Statistika hráčů
UŠO > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Bártl David
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
93,9 93,75 48 48 45 85,19 108 92 119 1,10 34 0,31 8 0,07 7 0 0 0
2. Veverka František
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
92,0 95,74 48 47 45 84,40 109 92 126 1,16 37 0,34 4 0,04 2 1 0 0
3. Fišara Vladimír
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
83,7 85,71 48 28 24 83,05 59 49 55 0,93 13 0,22 0 0,00 0 0 0 0
4. Bílek Radek
DRAGON Darts Jihlava
80,2 89,36 48 47 42 78,18 110 86 118 1,07 16 0,15 0 0,00 2 0 0 0
5. Götthans Roman
Zezulkárna Jihlava B
66,0 79,17 48 48 38 68,97 116 80 74 0,64 13 0,11 0 0,00 0 0 0 0
6. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
64,7 75,00 48 44 33 69,23 104 72 60 0,58 11 0,11 0 0,00 0 0 0 0
7. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
64,4 78,57 48 42 33 68,27 104 71 55 0,53 13 0,13 1 0,01 0 0 0 0
8. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
60,9 75,00 48 44 33 62,93 116 73 76 0,66 17 0,15 0 0,00 0 0 0 0
9. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
60,7 67,65 48 34 23 61,90 84 52 61 0,73 14 0,17 0 0,00 0 0 0 0
10. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
59,5 71,11 48 45 32 64,29 112 72 57 0,51 7 0,06 1 0,01 0 1 0 0
11. Kutyna Marek
Wüdle Brtnice B
57,7 61,11 48 36 22 58,24 91 53 68 0,75 15 0,16 0 0,00 2 0 0 0
12. Böhm Jan
Zezulkárna Jihlava B
54,1 58,97 48 39 23 54,84 93 51 60 0,65 12 0,13 1 0,01 0 0 0 0
13. Doležal Michal
Wüdle Brtnice B
53,6 65,52 48 29 19 59,21 76 45 41 0,54 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
14. Bartoš Karel
Wüdle Brtnice B
53,3 62,16 48 37 23 58,06 93 54 47 0,51 9 0,10 0 0,00 0 0 0 0
15. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
52,8 62,50 48 48 30 60,50 119 72 46 0,39 6 0,05 0 0,00 0 0 0 0
16. Tučková Dana
DRAGON Darts Jihlava
51,6 62,50 48 32 20 57,50 80 46 36 0,45 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
17. Novák Marek
DRAGON Darts Jihlava
51,5 54,84 48 31 17 52,56 78 41 62 0,79 5 0,06 2 0,03 0 0 0 0
18. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
51,3 58,33 48 48 28 56,14 114 64 61 0,54 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
19. Navrkal Filip
Wüdle Brtnice B
51,2 61,11 48 36 22 55,29 85 47 36 0,42 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
20. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
50,1 61,90 48 42 26 56,19 105 59 41 0,39 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
21. Frühaufová Marcela
Fčely Střítež
49,9 52,27 48 44 23 52,34 107 56 69 0,64 12 0,11 0 0,00 0 0 0 0
22. Šimek Antonín
Zezulkárna Jihlava B
48,8 58,54 48 41 24 52,94 102 54 48 0,47 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
23. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
48,7 53,57 48 28 15 52,24 67 35 34 0,51 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
24. Svoboda Jan
Panda Jihlava
47,8 54,17 48 24 13 54,55 55 30 16 0,29 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
25. Vierer Jaromír
DRAGON Darts Jihlava
47,6 53,33 48 30 16 54,93 71 39 23 0,32 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
26. Močuba Jiří
DC Přibyslav B
47,5 52,17 48 46 24 54,31 116 63 48 0,41 10 0,09 0 0,00 0 0 0 0
27. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
47,5 51,85 48 27 14 50,77 65 33 33 0,51 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
28. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
46,3 54,35 48 46 25 51,40 107 55 31 0,29 7 0,07 0 0,00 0 0 0 0
29. Poláček Luboš
Panda Jihlava
45,4 52,08 48 48 25 51,26 119 61 45 0,38 6 0,05 1 0,01 0 0 0 0
30. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
44,8 48,15 48 27 13 46,97 66 31 30 0,45 10 0,15 0 0,00 0 0 0 0
31. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
44,7 52,78 48 36 19 51,76 85 44 21 0,25 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
32. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
43,7 46,15 48 26 12 46,77 62 29 34 0,55 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
33. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
43,2 50,00 48 42 21 50,00 108 54 40 0,37 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
34. Brussmann Jiří
Wüdle Brtnice B
42,9 50,00 48 26 13 48,53 68 33 32 0,47 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
35. Zána Oldřich
Panda Jihlava
42,5 43,33 48 30 13 48,68 76 37 37 0,49 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
36. Tuček Roman
DRAGON Darts Jihlava
41,3 41,38 48 29 12 44,30 79 35 41 0,52 10 0,13 2 0,03 0 0 0 0
37. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
41,1 45,71 48 35 16 46,43 84 39 30 0,36 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
38. Němec Jaromír
Panda Jihlava
40,0 39,02 48 41 16 45,00 100 45 47 0,47 8 0,08 0 0,00 0 0 0 0
39. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
39,2 40,00 48 25 10 45,90 61 28 23 0,38 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
40. Čermák Michal
DC Přibyslav B
39,2 37,84 48 37 14 43,68 87 38 41 0,47 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
41. Froněk Petr
Zezulkárna Jihlava B
38,6 41,67 48 24 10 42,37 59 25 27 0,46 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
42. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
37,2 40,43 48 47 19 41,74 115 48 50 0,43 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
43. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
36,7 36,84 48 38 14 40,86 93 38 47 0,51 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
44. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
35,5 44,68 48 47 21 46,22 119 55 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
45. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
34,5 36,84 48 38 14 39,56 91 36 30 0,33 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
46. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
34,2 34,48 48 29 10 36,36 66 24 28 0,42 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
47. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
34,1 40,00 48 45 18 44,34 106 47 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
48. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
34,1 35,48 48 31 11 42,50 80 34 22 0,28 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
49. Škarvada Jan
Wüdle Brtnice B
33,7 33,33 48 27 9 38,10 63 24 25 0,40 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
50. Ježek Martin
Zapomnění Jihlava
29,9 25,00 48 28 7 37,68 69 26 23 0,33 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
51. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
29,4 26,83 48 41 11 37,25 102 38 29 0,28 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
52. Bártl Karel
Fčely Střítež
28,0 27,59 48 29 8 33,78 74 25 22 0,30 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
53. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
27,7 27,91 48 43 12 33,01 103 34 25 0,24 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
54. Med Lukáš
Fčely Střítež
27,2 20,83 48 24 5 32,79 61 20 25 0,41 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
55. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
26,1 22,86 48 35 8 30,59 85 26 30 0,35 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
56. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
23,9 23,53 48 34 8 34,52 84 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
57. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
17,8 15,15 48 33 5 26,25 80 21 2 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
58. Vaněček Jiří
DRAGON Darts Jihlava
  100,00 48 3 3 85,71 7 6 4 0,57 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
59. Jelínek Michal
DRAGON Darts Jihlava
  85,71 48 14 12 78,13 32 25 12 0,38 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
60. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  81,82 48 11 9 68,97 29 20 12 0,41 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
61. Hranický Rostislav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  75,00 48 4 3 77,78 9 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
62. Šrom Pavel
Asfaltéři Jihlava
  71,43 48 7 5 64,71 17 11 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
63. Máca Martin
Zezulkárna Jihlava B
  66,67 48 15 10 55,26 38 21 16 0,42 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
64. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  64,71 48 17 11 60,00 40 24 17 0,43 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
65. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  60,00 48 20 12 57,69 52 30 31 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
66. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  57,14 48 7 4 50,00 20 10 5 0,25 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
67. Kopecká Aneta
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  55,00 48 20 11 50,94 53 27 25 0,47 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
68. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
  53,33 48 15 8 56,76 37 21 18 0,49 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
69. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  50,00 48 6 3 53,33 15 8 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
70. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí B
  50,00 48 4 2 60,00 10 6 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Bahenský Jakub
Cerberos Velké Meziříčí B
  50,00 48 4 2 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
72. Haško Zdeněk
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  50,00 48 4 2 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Satrapa Karel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  50,00 48 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
74. Zadražil František
Cunami Panská Lhota
  47,62 48 21 10 48,08 52 25 18 0,35 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
75. Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
  47,62 48 21 10 46,30 54 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
76. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
  47,62 48 21 10 45,83 48 22 17 0,35 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
77. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
  42,86 48 21 9 45,45 55 25 28 0,51 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
78. Hermannová Marie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  42,86 48 21 9 42,86 49 21 14 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
79. Böhm Jiří
Zezulkárna Jihlava B
  41,18 48 17 7 43,59 39 17 17 0,44 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
80. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
  40,91 48 22 9 40,74 54 22 17 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
81. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  40,00 48 5 2 41,67 12 5 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
82. Zeman Patrik
DRAGON Darts Jihlava
  40,00 48 5 2 41,67 12 5 6 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
83. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  37,50 48 8 3 45,00 20 9 9 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
84. Sýkora Miloslav
Cerberos Velké Meziříčí B
  37,50 48 8 3 40,00 20 8 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
85. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  36,36 48 11 4 40,74 27 11 9 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Procházka David
Panda Jihlava
  33,33 48 15 5 36,84 38 14 15 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
  33,33 48 6 2 40,00 15 6 4 0,27 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
88. Liferenko Daniel
Zapomnění Jihlava
  33,33 48 6 2 35,71 14 5 6 0,43 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
89. Panáček Luboš
Zapomnění Jihlava
  33,33 48 6 2 33,33 15 5 4 0,27 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
90. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  31,82 48 22 7 38,60 57 22 20 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
91. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
  31,82 48 22 7 33,33 48 16 18 0,38 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
92. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
  30,00 48 20 6 36,17 47 17 13 0,28 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
93. Hospodková Tereza
DC Přibyslav B
  27,27 48 11 3 33,33 27 9 7 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Bartušek Jiří
Zapomnění Jihlava
  26,32 48 19 5 34,04 47 16 11 0,23 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
95. Mikešová Lenka
Zezulkárna Jihlava B
  25,00 48 4 1 40,00 10 4 1 0,10 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
96. Kuncová Lenka
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  25,00 48 4 1 30,00 10 3 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
97. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
  23,53 48 17 4 30,00 40 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
98. Med Jiří
Fčely Střítež
  22,22 48 9 2 31,82 22 7 6 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Tykal Ondřej
Fčely Střítež
  20,00 48 5 1 38,46 13 5 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Prycl Jan
Cunami Panská Lhota
  20,00 48 5 1 18,18 11 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
101. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  18,18 48 11 2 35,71 28 10 6 0,21 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
102. Novák Aleš
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  16,67 48 6 1 28,57 14 4 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
103. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  15,79 48 19 3 24,44 45 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  13,33 48 15 2 22,22 36 8 12 0,33 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
105. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  11,11 48 9 1 19,05 21 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Duchanová Zlata
Fčely Střítež
  0,00 48 14 0 9,68 31 3 4 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
107. Blažek Petr
Panda Jihlava
  0,00 48 7 0 17,65 17 3 4 0,24 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
108. Vencová Andrea
DC Přibyslav B
  0,00 48 4 0 11,11 9 1 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
109. Gnol Drahoslav
Asfaltéři Jihlava
  0,00 48 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Hos Roman
Wüdle Brtnice B
  0,00 48 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
111. Šaroun Ondřej
DRAGON Darts Jihlava
  0,00 48 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2019 18:57

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.1.2019 18:58:00