Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C. liga - 3.liga skupina B
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.8.9.2017Bernard Frýdek-Místek6:12Danger Prostřední BečvaBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin15:28Juřík Pavel
2.Ne17.9.2017Ogaři Mořkov11:7Bernard Frýdek-MístekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Raška Pavel24:19Polách Martin
3.22.9.2017Bernard Frýdek-Místek17:1Kolonie B ŽilinaBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin34:7Podmol Vladimír
4.Ne1.10.2017Lašská jizba Sedliště8:10Bernard Frýdek-MístekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef23:21Polách Martin
5.6.10.2017Bernard Frýdek-Místek11:7Vikings B KopřivniceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin25:18Mojdl Lukáš
6.13.10.2017Gerlich B Fulnek12:6Bernard Frýdek-MístekU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Bartoň Martin25:18Polách Martin
7.20.10.2017Bernard Frýdek-Místek3:15New Darts Frýdek-MístekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin8:30Němec Milan
8.27.10.2017Bernard Frýdek-Místek10:8Motor Frýdek-MístekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin25:19Pospěch Petr
9.Ne5.11.2017Kovárna Frýdek-Místek14:4Bernard Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina28:15Polách Martin
10.10.11.2017Danger Prostřední Bečva11:7Bernard Frýdek-MístekBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel24:18Stuchlík Lukáš
11.17.11.2017Bernard Frýdek-Místek12:6Ogaři MořkovBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin25:15Raška Pavel
12.Ne26.11.2017Kolonie B Žilina7:11Bernard Frýdek-MístekKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav18:25Polách Martin
13.1.12.2017Bernard Frýdek-Místek11:7Lašská jizba SedlištěBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin23:17Vávra Josef
14.8.12.2017Vikings B Kopřivnice10:8Bernard Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Feilhauer Martin22:20Polách Martin
15.15.12.2017Bernard Frýdek-Místek8:10Gerlich B FulnekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin21:25Grygar Lukáš
16.5.1.2018New Darts Frýdek-Místek12:6Bernard Frýdek-MístekEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan26:19Polách Martin
17.12.1.2018Motor Frýdek-Místek8:10Bernard Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr21:26Polách Martin
18.19.1.2018Bernard Frýdek-Místek9:10Kovárna Frýdek-MístekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin26:25Dorňáková Kateřina
19.26.1.2018Bernard Frýdek-Místek10:8Danger Prostřední BečvaBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Stuchlík Lukáš23:21Malina Lukáš
20.Ne4.2.2018Ogaři Mořkov4:14Bernard Frýdek-MístekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Štefek Jaroslav15:30Polách Martin
21.9.2.2018Bernard Frýdek-Místek11:7Kolonie B ŽilinaBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Stuchlík Lukáš25:17Váhala Jaroslav
22.Ne18.2.2018Lašská jizba Sedliště8:10Bernard Frýdek-MístekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef22:26Polách Martin
23.23.2.2018Bernard Frýdek-Místek7:11Vikings B KopřivniceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin19:27Mojdl Lukáš
24.2.3.2018Gerlich B Fulnek8:10Bernard Frýdek-MístekU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Luňák Lukáš20:25Stuchlík Lukáš
25.9.3.2018Bernard Frýdek-Místek8:10New Darts Frýdek-MístekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Stuchlík Lukáš21:23Němec Milan
26.16.3.2018Bernard Frýdek-Místek14:4Motor Frýdek-MístekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin30:17Pospěch Petr
27.Ne25.3.2018Kovárna Frýdek-Místek11:7Bernard Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina23:17Polách Martin
28.30.3.2018Danger Prostřední Bečva13:5Bernard Frýdek-MístekBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel27:15Polách Martin
29.6.4.2018Bernard Frýdek-Místek10:9Ogaři MořkovBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin22:25Štefek Jaroslav
30.Ne15.4.2018Kolonie B Žilina7:11Bernard Frýdek-MístekKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav18:25Polách Martin
31.20.4.2018Bernard Frýdek-Místek7:11Lašská jizba SedlištěBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin16:26Vávra Josef
32.27.4.2018Vikings B Kopřivnice11:7Bernard Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk24:20Polách Martin
33.4.5.2018Bernard Frýdek-Místek10:8Gerlich B FulnekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin24:23Luňák Lukáš
34.11.5.2018New Darts Frýdek-Místek10:8Bernard Frýdek-MístekEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan23:20Stuchlík Lukáš
35.18.5.2018Motor Frýdek-Místek12:6Bernard Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:0027:15
36.25.5.2018Bernard Frýdek-Místek10:9Kovárna Frýdek-MístekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Stuchlík Lukáš25:21Dorňáková Kateřina
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.6.2024 19:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.6.2024 19:51:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement