Statistika hráčů
UŠO > Statistika hráčů
 NáhledTiskNahoru
PořadíHráč / DružstvoLKH
ZápasyLegyNáhozy 95+Náhozy 133+Náhozy 170+Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1.Horák Jan
Růžek team Jindřichův Hradec
101,286,1180726278,311661302121,28810,49180,1126800
2.Moser Michal
Střelci Český Krumlov
99,285,1180474073,68114841791,57530,46100,0917600
3.Cibula Vojtěch
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
98,884,0080756373,631821342451,35920,51140,08341000
4.Bali Ondřej
Růžek team Jindřichův Hradec
86,477,4680715567,601791212531,41630,35150,0827300
5.Duda Martin 1977
Vlčáci České Budějovice
84,272,5080805865,151981292681,35850,43140,0722600
6.Mráz Zdeněk
DC 90210 Prachatice
82,869,6280795567,021881262601,38780,41100,0520200
7.Miller Miroslav
Matouš Team Slavče
80,772,9780745463,891801152381,32650,36120,0712320
8.Škůrek Zdeněk
Crazy České Budějovice
77,567,5380775263,101871182371,27730,39110,0616200
9.Madej Miroslav
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
77,564,9480775060,541851122351,27670,36130,0720310
10.Vavrek Jiří
Střelci Český Krumlov
75,265,7580734860,561801092151,19700,39150,0814200
11.Vozábal Jaroslav
DC 90210 Prachatice
70,965,0080805260,711961192261,15650,3320,0115100
12.Dembkovský Michal
Střelci Český Krumlov
69,058,4680653857,69156901901,22470,3040,0310300
13.Pavlů David
Růžek team Jindřichův Hradec
68,454,7980734053,93178962121,19720,40110,0612110
14.Nejedlý Jaroslav
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
68,361,1180724457,541791032161,21610,3420,0110200
15.Granov Michal
Švejci České Budějovice
67,958,2180673955,83163912161,33420,2650,0310300
16.Holeček Zdeněk
Crazy České Budějovice
67,762,0380794958,712011182371,18580,2950,0213100
17.Šobr Jiří 1994
Matouš Team Slavče
66,659,1580714256,32174981831,05560,3290,0513000
18.Sviták Pavel
Střelci Český Krumlov
64,760,0080402456,31103581231,19270,2650,054000
19.Hajný Luboš
Vlčáci České Budějovice
64,362,5080483059,32118701181,00240,2030,034100
20.Jílek Zdeněk
Matouš Team Slavče
61,954,8480623452,83159841921,21490,3130,027000
21.Albert Vít
Crazy České Budějovice
61,052,5080804252,821951032101,08530,27110,066100
22.Granov Radek
Švejci České Budějovice
60,959,0980663954,66161881390,86460,2940,024100
23.Ungermann Petr
ŠK Těmice
60,854,2480593252,90155821510,97400,2670,0512100
24.Průcha Václav
Kloučci od Pelešky Holubov
59,449,1880613049,31144711430,99420,2990,063300
25.Staněk Miroslav 1952
Vlčáci České Budějovice
59,254,6980643553,80158851480,94450,2840,032100
26.Berky David
Švejci České Budějovice
58,950,6380794051,781971022271,15460,2350,037100
27.Skála David
Švejci České Budějovice
53,950,0080462351,75114591120,98180,1620,021000
28.Sadloň Petr
Střelci Český Krumlov
53,146,4380562648,53136661350,99280,2110,014000
29.Hřebejk Miroslav 2004
TVT Písek
52,845,0080803646,94196922231,14370,1960,032000
30.Předota Roman
TVT Písek
50,845,1680622847,13157741360,87350,2230,024000
31.Jonák Jan
ŠK Těmice
50,746,2780673146,58161751270,79390,2440,022000
32.Solfronk Miloš
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
49,743,7580482146,09115531020,89230,2000,003000
33.Kmeťo Kamil
ŠK Těmice
49,646,8180472244,7411451980,86200,1850,041000
34.Tromler Lukáš
Růžek team Jindřichův Hradec
49,241,6780723044,94178801680,94360,2060,032000
35.Vachta René
TVT Písek
45,337,7480532041,27126521080,86230,1830,022000
36.Šobr Jiří 1971
Matouš Team Slavče
45,334,6280521838,89126491140,90280,2260,051100
37.Staněk Miroslav 1979
Vlčáci České Budějovice
45,138,6780752941,67180751580,88290,1630,022000
38.Kouba Stanislav
DC 90210 Prachatice
45,037,8880662538,67150581270,85340,2350,030000
39.Moural Petr
Crazy České Budějovice
43,233,8780622140,13152611450,95200,1340,030100
40.Louda Jindřich
Kloučci od Pelešky Holubov
42,234,8880431538,8310340880,85160,1620,021000
41.Hřebejk Miroslav 1979
TVT Písek
41,130,1480732235,75179641680,94400,2220,012000
42.Jakoubková Ivana
ŠK Těmice
37,430,3680561735,0713447810,60280,2120,011000
43.Hruška Pavel
Kloučci od Pelešky Holubov
35,223,2680431029,2999291071,08130,1300,000000
44.Pliška Martin
Kloučci od Pelešky Holubov
33,023,7380591428,99138401080,78180,1330,021000
45.Bína Jaroslav
Kloučci od Pelešky Holubov
30,316,288043728,8510430830,80150,1410,010000
46.Weis Viktor
Střelci Český Krumlov
 77,2780221766,045335480,91180,3430,062100
47.Šulista Martin
TVT Písek
 52,6380191055,564525400,89120,2700,003000
48.Zdeněk Jaroslav
DC 90210 Prachatice
 50,0080221147,375727721,26140,2510,022000
49.Kopáček Ondřej
Růžek team Jindřichův Hradec
 50,00806350,00168110,6900,0000,000000
50.Moravec Miroslav
Kloučci od Pelešky Holubov
 46,1580261244,446328530,84100,1610,020000
51.Dvořák Petr
Střelci Český Krumlov
 43,758016747,373818370,9770,1810,030000
52.Šusta Jan
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
 43,4880231043,645524631,1590,1600,001000
53.Kovařík Zdeněk
Matouš Team Slavče
 42,8680281247,227234710,99130,1820,034000
54.Vokatý Jaroslav
DC 90210 Prachatice
 40,918022939,225120350,6950,1000,000000
55.Vozábal Lukáš
DC 90210 Prachatice
 39,138023945,615726470,8290,1620,041100
56.Mráz Adam
DC 90210 Prachatice
 37,0480271037,316725590,88130,1900,002000
57.Dvořák Jiří
Crazy České Budějovice
 33,33806235,71145151,0740,2900,000000
58.Chytil Martin
Švejci České Budějovice
 31,2580321039,028232821,00130,1620,021000
59.Šimík Radek
TVT Písek
 29,418017534,154114350,8520,0500,000000
60.Čábelka Jan
ŠK Těmice
 28,5780351033,738328620,75120,1420,022100
61.Marek Vladimír
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
 28,578021640,005522581,05140,2500,001000
62.Duda Martin 1979
Matouš Team Slavče
 27,278033934,627827580,74260,3310,010000
63.Hadrava Stanislav
Růžek team Jindřichův Hradec
 27,278022632,695217330,6360,1210,021000
64.Lukš Josef
Švejci České Budějovice
 26,928026736,926524691,06130,2030,051000
65.Olt Patrik
TVT Písek
 20,838024525,935414360,6780,1500,000000
66.Antoni Stanislav
Kloučci od Pelešky Holubov
 18,758016328,213911230,5940,1000,000000
67.Vlach Lukáš
ŠK Těmice
 18,188022427,785415290,5460,1110,020000
68.Sina Florián
Vlčáci České Budějovice
 17,868028522,226314390,6260,1000,000000
69.Vít Miloslav
Vlčáci České Budějovice
 17,398023424,075413260,4830,0600,000000
70.Smahel Jiří
Kloučci od Pelešky Holubov
 14,298021320,834810290,6030,0610,020000
71.Kubíska Petr
ŠK Těmice
 5,568018114,63416170,4110,0210,020000
72.Kotek Tomáš
ŠK Těmice
 0,00808023,81215160,7630,1400,000000
73.Bohúš Luboš
Crazy České Budějovice
 0,00804027,2711340,3620,1800,000000
74.Plintová Michaela
ŠK Těmice
 0,00804011,119120,2200,0000,000000
75.Sláma Jaromír
TVT Písek
 0,00804011,119100,0000,0000,000000
76.Válek Jakub
ŠK Těmice
 0,00804011,119150,5600,0000,000000
77.Straka Robert
Kloučci od Pelešky Holubov
 0,0080400,008040,5000,0000,000000
78.Staňková Michaela
Vlčáci České Budějovice
 0,00802020,005130,6000,0000,000000
79.Turoni Martin
Střelci Český Krumlov
 0,00801033,333100,0000,0000,000000
80.Machovec Zdeněk
DC 90210 Prachatice
 0,0080100,002042,0000,0000,000000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 22:29:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement