Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.9.9.2022Republica A Karlovy Vary4:14JP Čechie DaloviceK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman17:30Gerstner Robert
3.30.9.2022Republica A Karlovy Vary6:12Nikola A KrasliceK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman19:30Rau Petr
4.Ne9.10.2022Vokurky XXL M.Lázně13:5Republica A Karlovy VaryMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal28:16Stupka Michal
2.14.10.2022DC Gepardi Karlovy Vary16:2Republica A Karlovy VaryK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Jíra Ladislav32:10Krása Roman
5.21.10.2022Republica A Karlovy Vary3:15Žíla Chodov AK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman12:31Poživil František
6.Ne30.10.2022Hradní páni Loket11:7Republica A Karlovy VaryLoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej26:21Krása Roman
7.11.11.2022Republica A Karlovy Vary5:13Žíla Chodov DK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Křivohlávek Karel12:27Eliáš Jan
8.So19.11.2022Panteři Maršovy Chody10:8Republica A Karlovy VaryMaršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody 
15:00Oktábec Petr23:18Fujerík Tomáš
9.So26.11.2022Ho-Wada Aš10:9Republica A Karlovy VaryAš Lidový dům, Aš 
17:00Vavřík Jiří23:22Fujerík Tomáš
10.So3.12.2022Kolečko Škodíci B Ostrov14:4Republica A Karlovy VaryOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
17:00Hochmann František30:16Fujerík Tomáš
12.3.2.2023JP Čechie Dalovice13:5Republica A Karlovy Vary 
18:00Ševčík Leoš28:19Krása Roman
13.10.2.2023Republica A Karlovy Vary4:14DC Gepardi Karlovy VaryK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Křivohlávek Karel10:30Balouš Zdeněk
14.So18.2.2023Nikola A Kraslice10:8Republica A Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Králič Milan24:19Fujerík Tomáš
15.3.3.2023Republica A Karlovy Vary9:10Vokurky XXL M.LázněK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman22:24Hojda Michal
16.So11.3.2023Žíla Chodov A14:4Republica A Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Poživil František31:13Krása Roman
17.24.3.2023Republica A Karlovy Vary6:12Hradní páni LoketK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Křivohlávek Karel15:27Kuruc Ondřej
18.Ne2.4.2023Žíla Chodov D15:3Republica A Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Doležal Ladislav31:12Fujerík Tomáš
19.14.4.2023Republica A Karlovy Vary8:10Panteři Maršovy ChodyK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman20:23Šoul Ladislav
20.28.4.2023Republica A Karlovy Vary10:8Ho-Wada AšK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman25:22Pálko Jan
21.12.5.2023Republica A Karlovy Vary5:13Kolečko Škodíci B OstrovK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman18:29Hochmann František
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.6.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.6.2024 00:18:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement