Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
2. Ne 15.9.2019 Cunami Panská Lhota 4 : 14 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 14 : 31 Pleskač Bohumil
3. Ne 22.9.2019 DC Přibyslav B 13 : 5 Cunami Panská Lhota Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 28 : 15 Zadražil Milan
1. Ne 29.9.2019 Krajzont Polná 7 : 11 Cunami Panská Lhota Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 16 : 25 Zadražil Milan
4. Ne 6.10.2019 Cunami Panská Lhota 12 : 6 Dark Darts Ždírec Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 29 : 20 Nepraš Lubomír
5. Ne 13.10.2019 Devious Darts Dušejov 10 : 8 Cunami Panská Lhota Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 27 : 20 Zadražil Milan
6. Ne 20.10.2019 Šipková Akademie Dušejov B 11 : 7 Cunami Panská Lhota Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 27 : 18 Motáček Richard
7. Ne 3.11.2019 Cunami Panská Lhota 10 : 8 Panda Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 22 : 18 Poláček Luboš
9. Ne 17.11.2019 Cunami Panská Lhota 12 : 6 Fčely Střítež Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 28 : 20 Mezera Tomáš
10. Ne 1.12.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Cunami Panská Lhota Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 25 : 20 Motáček Richard
11. Ne 8.12.2019 Cunami Panská Lhota 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 15 : 27 Kunčar Leopold
12. Ne 15.12.2019 Dragon Darts Jihlava B 13 : 5 Cunami Panská Lhota Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 28 : 18 Zadražil Milan
13. Ne 12.1.2020 Cunami Panská Lhota 14 : 4 Zapomnění Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 29 : 13 Krainer Tomáš
14. Ne 19.1.2020 Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Cunami Panská Lhota Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 23 : 19 Rychlý Stanislav
15. Ne 26.1.2020 Cunami Panská Lhota Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
16. Ne 2.2.2020 Cunami Panská Lhota Krajzont Polná Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
17. Ne 9.2.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
18. Ne 16.2.2020 Cunami Panská Lhota DC Přibyslav B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
19. Ne 23.2.2020 Dark Darts Ždírec Cunami Panská Lhota Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
20. Ne 1.3.2020 Cunami Panská Lhota Devious Darts Dušejov Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
21. Ne 22.3.2020 Cunami Panská Lhota Šipková Akademie Dušejov B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
22. St 25.3.2020 Panda Jihlava Cunami Panská Lhota Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
24. Ne 12.4.2020 Fčely Střítež Cunami Panská Lhota Střítež Restaurace, Střítež
14:00
25. Ne 19.4.2020 Cunami Panská Lhota Hospůdka Na Růžku Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
26. Ne 3.5.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Cunami Panská Lhota Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
27. Ne 10.5.2020 Cunami Panská Lhota Dragon Darts Jihlava B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
28. Ne 17.5.2020 Zapomnění Jihlava Cunami Panská Lhota Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
29. Ne 24.5.2020 Cunami Panská Lhota Asfaltéři Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
30. Čt 28.5.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2020 21:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.1.2020 21:24:34