Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2. liga C (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022Alejak Sokec Boskovice7:11Surikaty BlanskoSokolovna Boskovice, Boskovice 
15:00Král Petr19:26Polívka Leoš
2.Ne2.10.2022DC Pitbulls Adamov12:6Alejak Sokec BoskoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Foret Jakub28:17Král Petr
4.Ne23.10.2022DC Zenit Deštná A7:11Alejak Sokec BoskovicePohostinství Deštná, Letovice 
15:00Stöhrová Ivana20:25Král Petr
5.Ne30.10.2022Alejak Sokec Boskovice8:10DC Haluzáři CetkoviceSokolovna Boskovice, Boskovice 
15:00Král Petr20:25Lizna Martin
6.Ne13.11.2022Bulldog Javorek11:7Alejak Sokec BoskoviceKlubovna SDH, Sněžné 
15:00Lupač Jan24:20Král Petr
7.Ne20.11.2022Alejak Sokec Boskovice4:14Laziwood LazinovSokolovna Boskovice, Boskovice 
15:00Král Petr16:30Konupka Miloslav
9.Ne4.12.2022Alejak Sokec Boskovice6:12DC Jakoby Bystřice n.P.Sokolovna Boskovice, Boskovice 
15:00Král Petr15:26Ungr Robin
10.Ne11.12.2022Alejak Sokec Boskovice4:14DC Na Středy RudkaSokolovna Boskovice, Boskovice 
15:00Král Petr10:32Bartoň Jan
11.Ne15.1.2023Hoteliéři Usobrno A11:7Alejak Sokec BoskoviceHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Ščudla Pavel27:18Král Petr
12.Ne22.1.2023Surikaty Blansko6:12Alejak Sokec BoskoviceRestaurace U Slunce Blansko, Blansko 
15:00Polívka Leoš16:28Král Petr
13.Ne12.2.2023Alejak Sokec Boskovice10:8DC Pitbulls AdamovSokolovna Boskovice, Boskovice 
15:00Král Petr22:22Foret Jakub
15.Ne26.2.2023Alejak Sokec Boskovice16:2DC Zenit Deštná ASokolovna Boskovice, Boskovice 
15:00Král Petr32:6Stöhrová Ivana
16.Ne5.3.2023DC Haluzáři Cetkovice4:14Alejak Sokec BoskovicePohostinství Smékal, Cetkovice 
15:00Lizna Martin13:31Král Petr
17.Ne12.3.2023Alejak Sokec Boskovice11:7Bulldog JavorekSokolovna Boskovice, Boskovice 
15:00Král Petr26:16Lupač Jan
18.Ne2.4.2023Laziwood Lazinov13:5Alejak Sokec BoskovicePohostinství Lazinov, Lazinov 
15:00Konupka Miloslav30:14Král Petr
20.Ne23.4.2023DC Jakoby Bystřice n.P.13:5Alejak Sokec BoskoviceRestaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem 
15:00Mráz Jaromír30:16Král Petr
21.Ne30.4.2023DC Na Středy Rudka13:5Alejak Sokec BoskoviceHotel Rudka, Kunštát 
15:00Bartoň Jan27:16Král Petr
22.Ne14.5.2023Alejak Sokec Boskovice10:8Hoteliéři Usobrno ASokolovna Boskovice, Boskovice 
15:00Král Petr22:20Ščudla Pavel
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 18:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 18:24:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement