Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
B liga Prostějovsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.30.9.2022Hanácká trefa Prostějov11:7Sokol PlumlovHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
17:45Hacura Pavel25:17Toufar Petr
2.So8.10.2022Sokol Plumlov14:4Tipaři ProstějovOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal30:14Zapletal Jiří
3.So22.10.2022No Men Prostějov0:18Sokol PlumlovHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Mičková Monika3:36Vysloužil Ondřej
4.So29.10.2022Kováři Prostějov6:12Sokol PlumlovHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Saulich Jiří18:28Staněk Michal
5.Čt17.11.2022Sokol Plumlov8:10Double-Trouble Ivanovice na HanéOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal19:24Ševčík Martin
6.So19.11.2022Capa Čechovice3:15Sokol Plumlov 
15:00Paprota David10:32Staněk Jiří
7.So26.11.2022Sokol Plumlov12:6O tečku Prostějov BOaza Bar, Plumlov 
15:00Vysloužil Ondřej25:16Božiková Helena
8.So3.12.2022Hamerské kladivo B12:6Sokol PlumlovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman25:15Staněk Michal
9.So10.12.2022Sokol Plumlov13:5Kulturák ČehoviceOaza Bar, Plumlov 
15:00Vysloužil Ondřej27:18Ošťádal Pavel
10.So7.1.2023Hasan Stařechovice2:16Sokol PlumlovHostinec Hasan Stařechovice, Kostelec na Hané 
16:00Hlavinka Martin8:33Staněk Michal
11.So14.1.2023Sokol Plumlov9:10O tečku ProstějovOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal24:25Lošťák Zbyněk
12.So21.1.2023Sokol Plumlov7:11Hanácká trefa ProstějovOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal19:25Hacura Pavel
13.So4.2.2023Tipaři Prostějov6:12Sokol PlumlovSport bar Prostějov, Prostějov 
15:00Zapletal Jiří17:27Staněk Michal
14.So11.2.2023Sokol Plumlov16:2No Men ProstějovOaza Bar, Plumlov 
15:00Vysloužil Ondřej34:7Paprotová Michaela
16.So4.3.2023Double-Trouble Ivanovice na Hané12:6Sokol PlumlovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Ševčík Martin29:17Staněk Michal
17.So11.3.2023Sokol Plumlov12:6Capa ČechoviceOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal28:15Paprota David
18.So18.3.2023O tečku Prostějov B6:12Sokol PlumlovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Božiková Helena15:28Staněk Michal
19.So1.4.2023Sokol Plumlov4:14Hamerské kladivo BOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal14:31Šmudla Roman
20.So15.4.2023Kulturák Čehovice7:11Sokol PlumlovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Ošťádal Pavel16:25Staněk Michal
21.So22.4.2023Sokol Plumlov15:3Hasan StařechoviceOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal32:11Hlavinka Martin
15.So29.4.2023Sokol Plumlov11:7Kováři ProstějovOaza Bar, Plumlov 
15:00Vysloužil Ondřej24:16Saulich Jiří
22.So6.5.2023O tečku Prostějov7:11Sokol PlumlovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Lošťák Zbyněk17:26Staněk Michal
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 04:05:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement