Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2. liga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.9.2023DC Double Tops Omega Brno7:11Dragon Darts Team BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš22:25Leník Pavel
2.Ne1.10.2023Dragon Darts Team Brno7:11Siga BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel18:25Suchý Roman
3.Ne8.10.2023Šmoulové z PBL Brno13:5Dragon Darts Team BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Machek David27:19Leník Pavel
4.Ne15.10.2023Dragon Darts Team Brno8:10Prckové z Pivního baru BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel22:27Kalivoda Jiří
5.Ne22.10.2023m13 darts club Brno11:7Dragon Darts Team BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Belokostolský Marek25:17Hanke Gabriel
6.Ne29.10.2023DC FoFo Otnice8:10Dragon Darts Team BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří20:26Hanke Gabriel
7.Ne12.11.2023Dragon Darts Team Brno10:9Pohodáři - šipky nás baví BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel21:21Sedlmajerová Alena
8.Ne19.11.2023ZTP Kupé Brno12:6Dragon Darts Team BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Lang Marek26:17Hanke Gabriel
9.Ne26.11.2023Dragon Darts Team Brno11:7ŠK PopoviceM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel24:18Brůžek Jan
10.Ne3.12.2023WC Šipkouni Brno5:13Dragon Darts Team BrnoSnack Bar Jerry, Brno 
15:00Huml Robin15:28Leník Pavel
11.Ne10.12.2023Dragon Darts Team Brno5:13Ferrari bar Kyjov BM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel14:27Příkaský Robert
13.Ne21.1.2024Dragon Darts Team Brno8:10DC Bejvávalo U Kolečka BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel21:23Pisarovičová Lucie
12.Ne28.1.2024O tečku Brno11:7Dragon Darts Team BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav26:15Hanke Gabriel
14.Ne4.2.2024Dragon Darts Team Brno12:6DC Double Tops Omega BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel27:15Martišek Tomáš
15.Ne11.2.2024Siga Brno10:8Dragon Darts Team BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman26:19Hanke Gabriel
16.Ne18.2.2024Dragon Darts Team Brno14:4Šmoulové z PBL BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel31:15Machek David
17.Ne25.2.2024Prckové z Pivního baru BrnoDragon Darts Team BrnoPivní bar Lidická, Brno
15:00
18.Ne3.3.2024Dragon Darts Team Brnom13 darts club BrnoM 13 Darts Club, Brno
15:00
19.Ne10.3.2024Dragon Darts Team BrnoDC FoFo OtniceM 13 Darts Club, Brno
15:00
20.Ne17.3.2024Pohodáři - šipky nás baví BrnoDragon Darts Team BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
21.Ne7.4.2024Dragon Darts Team BrnoZTP Kupé BrnoM 13 Darts Club, Brno
15:00
22.Ne14.4.2024ŠK PopoviceDragon Darts Team BrnoHospoda Popovice, Popovice u Rajhradu
15:00
23.Ne21.4.2024Dragon Darts Team BrnoWC Šipkouni BrnoM 13 Darts Club, Brno
15:00
24.Ne28.4.2024Ferrari bar Kyjov BDragon Darts Team BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov
15:00
25.Ne12.5.2024Dragon Darts Team BrnoO tečku BrnoM 13 Darts Club, Brno
15:00
26.Ne19.5.2024DC Bejvávalo U Kolečka BrnoDragon Darts Team BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno
15:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.2.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.2.2024 23:25:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement