Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
3.Ne4.10.2020Hornets Adamov14:4DC Vandals BlanskoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka29:12Hanák Martin
4.Ne11.10.2020DC Vandals Blansko7:11Šenkýři BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin19:27Kobzák Pavel
12.Ne13.12.2020ŠK Excalibur Bzenec11:7DC Vandals BlanskoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:18Hanák Martin
5.Ne19.9.2021DC Knajp Riders Letovice12:6DC Vandals BlanskoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim27:19Hanák Martin
6.Ne3.10.2021DC Vandals Blansko5:13ŠK VyškovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin14:29Březovský Bořivoj
7.Ne10.10.2021ALK Brumov7:11DC Vandals BlanskoHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal17:26Hanák Martin
8.Ne24.10.2021DC Vandals Blansko8:10Adalbertus MedlovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin23:26Vorsa Michal
9.Ne31.10.2021DC Hor Boj Elita H. Bojanovice10:8DC Vandals BlanskoKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk24:23Hanák Martin
10.Ne14.11.2021DC Vandals Blansko10:8DC Hurricane AdamovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin27:21Šeba Martin
13.Po27.12.2021DC Vandals Blansko7:11PBL 45 BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
17:00Hanák Martin16:26Picmaus Petr
16.Ne6.2.2022DC Vandals Blansko8:10Hornets AdamovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin22:25Dudíková Zdeňka
17.Ne13.2.2022Šenkýři Brno10:8DC Vandals BlanskoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel22:22Hanák Martin
18.Ne20.2.2022DC Vandals Blansko6:12DC Knajp Riders LetoviceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin20:29Kovařík Lukáš
19.Ne27.2.2022ŠK Vyškov15:3DC Vandals BlanskoTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj32:10Kučera Jiří
20.Ne6.3.2022DC Vandals Blansko10:8ALK BrumovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Loula Roman23:21Palinek Michal
21.Ne13.3.2022Adalbertus Medlov10:9DC Vandals BlanskoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal22:22Loula Roman
22.Ne20.3.2022DC Vandals Blansko8:10DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin19:25Dulínek Zdeněk
23.Ne3.4.2022DC Hurricane Adamov9:10DC Vandals BlanskoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan21:21Hanák Martin
25.Ne24.4.2022DC Vandals Blansko7:11ŠK Excalibur BzenecRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin21:27Jandora Pavel
26.Ne1.5.2022PBL 45 Brno8:10DC Vandals BlanskoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan21:25Hanák Martin
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 27.5.2022 17:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 27.5.2022 17:57:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement