Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C II.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Sršni Nový Bydžov12:6Harpuny Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
18:00Štěpán Jakub28:16Římal Marek
2.Po18.9.2023Harpuny Hradec Králové11:7Hrobaři Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Římal Marek26:18Vraštilová Viktorie
3.Po25.9.2023Andělé z Prorocka Hradec Králové8:10Harpuny Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Rezner Jakub19:25Římal Marek
4.Po2.10.2023Harpuny Hradec Králové7:11Monsters HabřinaKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Římal Marek18:24Baláž Jiří
5.St11.10.2023Barracuda Hradec Králové9:10Harpuny Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon21:22Římal Marek
6.Po16.10.2023Harpuny Hradec Králové8:10South Park Cows Hr.KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Římal Marek21:25Truněček Martin
7.Út24.10.2023Sedláci Hradec Králové7:11Harpuny Hradec KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
18:00Vyletová Klára19:25Římal Marek
8.Po30.10.2023Harpuny Hradec Králové11:7Stolinka Nový BydžovKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Římal Marek24:19Moravec Martin
9.Út7.11.2023Bubo Hradec Králové12:6Harpuny Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Steiner Jaroslav28:19Barcic Arnold
10.Po13.11.2023Harpuny Hradec Králové11:7U nás dobrý Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Římal Marek25:19Mach Lukáš
11.Po20.11.2023Těsně vedle Plačice13:5Harpuny Hradec KrálovéHradec Králové U Vacků, Hradec Králové 
18:00Pavlovič Petr27:14Římal Marek
12.Ne26.11.2023DC Kobylice12:6Harpuny Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Vosková Petra25:16Římal Marek
13.Po4.12.2023Harpuny Hradec Králové7:11Rychtáři Nové Město n/CKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Římal Marek19:27Čihulek Pavel
14.Po5.2.2024Harpuny Hradec Králové10:8Sršni Nový BydžovKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Kruml Jan23:21Štěpán Jakub
15.Ne11.2.2024Hrobaři Hradec Králové5:13Harpuny Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Vraštilová Viktorie15:30Římal Marek
17.Ne3.3.2024Monsters HabřinaHarpuny Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
15:00
18.Po11.3.2024Harpuny Hradec KrálovéBarracuda Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
19.Po18.3.2024South Park Cows Hr.KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
20.Po25.3.2024Harpuny Hradec KrálovéSedláci Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
21.Ne7.4.2024Stolinka Nový BydžovHarpuny Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
22.Po15.4.2024Harpuny Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
23.Ne21.4.2024U nás dobrý Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
16.Po29.4.2024Harpuny Hradec KrálovéAndělé z Prorocka Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
24.Po6.5.2024Harpuny Hradec KrálovéTěsně vedle PlačiceKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
25.Po13.5.2024Harpuny Hradec KrálovéDC KobyliceKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
26.Po20.5.2024Rychtáři Nové Město n/CHarpuny Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 2.3.2024 21:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 2.3.2024 21:56:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement