Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. A LIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.1.9.2023Bacardi A K.Vary8:10Panteři Maršovy Chody AK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman19:21Oktábec Petr
2.So16.9.2023Drahomíra Karlovy Vary8:10Bacardi A K.VaryK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary 
17:00Sasák Tomáš22:23Krása Roman
3.29.9.2023Bacardi A K.Vary6:12Žíla Chodov BK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman17:28Šimůnek Milan
4.So7.10.2023Paštiky Stará Chodovská A2:16Bacardi A K.VaryStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Ježek Michal9:34Krása Roman
5.Ne22.10.2023Žíla Chodov C7:11Bacardi A K.VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
14:00Urys František17:25Krása Roman
6.27.10.2023Bacardi A K.Vary15:3Bobři DasniceK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman32:14Altšmíd Petr
7.So11.11.2023Straky z Dyleně M.L.10:8Bacardi A K.VaryMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka24:18Krása Roman
8.17.11.2023Bacardi A K.Vary13:5DC Alex SokolovK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman30:13Ježková Iveta
9.24.11.2023Bacardi A K.Vary14:4Drápalíci s.r.o. PlanáK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman30:14Krupička Petr
10.So3.2.2024Panteři Maršovy Chody A13:5Bacardi A K.VaryMaršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody 
16:00Oktábec Petr27:16Křivohlávek Karel
11.9.2.2024Bacardi A K.Vary11:7Drahomíra Karlovy VaryK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Krása Roman23:17Dobiáš Petr
12.Ne25.2.2024Žíla Chodov B11:7Bacardi A K.VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Šimůnek Milan25:17Křivohlávek Karel
13.1.3.2024Bacardi A K.Vary11:7Paštiky Stará Chodovská AK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Fujerík Tomáš27:17Ježek Michal
14.8.3.2024Bacardi A K.Vary6:12Žíla Chodov CK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Fujerík Tomáš14:26Urys František
15.So16.3.2024Bobři Dasnice8:10Bacardi A K.VaryDasnice U Bobra, Dasnice 
13:00Truhlář František22:24Fujerík Tomáš
16.5.4.2024Bacardi A K.Vary6:12Straky z Dyleně M.L.K. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Křivohlávek Karel18:27Businská Lenka
17.So13.4.2024DC Alex Sokolov10:8Bacardi A K.VarySokolov Alex, Sokolov 
13:00Machota Jiří24:21Fujerík Tomáš
18.So27.4.2024Drápalíci s.r.o. PlanáBacardi A K.VaryMariánské Lázně Lucky Joker, Mariánské Lázně
14:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.4.2024 03:58:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement