Statistika hráčů
UŠO > Statistika hráčů
 NáhledTiskNahoru
PořadíHráč / DružstvoLKH
ZápasyLegyNáhozy 95+Náhozy 133+Náhozy 170+Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1.Novotný Jiří
Essa Okřínek B
89,687,10104938181,862041672351,15570,2840,0212200
2.Hyška Milan 1968
Top Citrus Čachovice B
72,078,05104826470,831921361690,88340,1820,013000
3.Šandrej Rastislav
Top Citrus Čachovice B
71,574,74104957169,002291581980,86550,2460,036000
4.Řehák Michal
Old school Okřínek
68,773,40104946966,962241501970,88420,1940,023000
5.Roblík Bořivoj
RKDM Milovice
67,872,46104695065,701721131490,87370,2270,042000
6.Pecánek Viktor
U Sparťana Poděbrady
67,775,00104967266,672281522080,91280,1240,021000
7.Novotný Vilém
Džemala Kozačky Milovice
67,774,001041007468,782371631920,81370,1620,010000
8.Palus Vlastimil
RKDM Milovice
67,469,901041037265,082521642551,01470,1960,022000
9.Prejsek Petr
180 Chemik Polabec B
65,670,871041037363,782541622500,98430,1720,011000
10.Škopek Martin
ŠIKL Lysá nad Labem
64,967,65104684663,101681061580,94310,1820,013000
11.Šulc Ladislav
U Sparťana Poděbrady
63,070,13104775463,641871191560,83230,1210,010000
12.Bek Tomáš
Šipky Pátek
62,367,311041047062,112561592130,83370,1420,012100
13.Hejna Jakub
Old school Okřínek
60,961,541041046458,962511482220,88420,1760,022100
14.Kardoš Jiří
Šviháci lázenští Poděbrady
59,964,91104573760,56142861110,78210,1530,020000
15.Hejna David
Old school Okřínek
59,963,33104603860,14148891170,79280,1910,010000
16.Hynek Ondřej
Beta darts Semčice
58,864,44104905859,452171291500,69300,1440,021000
17.Hyška Jiří
Top Citrus Čachovice B
58,663,001041006358,442431421830,75340,1460,021000
18.Bartoš Jaroslav
Essa Okřínek B
57,663,08104654158,23158921180,75160,1030,021000
19.Hotovec Pavel
Essa Okřínek B
56,762,50104885558,142151251480,69190,0960,031000
20.Pšenička Tomáš
ŠIKL Lysá nad Labem
56,263,64104553558,7813177760,58120,0920,020000
21.Skalský Milan
Nymburk Lions B
56,260,64104945755,652301281830,80260,1150,021000
22.Košťák Jiří
Hej - rup Dolní Bukovina
54,572,00104755464,2918211770,0460,0320,011000
23.Vávra Martin
ŠIKL Lysá nad Labem B
54,459,30100865156,942091191420,68190,0920,010000
24.Růžička Josef
Šviháci lázenští Poděbrady
53,854,76104844655,832061151770,86140,0720,010000
25.Krajčovič David
Džemala Kozačky Milovice
53,656,57104995654,732431331800,74310,1300,001000
26.Mrázek Miroslav
Šipky Pátek
53,557,001041005755,602411341640,68250,1020,010000
27.Frank Viktor
ŠIKL Lysá nad Labem B
53,455,10100985454,852371301570,66350,1520,011000
28.Chludil Václav
RKDM Milovice
53,354,811041045754,472571401970,77350,1410,000000
29.Černý Bohdan
Nymburk Lions B
53,256,25104965455,132341291790,76220,0900,000000
30.Ipser Martin
180 Chemik Polabec B
52,955,56104814553,541981061280,65360,1810,010000
31.Kynzlová Hedvika
Hej - rup Dolní Bukovina
52,664,41104593862,881328370,0530,0200,000000
32.Flos Rudolf
Šviháci lázenští Poděbrady
51,150,00104844251,462061061550,75310,1540,020000
33.Slabý Daniel
RKDM Milovice
50,050,00104924649,552241111760,79300,1320,010000
34.Vaněk Tomáš
Šviháci lázenští Poděbrady
49,050,00104522651,1612966900,70150,1200,000000
35.Kuchař Vladimír
180 Chemik Polabec B
48,843,10104582544,85136611180,87330,2400,000000
36.Jelínek Milan
Essa Okřínek B
48,650,00104884449,532141061250,58250,1260,030100
37.Walter Libor
Nymburk Lions B
45,947,37104954547,442341111430,61300,1300,000000
38.Popovský Jiří
Šviháci lázenští Poděbrady
44,444,29104703147,2716578880,53170,1010,010000
39.Kotubey Mykhaylo
Beta darts Semčice
43,546,88104964546,612361101090,46200,0830,011000
40.Pecánek Martin
U Sparťana Poděbrady
43,541,05104953944,052271001410,62350,1510,000000
41.Vykydal Vladimír
ŠIKL Lysá nad Labem
43,041,54104652744,03159701050,66200,1300,000000
42.Harazím Vlastimil
U Sparťana Poděbrady
42,645,76104592745,5814767700,48130,0920,010000
43.Veselý Petr
Top Citrus Čachovice B
41,944,44104904044,932271021270,56120,0530,010000
44.Jenčík Roman
Nymburk Lions B
41,840,85104712944,19172761180,6960,0320,010000
45.Chludil Jiří
ŠIKL Lysá nad Labem B
41,641,76100913844,102291011250,55240,1030,010000
46.Frank Jakub
Džemala Kozačky Milovice
41,143,42104763344,3218582920,50110,0620,010000
47.Vávra Milan
ŠIKL Lysá nad Labem B
40,238,60100572241,4813556850,63120,0900,000000
48.Číž Oldřich
Hej - rup Dolní Bukovina
40,150,00104703550,591708620,0110,0110,010000
49.Konvalinka Petr
ŠIKL Lysá nad Labem
40,143,40104532344,3613359560,4290,0710,010000
50.Štyler Roman
ŠIKL Lysá nad Labem
39,339,24104793141,2419480980,51210,1120,010000
51.Němcová Michaela
Essa Okřínek B
38,441,27104632643,4816170720,4560,0410,010000
52.Čerych Petr
Beta darts Semčice
35,233,82104682338,4616965850,50120,0700,000000
53.Hršel Lubomír
Džemala Kozačky Milovice
34,533,33104692339,8817369690,40110,0600,000000
54.Lukovický Adam
180 Chemik Polabec B
34,429,49104782335,33184651130,61170,0900,000000
55.Moravec Petr
ŠIKL Lysá nad Labem
34,231,03104581837,7614354660,46120,0810,010000
56.Markech Robert
180 Chemik Polabec B
31,325,42104591531,3913743900,6680,0610,010000
57.Ondo Miroslav
Šipky Pátek
30,327,38104842334,4720671880,4390,0410,000000
58.Hradiský Roman
Hej - rup Dolní Bukovina
27,230,00104702137,061706300,0000,0000,000000
59.Jedlička Jaroslav
Šipky Pátek
22,916,6710454926,9812634430,3460,0500,000000
60.Bayer Rudolf
Džemala Kozačky Milovice
22,217,19104641123,7814334530,3790,0600,000000
61.Heřmánek Martin
Old school Okřínek
16,010,8110474819,0516832440,2640,0200,000000
62.Heřmánek Ondřej
Nymburk Lions B
 100,001041166,673200,0000,0000,000000
63.Hajlich Jan
Hej - rup Dolní Bukovina
 70,27104372662,50885500,0000,0000,000000
64.Bebej Luboš
ŠIKL Lysá nad Labem B
 60,00100452756,4111766820,70130,1110,010000
65.Dostál Milan
Šipky Pátek
 50,001048442,86219100,4800,0000,000000
66.Pšenička Pavel
ŠIKL Lysá nad Labem
 47,37104381847,319344560,6030,0320,021000
67.Medek Miroslav
Šviháci lázenští Poděbrady
 44,00104502245,5312356750,6150,0400,000000
68.Fiala Tomáš
Nymburk Lions B
 40,63104321343,218135380,4720,0200,000000
69.Schmidt Marek
Šviháci lázenští Poděbrady
 40,0010410441,67241060,2530,1300,000000
70.Holan Jiří
180 Chemik Polabec B
 40,001045245,4511550,4500,0000,000000
71.Bašek Václav
Šipky Pátek
 39,13104461839,8110843530,4940,0400,000000
72.Rosecký Blahoslav
Hej - rup Dolní Bukovina
 38,71104311241,03783200,0000,0000,000000
73.Fiala Aleš
Nymburk Lions B
 37,04104271037,506424310,4820,0300,000000
74.Mrázková Kateřina
Old school Okřínek
 35,71104421537,8610339440,4350,0500,000000
75.Říha Radek
Top Citrus Čachovice B
 35,7110414539,393313100,3000,0000,000000
76.Černý Jiří
ŠIKL Lysá nad Labem B
 34,7810023841,825523240,4470,1300,000000
77.Poklop Václav
U Sparťana Poděbrady
 33,3310421737,745320200,3820,0400,000000
78.Burda František
Šipky Pátek
 33,331046237,5016660,3800,0000,000000
79.Ramharter Jan
Beta darts Semčice
 30,00104401231,259630170,1850,0500,000000
80.Vitásek Karel
Top Citrus Čachovice B
 29,0310431933,337525320,4360,0800,000000
81.Beneš Pavel
Old school Okřínek
 28,5710414434,293512190,5430,0900,000000
82.Holcman Miroslav
U Sparťana Poděbrady
 28,571047231,2516540,2500,0000,000000
83.Vondena Josef
180 Chemik Polabec B
 25,0010432831,087423350,4730,0410,011000
84.Hradiská Jaroslava
Hej - rup Dolní Bukovina
 25,001048235,0020700,0000,0000,000000
85.Fól Jaromír
Džemala Kozačky Milovice
 25,001048226,3219530,1600,0000,000000
86.Hyška Milan 1942
Top Citrus Čachovice B
 25,001044130,0010310,1000,0000,000000
87.Kalabis Bedřich
Beta darts Semčice
 24,2410433834,888630260,3040,0500,000000
88.Čonka Miroslav
Hej - rup Dolní Bukovina
 24,00104501231,971223940,0300,0000,000000
89.Dvořák Jiří
Beta darts Semčice
 23,91104461132,4110835310,2990,0800,000000
90.Zikmund Břetislav
Šviháci lázenští Poděbrady
 22,221049231,8222780,3610,0500,000000
91.Heřmánek Petr
Old school Okřínek
 20,0010410222,7322560,2700,0000,000000
92.Janeková Drahomíra
U Sparťana Poděbrady
 19,0510421430,775216190,3730,0600,000000
93.Vokněr Jaroslav
U Sparťana Poděbrady
 17,8610428531,437022250,3640,0600,000000
94.Jelínková Marta
Essa Okřínek B
 15,7910419319,51418100,2410,0200,000000
95.Wretzel Ivan
RKDM Milovice
 15,0010440620,228918310,3520,0200,000000
96.Sedláček Ladislav
Beta darts Semčice
 13,6410422330,915517240,4420,0400,000000
97.Klekner Roman
Beta darts Semčice
 8,3310412125,8131800,0010,0300,000000
98.Drobný Lukáš
Šipky Pátek
 7,1410414113,33304100,3300,0000,000000
99.Cepek Tomáš
Old school Okřínek
 0,0010418012,20415130,3210,0200,000000
100.Maršíček Oldřich
U Sparťana Poděbrady
 0,0010412017,24295100,3400,0000,000000
101.Jiránek Petr
Beta darts Semčice
 0,001049014,2921300,0010,0500,000000
102.Slabá Lucie
RKDM Milovice
 0,001048020,00204170,8510,0500,000000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 05:46:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement