Statistika hráčů
UŠO > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Švára Martin
Formanský Dravci Jihlava
89,7 85,71 68 42 36 79,17 96 76 134 1,40 30 0,31 1 0,01 6 1 0 0
2. Vondrák Miroslav
Cerberos Velké Meziříčí
81,0 83,61 68 61 51 72,11 147 106 182 1,24 42 0,29 3 0,02 5 1 0 0
3. Štěpánek David
Zezulkárna Jihlava
80,9 83,58 68 67 56 73,58 159 117 178 1,12 45 0,28 6 0,04 6 0 0 0
4. Majer Vít
Zezulkárna Jihlava
80,2 78,85 68 52 41 71,31 122 87 146 1,20 41 0,34 3 0,02 5 0 0 0
5. Dostál Radek
Formanský Dravci Jihlava
80,1 78,43 68 51 40 71,54 123 88 136 1,11 32 0,26 11 0,09 8 0 0 0
6. Číha Petr
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
76,4 76,09 68 46 35 68,52 108 74 112 1,04 36 0,33 2 0,02 5 0 0 0
7. Nevídal Miloš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
74,4 70,49 68 61 43 63,76 149 95 176 1,18 45 0,30 10 0,07 5 2 0 0
8. Macek Rudolf
Zezulkárna Jihlava
71,2 74,60 68 63 47 65,58 154 101 164 1,06 33 0,21 4 0,03 5 0 0 0
9. Strašil Pavel
DC Přibyslav
70,0 73,02 72 63 46 67,79 149 101 135 0,91 32 0,21 3 0,02 2 0 0 0
10. Došek Martin
Formanský Dravci Jihlava
69,6 76,32 68 38 29 66,30 92 61 76 0,83 21 0,23 2 0,02 2 0 0 0
11. Nepraš Josef
Krajzont Polná
68,8 70,21 64 47 33 66,67 114 76 99 0,87 22 0,19 2 0,02 2 2 0 0
12. Brůna Jiří
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
67,6 66,67 68 54 36 62,99 127 80 115 0,91 34 0,27 4 0,03 3 0 0 0
13. Kúřil Stanislav
Cerberos Velké Meziříčí
67,5 72,55 68 51 37 64,62 130 84 121 0,93 29 0,22 4 0,03 2 0 0 0
14. Vytiska Václav
Formanský Dravci Jihlava
67,1 68,75 68 48 33 63,06 111 70 104 0,94 24 0,22 0 0,00 3 0 0 0
15. Navrátil Karel
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
67,0 69,39 68 49 34 64,35 115 74 101 0,88 27 0,23 0 0,00 2 0 0 0
16. Vala Jindřich
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
63,9 72,09 68 43 31 63,55 107 68 86 0,80 19 0,18 1 0,01 0 0 0 0
17. Hlávka Petr
Formanský Dravci Jihlava B
60,9 64,62 68 65 42 59,76 164 98 135 0,82 32 0,20 4 0,02 1 0 0 0
18. Holoubek Stanislav
Averze Třešť
60,8 59,32 68 59 35 57,93 145 84 132 0,91 34 0,23 3 0,02 2 0 0 0
19. Šimůnek Martin
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
59,3 57,63 68 59 34 57,82 147 85 141 0,96 29 0,20 3 0,02 0 0 0 0
20. Kotrba Radek
Cerberos Velké Meziříčí
58,1 60,38 68 53 32 57,36 129 74 120 0,93 16 0,12 1 0,01 0 0 0 0
21. Tesař Ondřej
Hospůdka Na Růžku Jihlava
57,8 55,88 68 34 19 58,23 79 46 52 0,66 11 0,14 4 0,05 2 0 0 0
22. Koníř Miloslav
Šipková Akademie Dušejov
57,3 63,04 64 46 29 57,27 110 63 86 0,78 13 0,12 0 0,00 0 0 0 0
23. Půža Richard
26ERS Jihlava
57,0 61,29 68 62 38 58,60 157 92 127 0,81 17 0,11 0 0,00 2 0 0 0
24. Benda Lukáš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
55,6 56,86 68 51 29 56,25 128 72 96 0,75 25 0,20 1 0,01 0 0 0 0
25. Votava Michal
Wüdle Brtnice
54,4 57,41 72 54 31 53,28 137 73 103 0,75 27 0,20 2 0,01 0 0 0 0
26. Čermák Jiří
Wüdle Brtnice
53,8 57,45 72 47 27 55,17 116 64 82 0,71 10 0,09 3 0,03 1 0 0 0
27. Fák Jan
Averze Třešť
53,1 47,06 68 34 16 50,00 86 43 84 0,98 23 0,27 0 0,00 0 0 0 0
28. Novotný Jan
Wüdle Brtnice
52,3 52,00 72 50 26 50,41 123 62 104 0,85 19 0,15 3 0,02 0 0 0 0
29. Jenšík Ondřej
DC Přibyslav
51,6 55,00 72 60 33 55,41 148 82 84 0,57 19 0,13 0 0,00 0 0 0 0
30. Novák Luděk
26ERS Jihlava
50,1 50,00 68 48 24 50,00 110 55 80 0,73 12 0,11 0 0,00 1 0 0 0
31. Kozák Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
49,9 51,28 68 39 20 52,08 96 50 71 0,74 3 0,03 4 0,04 0 0 0 0
32. Sobotka Antonín
Averze Třešť
49,4 48,44 68 64 31 49,37 158 78 118 0,75 26 0,16 1 0,01 0 0 0 0
33. Wastl Filip
Řezníci Dobronín
49,3 52,24 68 67 35 50,30 165 83 134 0,81 10 0,06 0 0,00 0 0 0 0
34. Kozelka Václav
DC Přibyslav
49,3 48,48 72 66 32 50,90 167 85 111 0,66 25 0,15 2 0,01 2 0 0 0
35. Götthans Kamil
Šipková Akademie Dušejov
49,2 50,00 64 40 20 50,00 98 49 60 0,61 10 0,10 3 0,03 2 0 0 0
36. Holoubek Petr
Averze Třešť
48,6 47,37 68 38 18 50,00 98 49 72 0,73 10 0,10 3 0,03 1 0 0 0
37. Novák Radek
Formanský Dravci Jihlava B
48,3 46,67 68 60 28 49,65 143 71 106 0,74 13 0,09 1 0,01 1 0 0 0
38. Krejčí Bohumil
Šipková Akademie Dušejov
48,1 51,22 64 41 21 50,00 100 50 70 0,70 4 0,04 2 0,02 0 0 0 0
39. Votava Jiří
Krajzont Polná
48,0 52,94 64 34 18 51,14 88 45 58 0,66 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
40. Křípal Milan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
47,3 45,65 68 46 21 47,01 117 55 90 0,77 14 0,12 3 0,03 1 0 0 0
41. Honsnejman Roman
Averze Třešť
47,1 47,54 68 61 29 50,00 154 77 97 0,63 19 0,12 1 0,01 0 0 0 0
42. Eisner Josef
DC Přibyslav
46,6 42,86 72 42 18 47,57 103 49 78 0,76 14 0,14 1 0,01 0 0 0 0
43. Jaroš Jan
Řezníci Dobronín
44,4 44,74 68 38 17 49,45 91 45 46 0,51 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
44. Vereš Čestmír
Zezulkárna Jihlava
43,2 41,03 68 39 16 43,75 96 42 79 0,82 7 0,07 0 0,00 0 0 0 0
45. Bernard Slavomír
Řezníci Dobronín
42,9 45,10 68 51 23 45,16 124 56 66 0,53 11 0,09 1 0,01 0 0 0 0
46. Schenk Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
41,9 40,00 68 35 14 42,86 84 36 54 0,64 8 0,10 0 0,00 1 0 0 0
47. Kameník Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
41,6 42,31 68 52 22 43,75 128 56 64 0,50 16 0,13 1 0,01 0 0 0 0
48. Král Josef
DC Přibyslav
41,0 37,74 72 53 20 42,42 132 56 85 0,64 18 0,14 0 0,00 0 0 0 0
49. Pleskač Bohumil
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
40,7 37,21 68 43 16 39,05 105 41 68 0,65 16 0,15 2 0,02 1 0 0 0
50. Musil Luboš
Wüdle Brtnice
40,5 40,00 72 50 20 42,74 124 53 76 0,61 6 0,05 3 0,02 0 0 0 0
51. Kopeček Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
36,5 38,24 68 34 13 39,29 84 33 33 0,39 6 0,07 2 0,02 0 0 0 0
52. Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov
35,5 34,15 64 41 14 39,00 100 39 50 0,50 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
53. Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
32,3 27,42 68 62 17 35,06 154 54 85 0,55 8 0,05 1 0,01 1 0 0 0
54. Turina Miloslav
Formanský Dravci Jihlava B
31,7 32,61 68 46 15 34,86 109 38 39 0,36 4 0,04 1 0,01 0 0 0 0
55. Doležal Kamil
26ERS Jihlava
30,4 24,00 68 50 12 32,77 119 39 63 0,53 10 0,08 0 0,00 0 0 0 0
56. Doležal Adam
26ERS Jihlava
30,1 25,00 68 36 9 30,23 86 26 60 0,70 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
57. Sobotka Martin
Krajzont Polná
28,1 23,26 64 43 10 29,81 104 31 51 0,49 8 0,08 0 0,00 0 0 0 0
58. Böhm Zdeněk
Krajzont Polná
22,2 15,22 64 46 7 25,23 111 28 46 0,41 2 0,02 1 0,01 1 0 0 0
59. Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
19,0 15,25 68 59 9 21,21 132 28 32 0,24 8 0,06 0 0,00 0 0 0 0
60. Zadražil Vladimír
Formanský Dravci Jihlava
  90,63 68 32 29 80,00 75 60 77 1,03 31 0,41 5 0,07 5 1 1 0
61. Pop Jaroslav
Formanský Dravci Jihlava
  84,00 68 25 21 78,57 56 44 56 1,00 14 0,25 1 0,02 0 0 0 0
62. Simonides Miloš
Formanský Dravci Jihlava
  80,00 68 5 4 80,00 10 8 5 0,50 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
63. Stoklasa Jan
Formanský Dravci Jihlava
  63,64 68 11 7 62,96 27 17 21 0,78 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
64. Rosenberg Martin
26ERS Jihlava
  62,96 68 27 17 57,14 70 40 50 0,71 11 0,16 1 0,01 0 0 0 0
65. Doležal Jan
Cerberos Velké Meziříčí
  60,00 68 25 15 54,84 62 34 50 0,81 6 0,10 0 0,00 0 1 0 0
66. Vacek Václav
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  54,55 68 11 6 52,00 25 13 30 1,20 10 0,40 0 0,00 0 0 0 0
67. Špinar Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  50,00 68 22 11 49,15 59 29 37 0,63 10 0,17 0 0,00 0 0 0 0
68. Říha Vladimír
Řezníci Dobronín
  50,00 68 14 7 50,00 36 18 28 0,78 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
69. Minster Marek
Cerberos Velké Meziříčí
  50,00 68 8 4 52,63 19 10 8 0,42 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
70. Menšík Filip
Averze Třešť
  50,00 68 8 4 47,62 21 10 17 0,81 4 0,19 1 0,05 0 0 0 0
71. Novotný Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  50,00 68 6 3 47,06 17 8 7 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
72. Procházka Jaroslav
Wüdle Brtnice
  48,48 72 33 16 46,25 80 37 78 0,98 13 0,16 3 0,04 1 0 0 0
73. Kaňkovský Jaroslav
26ERS Jihlava
  45,45 68 22 10 47,06 51 24 30 0,59 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
74. Fiala Ivan
Řezníci Dobronín
  44,00 68 25 11 46,77 62 29 18 0,29 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
75. Janoušek Marek
Formanský Dravci Jihlava
  43,75 68 16 7 45,00 40 18 23 0,58 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
76. Bedrníčková Gabriela
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  42,86 68 7 3 44,44 18 8 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
77. Bílek Radek
Zezulkárna Jihlava
  41,67 68 12 5 42,86 28 12 5 0,18 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
78. Vondrák Milan
Wüdle Brtnice
  37,93 72 29 11 38,57 70 27 38 0,54 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
79. Tesař Jiří
Cerberos Velké Meziříčí
  37,50 68 32 12 43,59 78 34 56 0,72 12 0,15 0 0,00 0 0 0 0
80. Hrala Miroslav
Řezníci Dobronín
  36,36 68 22 8 38,00 50 19 30 0,60 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
81. Blažek Tomáš
Zezulkárna Jihlava
  34,62 68 26 9 42,19 64 27 36 0,56 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
82. Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov
  32,14 64 28 9 33,33 63 21 29 0,46 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
83. Švaříček Jiří
Wüdle Brtnice
  32,00 72 25 8 33,90 59 20 42 0,71 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
84. Exner David
Řezníci Dobronín
  31,82 68 22 7 36,36 55 20 26 0,47 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
85. Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov
  31,58 64 19 6 37,50 48 18 22 0,46 6 0,13 1 0,02 0 0 0 0
86. Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  30,00 68 10 3 33,33 24 8 15 0,63 5 0,21 0 0,00 0 0 0 0
87. Hlávka Jan
Krajzont Polná
  29,03 64 31 9 32,88 73 24 26 0,36 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
88. Prokop Miroslav
Krajzont Polná
  26,09 64 23 6 32,73 55 18 33 0,60 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
89. Šulista Jiří
Řezníci Dobronín
  25,00 68 28 7 28,57 63 18 28 0,44 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
90. Tesař Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  25,00 68 4 1 36,36 11 4 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
91. Häckel Pavel
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  25,00 68 4 1 30,00 10 3 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Rippel Aleš
Zezulkárna Jihlava
  23,08 68 13 3 30,30 33 10 19 0,58 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
93. Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov
  20,00 64 5 1 27,27 11 3 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí
  18,75 68 16 3 26,32 38 10 16 0,42 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
95. Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov
  16,00 64 25 4 28,57 63 18 25 0,40 9 0,14 1 0,02 0 0 0 0
96. Čížek Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  15,38 68 26 4 29,03 62 18 26 0,42 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
97. Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  15,38 68 13 2 25,81 31 8 14 0,45 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
98. Dušovský Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  14,29 68 7 1 18,75 16 3 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Vorálek Karel
Formanský Dravci Jihlava B
  7,69 68 13 1 7,41 27 2 4 0,15 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
100. Kavalec Petr
Cerberos Velké Meziříčí
  7,14 68 14 1 20,59 34 7 16 0,47 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
101. Pír Martin
Formanský Dravci Jihlava B
  6,67 68 15 1 20,00 35 7 16 0,46 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
102. Vlček David
26ERS Jihlava
  4,35 68 23 1 18,52 54 10 31 0,57 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
103. Kašík David
Krajzont Polná
  3,33 64 30 1 12,12 66 8 15 0,23 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
104. Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov
  0,00 64 11 0 4,35 23 1 2 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
105. Chalupa Lukáš
Cerberos Velké Meziříčí
  0,00 68 8 0 15,79 19 3 9 0,47 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
106. Jakubů Vít
Řezníci Dobronín
  0,00 68 5 0 16,67 12 2 3 0,25 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
107. Dočekal Tomáš
Cerberos Velké Meziříčí
  0,00 68 4 0 11,11 9 1 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Štěpánek Martin
Krajzont Polná
  0,00 64 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.3.2019 18:56

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.3.2019 18:56:49