Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
D III.liga B Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Sršni Nový Bydžov10:9Rebelové Myštěves CNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin27:24Fiala Jaroslav
2.Ne13.9.2020Sršni Nový Bydžov11:7SPŠ StračovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin26:21Bulíček Michal
3.Ne20.9.2020Marťánci Hradec Králové7:11Sršni Nový BydžovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Ulíková Irena20:25Kout Martin
4.Ne4.10.2020Sršni Nový Bydžov11:7U nás dobrý Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin26:18Mach Lukáš
6.Ne19.9.2021Sršni Nový Bydžov11:7Vikingové ZaloňovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin25:19Vanžura Jiří
7.Ne3.10.2021Honáci Bělečko9:10Sršni Nový BydžovBělečko Ranč, Býšť 
17:30Hrubý Jakub22:25Kout Martin
8.Ne10.10.2021Sršni Nový Bydžov13:5Stolinka Nový BydžovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin29:14Trutnovský Václav
9.Po18.10.2021Harpuny Hradec Králové10:9Sršni Nový BydžovKuželna Malšovice, Hradec Králové 
17:30Kruml Jan23:21Kout Martin
10.Ne24.10.2021Sršni Nový Bydžov10:8Hrobaři Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin23:21Vraštilová Viktorie
11.Po1.11.2021Vemena B Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
12.Ne7.11.2021Sršni Nový BydžovAndělé z Prorocka Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
13.Ne14.11.2021d´Arts ObědoviceSršni Nový BydžovObědovice U Vavřince, Obědovice
17:00
14.Ne21.11.2021Rebelové Myštěves CSršni Nový BydžovMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
15.Ne28.11.2021SPŠ StračovSršni Nový BydžovStračov Klubovna, Stračov
17:00
16.Ne16.1.2022Sršni Nový BydžovMarťánci Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
17.Ne23.1.2022U nás dobrý Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
19.Ne13.2.2022Vikingové ZaloňovSršni Nový BydžovZaloňov U Michků, Zaloňov
18:00
20.Ne20.2.2022Sršni Nový BydžovHonáci BělečkoNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
21.Ne27.2.2022Stolinka Nový BydžovSršni Nový BydžovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
22.Ne6.3.2022Sršni Nový BydžovHarpuny Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
23.Ne13.3.2022Hrobaři Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
24.Ne20.3.2022Sršni Nový BydžovVemena B Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
25.Ne27.3.2022Andělé z Prorocka Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
17:30
26.Ne3.4.2022Sršni Nový Bydžovd´Arts ObědoviceNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 27.10.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 27.10.2021 21:41:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement