Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt21.9.2023Frogs Žabčice2:16ŠK Paleta VyškovPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš9:33Hynšt Petr
2.Čt28.9.2023Frogs Žabčice3:15DC Rakol BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš10:31Dokoupil Karel
3.Čt5.10.2023Snipers Brno B16:2Frogs ŽabčiceNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš34:8Mráz Hanuš
4.Čt12.10.2023Frogs Žabčice9:10Pardálové BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš21:26Vališ Antonín
5.St18.10.2023Šilingrák Team Brno17:1Frogs ŽabčiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman34:3Mráz Hanuš
6.Čt26.10.2023Frogs Žabčice8:10Yellow fish BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš19:23Dozbaba Martin
7.Čt2.11.2023Hydra Darts Bučovice12:6Frogs ŽabčiceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois30:12Mráz Hanuš
9.Čt16.11.2023Kavárka Brno14:4Frogs ŽabčiceHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan32:18Mráz Hanuš
10.Čt23.11.2023Frogs Žabčice5:13ŠK ModřicePřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš15:29Kopřiva Radek
11.Čt30.11.2023Snipers Brno15:3Frogs ŽabčiceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr33:10Mráz Hanuš
12.Čt7.12.2023Frogs Žabčice4:14Šilingrák Team Brno BPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš12:32Bezůšek Pavel
8.Čt21.12.2023Frogs Žabčice5:13Zámečtí páni z RebešovicPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš15:28Šabata Petr
14.Čt1.2.2024ŠK Paleta Vyškov18:0Frogs ŽabčiceCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav36:0Mráz Hanuš
15.Čt15.2.2024DC Rakol Brno16:2Frogs ŽabčicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel33:8Mráz Hanuš
16.Čt22.2.2024Frogs Žabčice8:10Snipers Brno BPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš18:25Marek Lukáš
17.Čt29.2.2024Pardálové Brno15:3Frogs ŽabčicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František32:12Mráz Hanuš
18.Čt7.3.2024Frogs Žabčice2:16Šilingrák Team BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš10:34Barnek Roman
19.Út19.3.2024Yellow fish Brno12:6Frogs ŽabčiceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin28:15Mráz Hanuš
20.Čt21.3.2024Frogs Žabčice9:10Hydra Darts BučovicePřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš23:23Sedláček Jan
21.Čt4.4.2024Zámečtí páni z Rebešovic15:3Frogs ŽabčiceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr33:12Mráz Hanuš
22.Čt11.4.2024Frogs Žabčice6:12Kavárka BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš14:30Gric Dan
23.Po22.4.2024ŠK Modřice10:8Frogs ŽabčiceRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek28:21Mráz Hanuš
24.Čt25.4.2024Frogs Žabčice6:12Snipers BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš15:26Pejchal Petr
25.Čt2.5.2024Šilingrák Team Brno B16:2Frogs ŽabčiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel33:7Mráz Hanuš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 12:56:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement