Statistika hráčů
UŠO > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Bártl David
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
98,7 95,59 68 68 65 87,42 151 132 179 1,19 55 0,36 13 0,09 10 1 0 0
2. Veverka František
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
93,5 96,49 68 57 55 84,85 132 112 170 1,29 44 0,33 5 0,04 2 1 0 0
3. Bílek Radek
DRAGON Darts Jihlava
80,2 87,50 68 64 56 76,67 150 115 148 0,99 25 0,17 10 0,07 2 0 0 0
4. Fišara Vladimír
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
79,8 82,50 68 40 33 79,31 87 69 86 0,99 16 0,18 0 0,00 0 0 0 0
5. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
64,1 75,00 64 60 45 67,59 145 98 94 0,65 13 0,09 0 0,00 1 0 0 0
6. Kutyna Marek
Wüdle Brtnice B
61,8 68,00 68 50 34 63,71 124 79 89 0,72 18 0,15 0 0,00 2 0 0 0
7. Götthans Roman
Zezulkárna Jihlava B
61,6 71,88 68 64 46 64,94 154 100 86 0,56 17 0,11 2 0,01 0 0 0 0
8. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
61,3 73,21 68 56 41 63,19 144 91 93 0,65 22 0,15 1 0,01 0 0 0 0
9. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
60,3 72,22 64 54 39 63,43 134 85 73 0,54 17 0,13 1 0,01 0 0 0 0
10. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
58,0 62,75 68 51 32 59,02 122 72 89 0,73 16 0,13 1 0,01 0 0 0 0
11. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
57,5 67,24 64 58 39 61,81 144 89 74 0,51 11 0,08 2 0,01 0 1 0 0
12. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
54,8 67,19 64 64 43 61,88 160 99 64 0,40 8 0,05 0 0,00 0 0 0 0
13. Bartoš Karel
Wüdle Brtnice B
54,8 66,04 68 53 35 59,09 132 78 64 0,48 12 0,09 0 0,00 0 0 0 0
14. Böhm Jan
Zezulkárna Jihlava B
54,6 59,32 68 59 35 57,14 140 80 87 0,62 15 0,11 1 0,01 0 0 0 0
15. Novák Marek
DRAGON Darts Jihlava
53,4 58,33 68 48 28 55,74 122 68 95 0,78 7 0,06 2 0,02 0 0 0 0
16. Šimek Antonín
Zezulkárna Jihlava B
53,1 63,93 68 61 39 56,67 150 85 82 0,55 8 0,05 0 0,00 0 0 0 0
17. Močuba Jiří
DC Přibyslav B
53,0 61,67 64 60 37 59,21 152 90 67 0,44 15 0,10 0 0,00 0 0 0 0
18. Tučková Dana
DRAGON Darts Jihlava
52,8 61,54 68 52 32 57,48 127 73 63 0,50 8 0,06 1 0,01 0 0 0 0
19. Doležal Michal
Wüdle Brtnice B
52,3 63,16 68 38 24 58,16 98 57 50 0,51 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
20. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
52,2 57,45 68 47 27 55,26 114 63 68 0,60 10 0,09 1 0,01 0 0 0 0
21. Brussmann Jiří
Wüdle Brtnice B
51,3 61,90 68 42 26 56,73 104 59 46 0,44 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
22. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
50,8 62,96 68 54 34 56,62 136 77 58 0,43 5 0,04 0 0,00 0 0 0 0
23. Navrkal Filip
Wüdle Brtnice B
50,2 58,82 68 51 30 55,28 123 68 56 0,46 6 0,05 0 0,00 0 0 0 0
24. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
49,7 55,56 68 63 35 54,36 149 81 78 0,52 6 0,04 0 0,00 0 0 0 0
25. Frühaufová Marcela
Fčely Střítež
49,6 52,46 68 61 32 51,35 148 76 98 0,66 16 0,11 0 0,00 0 0 0 0
26. Poláček Luboš
Panda Jihlava
48,7 55,88 68 68 38 53,61 166 89 76 0,46 9 0,05 1 0,01 0 0 0 0
27. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
48,7 52,94 68 34 18 51,81 83 43 42 0,51 9 0,11 1 0,01 0 0 0 0
28. Vierer Jaromír
DRAGON Darts Jihlava
47,0 51,43 68 35 18 53,01 83 44 29 0,35 6 0,07 1 0,01 0 0 0 0
29. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
45,2 52,27 68 44 23 51,46 103 53 30 0,29 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
30. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
44,6 48,98 68 49 24 48,72 117 57 53 0,45 8 0,07 0 0,00 0 0 0 0
31. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
44,4 51,43 68 35 18 50,00 82 41 25 0,30 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
32. Zána Oldřich
Panda Jihlava
44,3 47,62 68 42 20 49,06 106 52 56 0,53 7 0,07 0 0,00 0 0 0 0
33. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
43,3 50,00 64 60 30 48,59 142 69 42 0,30 9 0,06 0 0,00 0 0 0 0
34. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
43,3 48,28 68 58 28 48,97 145 71 57 0,39 8 0,06 0 0,00 1 0 0 0
35. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
43,2 45,95 68 37 17 46,74 92 43 41 0,45 11 0,12 0 0,00 0 0 0 0
36. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
43,0 47,37 68 38 18 46,74 92 43 47 0,51 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
37. Němec Jaromír
Panda Jihlava
40,7 40,35 68 57 23 43,88 139 61 68 0,49 16 0,12 0 0,00 0 0 0 0
38. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
39,3 42,86 68 49 21 44,17 120 53 46 0,38 7 0,06 0 0,00 0 0 0 0
39. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
38,1 39,62 64 53 21 41,41 128 53 66 0,52 5 0,04 0 0,00 0 0 0 0
40. Froněk Petr
Zezulkárna Jihlava B
38,0 41,18 68 34 14 42,68 82 35 33 0,40 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
41. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
37,9 41,27 68 63 26 43,23 155 67 66 0,43 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
42. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
36,6 46,27 68 67 31 47,67 172 82 3 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
43. Čermák Michal
DC Přibyslav B
36,1 32,65 64 49 16 40,68 118 48 62 0,53 6 0,05 0 0,00 0 0 0 0
44. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
35,5 33,33 68 45 15 37,25 102 38 54 0,53 5 0,05 1 0,01 0 0 0 0
45. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
35,4 36,96 68 46 17 44,17 120 53 37 0,31 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
46. Škarvada Jan
Wüdle Brtnice B
33,6 32,43 68 37 12 39,33 89 35 34 0,38 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
47. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
32,6 32,14 68 56 18 39,86 138 55 43 0,31 3 0,02 0 0,00 0 0 0 0
48. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
32,5 32,43 68 37 12 36,47 85 31 29 0,34 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
49. Bartušek Jiří
Zapomnění Jihlava
32,1 33,33 68 39 13 39,80 98 39 23 0,23 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
50. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
31,9 36,92 68 65 24 41,67 156 65 4 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
51. Bártl Karel
Fčely Střítež
27,9 27,27 68 44 12 33,64 110 37 28 0,25 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
52. Med Lukáš
Fčely Střítež
27,5 22,50 68 40 9 33,66 101 34 35 0,35 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
53. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
27,2 24,49 68 49 12 32,50 120 39 41 0,34 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
54. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
26,0 23,21 68 56 13 32,12 137 44 33 0,24 6 0,04 0 0,00 0 0 0 0
55. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
22,3 22,00 68 50 11 30,83 120 37 4 0,03 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
56. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
19,0 16,67 68 42 7 27,45 102 28 5 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
57. Vaněček Jiří
DRAGON Darts Jihlava
  100,00 68 3 3 85,71 7 6 4 0,57 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
58. Jelínek Michal
DRAGON Darts Jihlava
  68,97 68 29 20 63,38 71 45 33 0,46 11 0,15 1 0,01 0 0 0 0
59. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  66,67 68 15 10 59,46 37 22 16 0,43 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
60. Haško Zdeněk
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  62,50 68 24 15 62,07 58 36 25 0,43 5 0,09 2 0,03 0 0 0 0
61. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  62,50 64 8 5 52,17 23 12 5 0,22 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
62. Máca Martin
Zezulkárna Jihlava B
  60,87 68 23 14 52,63 57 30 27 0,47 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
63. Svoboda Jan
Panda Jihlava
  60,71 68 28 17 59,38 64 38 19 0,30 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
64. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  60,00 68 20 12 57,69 52 30 31 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
65. Šrom Pavel
Asfaltéři Jihlava
  60,00 68 10 6 56,00 25 14 6 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
66. Hranický Rostislav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  59,09 68 22 13 60,00 55 33 32 0,58 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
67. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  58,06 68 31 18 53,95 76 41 29 0,38 8 0,11 0 0,00 1 0 0 0
68. Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
  52,00 68 25 13 47,69 65 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
69. Zadražil František
Cunami Panská Lhota
  51,72 68 29 15 51,35 74 38 29 0,39 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
70. Kopecká Aneta
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  50,00 68 24 12 47,54 61 29 28 0,46 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
71. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  50,00 68 6 3 53,33 15 8 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
72. Bahenský Jakub
Cerberos Velké Meziříčí B
  50,00 64 4 2 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Satrapa Karel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  50,00 68 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
74. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí B
  45,45 64 11 5 50,00 26 13 14 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
75. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  44,44 68 18 8 47,62 42 20 18 0,43 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
76. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
  44,00 68 25 11 50,00 62 31 25 0,40 0 0,00 1 0,02 1 0 0 0
77. Böhm Jiří
Zezulkárna Jihlava B
  43,48 68 23 10 46,30 54 25 21 0,39 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
78. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  42,86 68 14 6 48,48 33 16 14 0,42 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
79. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  42,86 68 7 3 43,75 16 7 6 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
80. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
  42,42 68 33 14 45,24 84 38 39 0,46 6 0,07 1 0,01 0 0 0 0
81. Panáček Luboš
Zapomnění Jihlava
  40,00 68 10 4 40,00 25 10 5 0,20 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
82. Liferenko Daniel
Zapomnění Jihlava
  40,00 68 10 4 39,13 23 9 6 0,26 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
83. Tuček Roman
DRAGON Darts Jihlava
  39,39 68 33 13 43,18 88 38 44 0,50 11 0,13 2 0,02 0 0 0 0
84. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
  37,50 68 24 9 38,98 59 23 17 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
85. Sýkora Miloslav
Cerberos Velké Meziříčí B
  37,50 64 8 3 40,00 20 8 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
  36,67 68 30 11 43,06 72 31 29 0,40 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
87. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
  35,48 68 31 11 38,36 73 28 20 0,27 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
88. Prycl Jan
Cunami Panská Lhota
  33,33 68 9 3 33,33 21 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
89. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
  33,33 68 6 2 40,00 15 6 4 0,27 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
90. Kuncová Lenka
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  33,33 68 6 2 40,00 15 6 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
91. Zeman Patrik
DRAGON Darts Jihlava
  33,33 68 6 2 40,00 15 6 8 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Procházka David
Panda Jihlava
  31,58 68 19 6 36,17 47 17 18 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  31,03 68 29 9 36,49 74 27 27 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Hermannová Marie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  31,03 68 29 9 33,33 66 22 15 0,23 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
95. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
  30,30 68 33 10 34,62 78 27 4 0,05 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
96. Ježek Martin
Zapomnění Jihlava
  25,00 68 28 7 37,68 69 26 23 0,33 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
97. Mikešová Lenka
Zezulkárna Jihlava B
  25,00 68 4 1 40,00 10 4 1 0,10 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
98. Hyka Michal
Zapomnění Jihlava
  25,00 68 4 1 30,00 10 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Hospodková Tereza
DC Přibyslav B
  23,53 64 17 4 31,71 41 13 12 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
100. Med Jiří
Fčely Střítež
  22,22 68 9 2 31,82 22 7 6 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
101. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  21,43 68 14 3 37,14 35 13 6 0,17 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
102. Tykal Ondřej
Fčely Střítež
  20,00 68 5 1 38,46 13 5 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
103. Novák Aleš
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  16,67 68 6 1 28,57 14 4 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  13,64 68 22 3 23,08 52 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
105. Duchanová Zlata
Fčely Střítež
  10,34 68 29 3 15,63 64 10 8 0,13 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
106. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  10,00 68 10 1 17,39 23 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  9,09 68 22 2 17,65 51 9 17 0,33 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
108. Blažek Petr
Panda Jihlava
  0,00 68 11 0 18,52 27 5 6 0,22 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
109. Vencová Andrea
DC Přibyslav B
  0,00 64 4 0 11,11 9 1 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
110. Václavek Martin
Zapomnění Jihlava
  0,00 68 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
111. Gnol Drahoslav
Asfaltéři Jihlava
  0,00 68 3 0 14,29 7 1 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
112. Jaroš Jakub
DC Přibyslav B
  0,00 64 2 0 20,00 5 1 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
113. Hos Roman
Wüdle Brtnice B
  0,00 68 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
114. Schmied Zdeněk
Asfaltéři Jihlava
  0,00 68 1 0 0,00 2 0 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
115. Šaroun Ondřej
DRAGON Darts Jihlava
  0,00 68 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
116. Tučková Markéta
DRAGON Darts Jihlava
  0,00 68 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.3.2019 18:40

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.3.2019 18:40:23