Statistika hráčů
UŠO > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Švára Martin
Formanský Dravci Jihlava
85,8 86,84 88 76 66 76,27 177 135 231 1,31 51 0,29 4 0,02 9 0 0 0
2. Benda Lukáš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
83,2 83,13 88 83 69 76,88 186 143 192 1,03 49 0,26 8 0,04 7 1 0 0
3. Macek Rudolf
Zezulkárna Jihlava
81,3 81,94 88 72 59 73,56 174 128 194 1,11 52 0,30 4 0,02 9 2 0 0
4. Číha Petr
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
79,9 81,94 88 72 59 70,93 172 122 201 1,17 56 0,33 1 0,01 9 0 0 0
5. Vondrák Miroslav
Cerberos Velké Meziříčí
73,9 74,68 88 79 59 66,84 190 127 204 1,07 49 0,26 6 0,03 9 0 0 0
6. Holoubek Stanislav
Averze Třešť
70,7 72,50 88 80 58 66,49 191 127 194 1,02 39 0,20 6 0,03 5 0 0 0
7. Štěpánek David
Zezulkárna Jihlava
69,3 72,73 88 88 64 66,20 216 143 212 0,98 40 0,19 10 0,05 3 0 0 0
8. Vytiska Václav
Formanský Dravci Jihlava
67,0 66,67 88 81 54 63,82 199 127 199 1,00 47 0,24 1 0,01 4 1 0 0
9. Hlávka Petr
Formanský Dravci Jihlava B
65,5 67,86 88 84 57 62,94 197 124 184 0,93 35 0,18 2 0,01 1 1 0 0
10. Vala Jindřich
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
65,0 68,00 88 75 51 60,43 187 113 172 0,92 40 0,21 3 0,02 6 1 0 0
11. Bareš Ondřej
Formanský Dravci Jihlava
63,7 63,04 88 46 29 58,33 108 63 88 0,81 31 0,29 4 0,04 2 0 0 0
12. Fák Jan
Averze Třešť
62,6 58,49 88 53 31 57,89 133 77 127 0,95 39 0,29 2 0,02 5 0 0 0
13. Nepraš Josef
Krajzont Polná
62,2 64,29 88 70 45 59,06 171 101 153 0,89 29 0,17 8 0,05 2 0 0 0
14. Votava Jiří
Krajzont Polná
61,1 66,20 88 71 47 61,18 170 104 121 0,71 24 0,14 3 0,02 1 1 0 0
15. Kúřil Stanislav
Cerberos Velké Meziříčí
60,6 60,00 88 65 39 58,13 160 93 138 0,86 37 0,23 1 0,01 4 0 0 0
16. Kotrba Radek
Cerberos Velké Meziříčí
59,6 67,65 88 68 46 60,95 169 103 127 0,75 16 0,09 4 0,02 0 0 0 0
17. Tesař Ondřej
Hospůdka Na Růžku Jihlava
59,0 66,67 88 57 38 60,56 142 86 100 0,70 16 0,11 2 0,01 1 0 0 0
18. Šimůnek Martin
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
57,8 54,88 88 82 45 55,22 201 111 187 0,93 35 0,17 5 0,02 3 1 0 0
19. Špinar Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
56,6 60,00 88 60 36 57,86 140 81 108 0,77 14 0,10 0 0,00 0 0 0 0
20. Holoubek Petr
Averze Třešť
55,6 57,78 88 45 26 55,14 107 59 79 0,74 18 0,17 1 0,01 0 0 0 0
21. Novák Radek
Formanský Dravci Jihlava B
54,7 57,14 88 84 48 54,81 208 114 170 0,82 22 0,11 2 0,01 1 1 0 0
22. Tesař Jiří
Cerberos Velké Meziříčí
53,6 57,14 88 49 28 54,03 124 67 92 0,74 15 0,12 4 0,03 0 0 0 0
23. Procházka Jaroslav
Wüdle Brtnice
52,7 52,17 88 69 36 51,52 165 85 120 0,73 28 0,17 4 0,02 1 0 0 0
24. Sobotka Antonín
Averze Třešť
52,1 52,94 88 85 45 52,38 210 110 146 0,70 36 0,17 1 0,00 2 0 0 0
25. Honsnejman Roman
Averze Třešť
51,7 52,63 88 76 40 50,55 182 92 133 0,73 29 0,16 2 0,01 1 0 0 0
26. Křípal Milan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
51,4 50,00 88 54 27 50,00 138 69 116 0,84 28 0,20 1 0,01 0 0 0 0
27. Nevídal Miloš
Cerberos Velké Meziříčí
50,4 45,76 88 59 27 49,28 138 68 116 0,84 25 0,18 0 0,00 0 0 0 0
28. Koníř Miloslav
Šipková Akademie Dušejov
49,3 50,00 88 60 30 48,67 150 73 113 0,75 24 0,16 1 0,01 0 0 0 0
29. Krejčí Bohumil
Šipková Akademie Dušejov
49,3 50,00 88 48 24 49,14 116 57 85 0,73 17 0,15 0 0,00 0 0 0 0
30. Musil Luboš
Wüdle Brtnice
48,6 50,00 88 76 38 49,73 185 92 135 0,73 15 0,08 3 0,02 0 0 0 0
31. Kozák Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
46,6 44,64 88 56 25 47,55 143 68 110 0,77 16 0,11 2 0,01 1 0 0 0
32. Švaříček Jiří
Wüdle Brtnice
46,1 44,00 88 50 22 46,67 120 56 90 0,75 10 0,08 3 0,03 0 0 0 0
33. Čermák Jiří
Wüdle Brtnice
45,5 47,83 88 69 33 47,37 171 81 116 0,68 13 0,08 0 0,00 0 0 0 0
34. Götthans Kamil
Šipková Akademie Dušejov
44,7 44,07 88 59 26 45,83 144 66 99 0,69 16 0,11 0 0,00 0 0 0 0
35. Vereš Čestmír
Zezulkárna Jihlava
44,3 40,58 88 69 28 43,29 164 71 142 0,87 12 0,07 3 0,02 0 0 0 0
36. Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
42,9 41,67 88 84 35 44,23 208 92 149 0,72 16 0,08 2 0,01 0 0 0 0
37. Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
41,5 38,46 88 65 25 41,77 158 66 101 0,64 17 0,11 4 0,03 1 0 0 0
38. Pleskač Bohumil
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
41,5 36,71 88 79 29 42,41 191 81 124 0,65 30 0,16 0 0,00 0 0 0 0
39. Votava Michal
Wüdle Brtnice
37,3 33,33 88 72 24 38,46 182 70 122 0,67 18 0,10 1 0,01 0 0 0 0
40. Sobotka Martin
Krajzont Polná
34,0 32,89 88 76 25 37,89 190 72 85 0,45 10 0,05 2 0,01 0 0 0 0
41. Pír Martin
Formanský Dravci Jihlava B
33,4 31,88 88 69 22 35,93 167 60 77 0,46 13 0,08 0 0,00 0 0 0 0
42. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
31,0 29,55 88 44 13 34,91 106 37 41 0,39 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
43. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
30,7 26,79 88 56 15 34,81 135 47 65 0,48 5 0,04 0 0,00 0 0 0 0
44. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
28,5 21,82 88 55 12 31,39 137 43 67 0,49 12 0,09 0 0,00 0 0 0 0
45. Zadražil František
Cunami Panská Lhota
24,6 20,00 88 70 14 27,27 165 45 67 0,41 8 0,05 0 0,00 0 0 0 0
46. Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
24,1 18,33 88 60 11 28,57 147 42 61 0,41 3 0,02 0 0,00 0 0 0 0
47. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
22,8 14,89 88 47 7 27,97 118 33 41 0,35 7 0,06 0 0,00 0 0 0 0
48. Kremser Jiří
Šipková Akademie Dušejov
  85,71 88 28 24 75,00 68 51 65 0,96 14 0,21 3 0,04 2 0 0 0
49. Navrátil Karel
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  85,71 88 21 18 81,25 48 39 44 0,92 12 0,25 1 0,02 1 0 0 0
50. Fišara Vladimír
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  81,82 88 22 18 74,51 51 38 39 0,76 10 0,20 1 0,02 0 0 0 0
51. Vacek Václav
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  73,68 88 19 14 65,22 46 30 50 1,09 16 0,35 1 0,02 2 0 0 0
52. Majer Vít
Zezulkárna Jihlava
  67,86 88 28 19 63,64 66 42 78 1,18 27 0,41 3 0,05 6 0 0 0
53. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
  66,67 88 12 8 63,33 30 19 13 0,43 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
54. Došek Martin
Šipková Akademie Dušejov
  64,29 88 28 18 60,81 74 45 64 0,86 23 0,31 1 0,01 1 0 0 0
55. Haško Zdeněk
Formanský Dravci Jihlava
  60,00 88 5 3 53,85 13 7 8 0,62 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
56. Fišer Petr
Formanský Dravci Jihlava
  60,00 88 5 3 50,00 12 6 13 1,08 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
57. Půža Pavel
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  57,14 88 35 20 54,22 83 45 67 0,81 13 0,16 2 0,02 0 0 0 0
58. Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  48,72 88 39 19 50,52 97 49 40 0,41 4 0,04 1 0,01 1 0 0 0
59. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  46,88 88 32 15 46,58 73 34 42 0,58 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
60. Janoušek Marek
Formanský Dravci Jihlava
  44,74 88 38 17 44,21 95 42 36 0,38 3 0,03 1 0,01 0 0 0 0
61. Bedrníčková Gabriela
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  41,38 88 29 12 43,24 74 32 38 0,51 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
62. Štěpánek Martin
Krajzont Polná
  40,00 88 35 14 39,29 84 33 43 0,51 6 0,07 3 0,04 0 0 0 0
63. Pop Jaroslav
Formanský Dravci Jihlava
  39,39 88 33 13 43,21 81 35 41 0,51 11 0,14 2 0,02 0 0 0 0
64. Minster Marek
Cerberos Velké Meziříčí
  38,46 88 13 5 38,71 31 12 20 0,65 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
65. Kameník Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  37,50 88 32 12 37,33 75 28 38 0,51 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
66. Mikeš Michal
Averze Třešť
  37,50 88 8 3 35,00 20 7 5 0,25 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
67. Blažek Tomáš
Zezulkárna Jihlava
  37,21 88 43 16 42,45 106 45 63 0,59 8 0,08 3 0,03 0 0 0 0
68. Bílek Radek
Zezulkárna Jihlava
  37,04 88 27 10 35,94 64 23 33 0,52 2 0,03 2 0,03 0 0 0 0
69. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí
  37,04 88 27 10 35,38 65 23 29 0,45 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
70. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí
  35,29 88 17 6 40,48 42 17 11 0,26 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
71. Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov
  35,29 88 17 6 38,10 42 16 21 0,50 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
72. Prokop Miroslav
Krajzont Polná
  34,38 88 32 11 40,00 80 32 57 0,71 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
73. Skála Jan
Zezulkárna Jihlava
  33,33 88 24 8 38,60 57 22 33 0,58 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
74. Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov
  33,33 88 18 6 37,21 43 16 24 0,56 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
75. Kopecká Aneta
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  33,33 88 6 2 33,33 12 4 7 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
76. Häckel Pavel
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  31,58 88 19 6 35,56 45 16 23 0,51 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
77. Simonides Miloš
Formanský Dravci Jihlava
  30,43 88 23 7 41,82 55 23 23 0,42 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
78. Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov
  30,23 88 43 13 37,25 102 38 57 0,56 9 0,09 1 0,01 0 0 0 0
79. Böhm Zdeněk
Krajzont Polná
  30,00 88 30 9 35,62 73 26 17 0,23 4 0,05 1 0,01 0 0 0 0
80. Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov
  30,00 88 10 3 36,00 25 9 13 0,52 2 0,08 1 0,04 1 0 0 0
81. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  26,67 88 15 4 36,84 38 14 7 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
82. Vondrák Milan
Wüdle Brtnice
  25,00 88 16 4 36,36 44 16 28 0,64 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
83. Lepič Karel
Formanský Dravci Jihlava
  25,00 88 12 3 33,33 30 10 27 0,90 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
84. Kopeček Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
  25,00 88 8 2 23,53 17 4 6 0,35 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
85. Kašík David
Krajzont Polná
  21,74 88 23 5 25,49 51 13 16 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Turina Miloslav
Formanský Dravci Jihlava B
  21,62 88 37 8 30,34 89 27 39 0,44 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
87. Kavalec Petr
Cerberos Velké Meziříčí
  21,43 88 14 3 25,81 31 8 18 0,58 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
88. Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov
  17,86 88 28 5 29,85 67 20 34 0,51 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
89. Hlávka Jan
Krajzont Polná
  16,67 88 6 1 23,08 13 3 6 0,46 0 0,00 1 0,08 0 0 0 0
90. Novotný Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  15,79 88 19 3 23,26 43 10 23 0,53 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
91. Čížek Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  15,38 88 13 2 30,30 33 10 9 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Půža Radek
Krajzont Polná
  12,50 88 8 1 26,32 19 5 4 0,21 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
93. Doležálek Jiří
Šipková Akademie Dušejov
  12,50 88 8 1 22,22 18 4 14 0,78 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
94. Pazourek Martin
Formanský Dravci Jihlava B
  10,00 88 10 1 25,00 24 6 10 0,42 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
95. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
  9,52 88 21 2 23,08 52 12 17 0,33 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
96. Novák Aleš
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  0,00 88 8 0 11,11 18 2 11 0,61 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
97. Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov
  0,00 88 5 0 16,67 12 2 4 0,33 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
98. Kaňkovský Jaroslav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  0,00 88 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Karas Daniel
Zezulkárna Jihlava
  0,00 88 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Nikodým Jan
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  0,00 88 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2018 18:05

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 12.12.2018 18:05:25