Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C. liga - 3.liga skupina B
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.8.9.2017Vikings B Kopřivnice8:10Kolonie B ŽilinaSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Vítovec Jiří22:21Váhala Jaroslav
2.Ne17.9.2017Lašská jizba Sedliště10:8Vikings B KopřivniceNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef26:21Feilhauer Martin
3.22.9.2017Vikings B Kopřivnice6:12New Darts Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Vítovec Jiří17:25Němec Milan
4.29.9.2017Vikings B Kopřivnice5:13Gerlich B FulnekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Vítovec Jiří13:28Bartoň Martin
5.6.10.2017Bernard Frýdek-Místek11:7Vikings B KopřivniceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin25:18Mojdl Lukáš
6.13.10.2017Vikings B Kopřivnice11:7Motor Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Vítovec Jiří26:19Pospěch Petr
7.Ne22.10.2017Kovárna Frýdek-Místek10:9Vikings B KopřivniceMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina24:23Mojdl Lukáš
8.27.10.2017Vikings B Kopřivnice3:15Danger Prostřední BečvaSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Vítovec Jiří12:30Juřík Pavel
9.Ne5.11.2017Ogaři Mořkov6:12Vikings B KopřivniceSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Raška Pavel17:28Feilhauer Martin
10.Ne12.11.2017Kolonie B Žilina7:11Vikings B KopřivniceKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav18:24Feilhauer Martin
11.17.11.2017Vikings B Kopřivnice10:8Lašská jizba SedlištěSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Vítovec Jiří22:22Vávra Josef
12.24.11.2017New Darts Frýdek-Místek16:2Vikings B KopřivniceEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan33:10Vítovec Jiří
13.1.12.2017Gerlich B Fulnek10:8Vikings B KopřivniceU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Bartoň Martin22:19Mojdl Lukáš
14.8.12.2017Vikings B Kopřivnice10:8Bernard Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Feilhauer Martin22:20Polách Martin
15.15.12.2017Motor Frýdek-Místek6:12Vikings B KopřivniceMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:0018:27
16.5.1.2018Vikings B Kopřivnice14:4Kovárna Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Feilhauer Martin31:13Dorňáková Kateřina
17.12.1.2018Danger Prostřední Bečva15:3Vikings B KopřivniceBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel31:15Vítovec Jiří
18.19.1.2018Vikings B Kopřivnice13:5Ogaři MořkovSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk29:15Raška Pavel
19.26.1.2018Vikings B Kopřivnice15:3Kolonie B ŽilinaSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk32:14Váhala Jaroslav
20.Ne4.2.2018Lašská jizba Sedliště10:8Vikings B KopřivniceNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef25:21Kurečka Zdeněk
21.9.2.2018Vikings B Kopřivnice8:10New Darts Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk18:23Němec Milan
22.16.2.2018Vikings B Kopřivnice7:11Gerlich B FulnekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk16:26Bartoň Martin
23.23.2.2018Bernard Frýdek-Místek7:11Vikings B KopřivniceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin19:27Mojdl Lukáš
24.2.3.2018Vikings B Kopřivnice12:6Motor Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk25:16Pospěch Petr
25.Ne11.3.2018Kovárna Frýdek-Místek10:8Vikings B KopřivniceMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina21:20Kurečka Zdeněk
26.16.3.2018Vikings B Kopřivnice4:14Danger Prostřední BečvaSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Mojdl Lukáš14:30Bulinský Roman
27.Ne25.3.2018Ogaři Mořkov6:12Vikings B KopřivniceSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Macháč Tomáš16:26Kurečka Zdeněk
28.Ne1.4.2018Kolonie B Žilina5:13Vikings B KopřivniceKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav14:30Kurečka Zdeněk
29.6.4.2018Vikings B Kopřivnice13:5Lašská jizba SedlištěSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk28:15Vávra Josef
30.13.4.2018New Darts Frýdek-Místek10:8Vikings B KopřivniceEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan23:21Kurečka Zdeněk
32.27.4.2018Vikings B Kopřivnice11:7Bernard Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk24:20Polách Martin
31.Ne29.4.2018Gerlich B Fulnek8:10Vikings B KopřivniceU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
12:00Bartoň Martin23:24Kurečka Zdeněk
33.4.5.2018Motor Frýdek-Místek3:15Vikings B KopřivniceMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr13:31Kurečka Zdeněk
34.11.5.2018Vikings B Kopřivnice14:4Kovárna Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk29:14Špaček Ladislav
35.18.5.2018Danger Prostřední Bečva7:11Vikings B KopřivniceBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Malina Lukáš19:26Kurečka Zdeněk
36.25.5.2018Vikings B Kopřivnice13:5Ogaři MořkovSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk28:17Štefek Jaroslav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 21:27:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement