Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
B liga Jesenicko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.30.9.2022Křemílci Mikulovice14:4Syslíci Velká KrašSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Vala Dominik29:14Kuběna Jaroslav
3.21.10.2022Křemílci Mikulovice14:4Sniper Nová Červená vodaSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Vala Dominik30:14Plášek Vlastimil
4.28.10.2022Nealko Černá Voda6:12Křemílci MikulovicePenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Juřík Jaroslav16:28Vala Dominik
5.11.11.2022Křemílci Mikulovice13:5U Mě dobrý Česká Ves BSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Vala Dominik27:17Šesták Libor
7.25.11.2022U Mě dobrý Česká Ves14:4Křemílci MikuloviceHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Pelikán Jaroslav30:13Vala Dominik
8.2.12.2022Křemílci Mikulovice12:6Fenix Stará Červená VodaSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Vala Dominik28:17Frencl Martin
9.9.12.2022Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou9:10Křemílci MikuloviceŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Švec Jaroslav23:21Hradil Michal
6.16.12.2022Křemílci Mikulovice5:13Big Crash Velká KrašSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Černocký Jiří17:27Kuběnová Marcela
10.6.1.2023Křemílci Mikulovice10:8TJ Zlaté Hory MJTJSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal24:20Kalaš David
11.13.1.2023Dravci Supíkovice8:10Křemílci MikuloviceHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek20:25Vala Dominik
12.20.1.2023Syslíci Velká Kraš5:13Křemílci MikuloviceHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Ondrušík Jaroslav17:27Vala Dominik
14.10.2.2023Sniper Nová Červená voda6:12Křemílci MikuloviceHospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda 
18:00Plášek Vlastimil19:27Hradil Michal
15.24.2.2023Křemílci Mikulovice12:6Nealko Černá VodaSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Vala Dominik25:16Juřík Jaroslav
16.3.3.2023U Mě dobrý Česká Ves B7:11Křemílci MikuloviceHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Palík Vladimír20:27Vala Dominik
17.10.3.2023Big Crash Velká Kraš12:6Křemílci MikuloviceHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběnová Marcela29:18Vala Dominik
19.31.3.2023Fenix Stará Červená Voda5:13Křemílci MikuloviceHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Modrovič Michal15:27Černocký Jiří
18.7.4.2023Křemílci Mikulovice7:11U Mě dobrý Česká VesSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Vala Dominik21:26Pelikán Jaroslav
20.14.4.2023Křemílci Mikulovice8:10Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal22:24Švec Jaroslav
21.21.4.2023TJ Zlaté Hory MJTJ7:11Křemílci MikuloviceStopka Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Kalaš David20:25Vala Dominik
22.5.5.2023Křemílci Mikulovice7:11Dravci SupíkoviceSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Vala Dominik18:24Malaník Marek
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.4.2024 15:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.4.2024 15:10:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement