Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So10.9.2022Kolečko Škodíci B Ostrov11:7DC Gepardi Karlovy Vary 
17:00Hochmann František24:23Jíra Ladislav
3.30.9.2022JP Čechie Dalovice5:13DC Gepardi Karlovy Vary 
18:00Ševčík Leoš17:29Balouš Zdeněk
2.14.10.2022DC Gepardi Karlovy Vary16:2Republica A Karlovy VaryK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Jíra Ladislav32:10Krása Roman
5.21.10.2022DC Gepardi Karlovy Vary12:6Nikola A KrasliceK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Jíra Ladislav26:18Rau Petr
6.Ne30.10.2022Vokurky XXL M.Lázně11:7DC Gepardi Karlovy VaryMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal24:20Jíra Ladislav
7.11.11.2022DC Gepardi Karlovy Vary5:13Žíla Chodov AK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Jíra Ladislav15:30Poživil František
8.Ne20.11.2022Hradní páni Loket7:11DC Gepardi Karlovy VaryLoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej20:25Jíra Ladislav
9.25.11.2022DC Gepardi Karlovy Vary8:10Žíla Chodov DK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Jíra Ladislav20:24Eliáš Jan
10.So3.12.2022Panteři Maršovy Chody5:13DC Gepardi Karlovy VaryMaršovy Chody Na Hřišti, Maršovy Chody 
15:00Oktábec Petr16:29Jíra Ladislav
11.9.12.2022DC Gepardi Karlovy Vary15:3Ho-Wada AšK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Jíra Ladislav31:15Šťastný Jan
12.So4.2.2023DC Gepardi Karlovy Vary13:5Kolečko Škodíci B OstrovK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Jíra Ladislav29:18Zelenka Michal
13.10.2.2023Republica A Karlovy Vary4:14DC Gepardi Karlovy VaryK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Křivohlávek Karel10:30Balouš Zdeněk
14.17.2.2023DC Gepardi Karlovy Vary9:10JP Čechie DaloviceK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Jíra Ladislav21:24Ševčík Leoš
16.So11.3.2023Nikola A Kraslice10:9DC Gepardi Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Rau Petr23:21Jíra Ladislav
17.24.3.2023DC Gepardi Karlovy Vary11:7Vokurky XXL M.LázněK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Jíra Ladislav24:19Andresik Radek
18.So1.4.2023Žíla Chodov A14:4DC Gepardi Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Poživil František30:11Jíra Ladislav
19.14.4.2023DC Gepardi Karlovy Vary11:7Hradní páni LoketK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Jíra Ladislav27:19Kuruc Ondřej
20.Ne30.4.2023Žíla Chodov D10:8DC Gepardi Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Eliáš Jan24:20Jíra Ladislav
21.12.5.2023DC Gepardi Karlovy Vary14:4Panteři Maršovy ChodyK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Balouš Zdeněk31:12Oktábec Petr
22.So20.5.2023Ho-Wada Aš6:12DC Gepardi Karlovy VaryAš Lidový dům, Aš 
17:00Diviš Libor21:27Jíra Ladislav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 12:22:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement