 34,04 56 47 16 36,61 112 41 21 0,19 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
57. Kašík David
Krajzont Polná
28,4 30,00 56 40 12 37,00 100 37 13 0,13 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
58. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
25,5 26,53 56 49 13 33,61 119 40 11 0,09 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
59. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
24,3 25,00 56 44 11 33,03 109 36 6 0,06 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
60. Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
21,4 17,39 52 46 8 26,13 111 29 28 0,25 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
61. Zadražil František
Cunami Panská Lhota
  100,00 56 7 7 87,50 16 14 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
62. Hermannová Marie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  100,00 56 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
63. Boháčová Lucie
Cerberos Velké Meziříčí B
  100,00 52 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
64. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  80,00 56 15 12 61,90 42 26 32 0,76 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
65. Tesař Ondřej
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  79,17 52 24 19 70,18 57 40 45 0,79 6 0,11 3 0,05 0 0 0 0
66. Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
  77,78 56 9 7 68,18 22 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
67. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
  76,00 52 25 19 70,69 58 41 46 0,79 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
68. Hvězda Michal
Asfaltéři Jihlava
  70,00 56 20 14 63,46 52 33 19 0,37 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
69. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
  69,57 56 23 16 64,29 56 36 33 0,59 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
70. Prokeš Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  65,00 56 20 13 63,83 47 30 32 0,68 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
71. Kubát Lukáš
DC Přibyslav B
  62,50 56 8 5 61,11 18 11 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
72. Benešová Helena
Zapomnění Jihlava
  60,00 56 5 3 50,00 14 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
  58,33 56 24 14 53,33 60 32 31 0,52 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
74. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
  57,89 56 19 11 55,81 43 24 26 0,60 9 0,21 0 0,00 0 0 0 0
75. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
  54,55 56 22 12 51,72 58 30 24 0,41 5 0,09 1 0,02 0 0 0 0
76. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
  52,38 56 21 11 52,08 48 25 24 0,50 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
77. Pleskač Bohumil
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  50,00 56 26 13 51,52 66 34 34 0,52 2 0,03 2 0,03 0 0 0 0
78. Zána Oldřich
Panda Jihlava
  50,00 56 20 10 52,00 50 26 31 0,62 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
79. Němec Jaromír
Panda Jihlava
  50,00 56 18 9 47,92 48 23 18 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
80. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  50,00 56 12 6 45,16 31 14 13 0,42 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
81. Lacina Tomáš
DC Přibyslav B
  50,00 56 6 3 52,94 17 9 13 0,76 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
82. Zámostný Tomáš
Zapomnění Jihlava
  50,00 56 4 2 44,44 9 4 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
83. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
  48,00 56 25 12 47,46 59 28 28 0,47 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
84. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
  45,45 56 22 10 46,15 52 24 11 0,21 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
85. Hyský Jan
Dragon Darts Jihlava B
  45,45 56 11 5 44,44 27 12 12 0,44 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
86. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  42,86 56 7 3 47,06 17 8 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Hentschel Jaroslav
Dragon Darts Jihlava B
  40,00 56 10 4 45,45 22 10 8 0,36 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
88. Milotová Daniela
Cerberos Velké Meziříčí B
  38,46 52 13 5 38,71 31 12 5 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
89. Neubauer Luděk
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  38,10 56 21 8 47,27 55 26 20 0,36 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
90. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  33,33 56 15 5 33,33 36 12 14 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
91. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  33,33 56 9 3 40,91 22 9 7 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Brychta Ondřej
Cerberos Velké Meziříčí B
  33,33 52 9 3 39,13 23 9 8 0,35 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
93. Dušovský Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  33,33 52 9 3 36,84 19 7 4 0,21 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
94. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  33,33 56 6 2 33,33 15 5 11 0,73 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
95. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  33,33 56 3 1 37,50 8 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
96. Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  31,25 52 16 5 35,14 37 13 14 0,38 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
97. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  30,77 52 13 4 40,63 32 13 8 0,25 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
98. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
  30,00 56 20 6 38,46 52 20 3 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Čížek Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  30,00 52 10 3 33,33 24 8 9 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Prycl Jan
Cunami Panská Lhota
  27,27 56 11 3 39,29 28 11 6 0,21 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
101. Med Jiří
Fčely Střítež
  27,27 56 11 3 33,33 27 9 2 0,07 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
102. Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov B
  26,67 56 15 4 37,84 37 14 11 0,30 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
103. Čechová Kateřina
Zapomnění Jihlava
  25,93 56 27 7 35,71 70 25 27 0,39 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
104. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  25,00 56 12 3 31,03 29 9 10 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
105. Novotný Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  25,00 52 4 1 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  25,00 56 4 1 22,22 9 2 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
107. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  20,00 56 20 4 27,08 48 13 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Láník Alexandr
Fčely Střítež
  20,00 56 15 3 30,56 36 11 10 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
109. Sova Roman
Zapomnění Jihlava
  20,00 56 15 3 23,53 34 8 12 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
  18,52 56 27 5 29,85 67 20 12 0,18 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
111. Duchanová Zlata
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  18,18 52 22 4 24,00 50 12 14 0,28 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
112. Vondráková Dagmar
Fčely Střítež
  16,67 56 6 1 21,43 14 3 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
113. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
  15,00 56 20 3 26,53 49 13 10 0,20 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
114. Jaroš Jakub
DC Přibyslav B
  11,11 56 9 1 29,17 24 7 7 0,29 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
115. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
  10,00 56 10 1 18,18 22 4 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
116. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  5,88 56 17 1 21,43 42 9 17 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
117. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  0,00 56 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
118. Prokop Miroslav
Krajzont Polná
  0,00 56 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
119. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  0,00 56 3 0 25,00 8 2 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
120. Tykal Ondřej
Fčely Střítež
  0,00 56 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
121. Císařová Monika
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  0,00 56 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
122. Vaněček Jiří
Dragon Darts Jihlava B
  0,00 56 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.1.2020 17:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.1.2020 17:26:43