Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3.A LIGA UŠO KARLOVARSKO
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022DC Rybičky Chodov B11:7Žíla Chodov FChodov Slavia, Chodov 
14:00Fuchs Jiří25:20Konyová Kateřina
2.23.9.2022Žíla Chodov F4:14cz Kahan VintířovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Ulitin Martin11:30Timko Jiří
3.30.9.2022Žíla Chodov F14:4Hafani OlovíChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Ulitin Martin29:15Fiala František
4.7.10.2022Žíla Chodov F10:9Havrani Dolní Nivy BChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Konyová Kateřina25:22Šulek Štefan
5.Ne23.10.2022Šipkaři Oloví8:10Žíla Chodov FOloví U Bodláka, Oloví 
15:00Doleček Marek21:25Konyová Kateřina
6.Ne30.10.2022Paštiky Stará Chodovská B8:10Žíla Chodov FStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Paštéka Ladislav20:25Konyová Kateřina
7.4.11.2022Žíla Chodov F8:10Havrani Dolní Nivy AChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Rubáš Petr20:24Pilát Pavel
9.18.11.2022Žíla Chodov F11:7Námořníci z přístavu B SokolovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Konyová Kateřina26:19Scheinkönig Rostislav
8.So3.12.2022Piráti Kino Rotava11:7Žíla Chodov FRotava U kina, Rotava 
14:00Kratochvíl Michael29:21Konyová Kateřina
10.10.2.2023Žíla Chodov F7:11DC Rybičky Chodov BChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Konyová Kateřina20:24Fuchs Jiří
11.So18.2.2023cz Kahan Vintířov14:4Žíla Chodov FVintířov U Kahanu, Vintířov 
13:00Timko Jiří28:9Konyová Kateřina
12.So4.3.2023Hafani Oloví6:12Žíla Chodov FOloví U Bodláka, Oloví 
16:00Gitter František19:25Konyová Kateřina
13.So11.3.2023Havrani Dolní Nivy B10:8Žíla Chodov FDolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy 
16:00Šulek Štefan24:20Doležel Pavel
14.Čt30.3.2023Žíla Chodov F7:11Šipkaři OlovíChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Konyová Kateřina16:27Majerech Matěj
16.Ne16.4.2023Havrani Dolní Nivy A10:8Žíla Chodov FDolní Nivy Hospůdka na rozcestí, Dolní Nivy 
16:00Černý Václav24:20Doležel Pavel
17.21.4.2023Žíla Chodov F11:7Piráti Kino RotavaChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Konyová Kateřina25:16Kratochvíl Michael
15.Ne23.4.2023Žíla Chodov F10:8Paštiky Stará Chodovská BChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
15:00Doležel Pavel22:19Paštéka Ladislav
18.So13.5.2023Námořníci z přístavu B Sokolov12:6Žíla Chodov FSokolov U přístavu, Sokolov 
15:00Scheinkönig Rostislav26:14Konyová Kateřina
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.6.2024 03:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.6.2024 03:44:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement