Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A. liga - 1.liga
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne24.9.2017Gerlich Fulnek14:4Slezští rytíři KarvináU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Barbořák Daniel30:13Mokrý Stanislav
2.Ne1.10.2017Slezští rytíři Karviná10:9Target OstravaDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav23:25Rucký Aleš
3.Ne8.10.2017Maníci Frýdek-Místek10:8Slezští rytíři KarvináEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub26:24Mokrý Stanislav
4.Ne15.10.2017Slezští rytíři Karviná6:12Brooklyn Bull's HavířovDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav18:27Lacina Jiří
5.20.10.2017Supi Dolní Benešov16:2Slezští rytíři KarvináU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Stříbný Tomáš34:13Mokrý Stanislav
6.Ne29.10.2017Slezští rytíři Karviná10:8Bad Boys JablunkovDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav24:21Jochymek Henryk
7.Ne5.11.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava9:10Slezští rytíři KarvináMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří22:24Mokrý Stanislav
8.Ne12.11.2017Slezští rytíři Karviná8:10Orli Zátiší OrlováDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav20:26Saj Martin
9.St15.11.2017Ludgeřovice D.C.10:9Slezští rytíři KarvináSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Matušík Michal21:23Mokrý Stanislav
10.Ne3.12.2017Slezští rytíři Karviná9:10Jestřábi 99 OstravaDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav19:25Palát Milan
11.Ne10.12.2017Rakety Ranec Frýdek-Místek10:8Slezští rytíři KarvináEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich24:21Mokrý Stanislav
12.Ne17.12.2017Virus Opava10:8Slezští rytíři KarvináKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor24:20Mokrý Stanislav
13.Ne7.1.2018Slezští rytíři Karviná9:10HQ B Kryptokoriáni HavířovDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav22:23Zámečník Adam
14.Ne14.1.2018Hrozný střelci Frýdek-Místek12:6Slezští rytíři KarvináU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek25:15Mokrý Stanislav
15.Ne21.1.2018Slezští rytíři Karviná8:10Kings TřinecDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav20:22Ficek Marek
16.Ne28.1.2018Slezští rytíři Karviná7:11Gerlich FulnekDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav22:25Barbořák Daniel
17.Ne4.2.2018Target Ostrava10:9Slezští rytíři KarvináU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš23:22Mokrý Stanislav
18.Ne11.2.2018Slezští rytíři Karviná10:8Maníci Frýdek-MístekDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav24:20Mandys Jakub
19.Ne18.2.2018Brooklyn Bull's Havířov10:9Slezští rytíři KarvináBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří23:22Mokrý Stanislav
20.Ne25.2.2018Slezští rytíři Karviná5:13Supi Dolní BenešovDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav15:28Vinárek René
21.2.3.2018Bad Boys Jablunkov7:11Slezští rytíři KarvináU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk20:23Mokrý Stanislav
22.Ne11.3.2018Slezští rytíři Karviná13:5Tazman Jr.-Doctor's OstravaDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav29:16Jamrož Jiří
23.16.3.2018Orli Zátiší Orlová11:7Slezští rytíři KarvináProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Krčmář Michal24:16Mokrý Stanislav
24.Ne25.3.2018Slezští rytíři Karviná13:5Ludgeřovice D.C.Dvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav28:14Matušík Michal
25.6.4.2018Jestřábi 99 Ostrava8:10Slezští rytíři KarvináPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan21:28Mokrý Stanislav
26.Ne15.4.2018Slezští rytíři Karviná10:8Rakety Ranec Frýdek-MístekDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav24:24Minařík Oldřich
27.Ne22.4.2018Slezští rytíři Karviná7:11Virus OpavaDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav22:26Plepla Libor
28.27.4.2018HQ B Kryptokoriáni Havířov8:10Slezští rytíři KarvináU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam18:22Mokrý Stanislav
29.Ne6.5.2018Slezští rytíři Karviná14:4Hrozný střelci Frýdek-MístekDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav29:16Fajkus Radek
30.Ne13.5.2018Kings Třinec14:4Slezští rytíři KarvináU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek29:14Mokrý Stanislav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 3.12.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 3.12.2021 08:30:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement