Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C II.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Po7.9.2020Bubo Hradec Králové7:11Rebelové Myštěves BHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav19:22Deml Robin
2.Út15.9.2020Rebelové Myštěves B11:7Soptíci Hradec Králové 
18:00Deml Robin28:21Houška Jan
3.Ne20.9.2020Medvědi Hradec Králové10:8Rebelové Myštěves BHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr24:22Deml Robin
4.Út6.10.2020Rebelové Myštěves B16:2Vemena Hradec Králové 
18:00Deml Robin33:9Konšel Miloslav
5.Po13.9.2021South Park Cows Hr.Králové12:6Rebelové Myštěves BHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin26:21Deml Robin
6.Út21.9.2021Rebelové Myštěves B15:3Union Stars Hradec Králové 
18:00Deml Robin31:10Zajíc Lubomír
7.Po4.10.2021Löwen Hradec Králové6:12Rebelové Myštěves B 
18:00Synek Petr15:25Deml Robin
8.Po11.10.2021Rebelové Myštěves B10:8No comment Hradec Králové 
18:00Deml Robin25:21Kadleček František
9.Ne17.10.2021Devils Hradec Králové4:14Rebelové Myštěves BHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Felbr Tomáš13:29Deml Robin
10.Út26.10.2021Rebelové Myštěves B6:12Emírovci Pohřebačka 
18:00Deml Robin18:27Hašková Lada
11.Po1.11.2021Rychtáři Nové Město n/C6:12Rebelové Myštěves BŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel15:29Deml Robin
12.Út9.11.2021Rebelové Myštěves B6:12Biřička Hradec Králové 
18:00Deml Robin17:28Staněk Michal
13.Po15.11.2021HSK U Marťase Hradec Králové8:10Rebelové Myštěves B 
17:30Hanovec Karel21:23Deml Robin
14.Út23.11.2021Rebelové Myštěves B12:6Bubo Hradec Králové 
18:00Deml Robin26:16Steiner Jaroslav
15.Út4.1.2022Soptíci Hradec Králové10:9Rebelové Myštěves BHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan23:23Deml Robin
17.Ne23.1.2022Vemena Hradec Králové7:11Rebelové Myštěves BHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Filipi Lukáš20:24Deml Robin
18.Po31.1.2022Rebelové Myštěves B9:10South Park Cows Hr.Králové 
18:00Deml Robin21:22Truněček Martin
19.Ne13.2.2022Union Stars Hradec Králové10:8Rebelové Myštěves BHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír23:20Deml Robin
20.Út22.2.2022Rebelové Myštěves B13:5Löwen Hradec Králové 
18:00Deml Robin30:15Kučera Jan
21.Ne27.2.2022No comment Hradec Králové12:6Rebelové Myštěves BHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
17:30Kubec Tomáš27:17Deml Robin
22.Út8.3.2022Rebelové Myštěves B14:4Devils Hradec Králové 
18:00Deml Robin30:15Felbr Tomáš
23.Po14.3.2022Emírovci Pohřebačka14:4Rebelové Myštěves B 
17:30Ehrenberger Miroslav30:12Deml Robin
24.Út22.3.2022Rebelové Myštěves B12:6Rychtáři Nové Město n/C 
18:00Deml Robin26:18Čihulek Pavel
25.Út29.3.2022Biřička Hradec Králové12:6Rebelové Myštěves BHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal25:13Deml Robin
26.Út5.4.2022Rebelové Myštěves B14:4HSK U Marťase Hradec Králové 
18:00Deml Robin30:14Hanovec Karel
16.Po25.4.2022Rebelové Myštěves B8:10Medvědi Hradec Králové 
18:00Deml Robin22:22Mančál Petr
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 19:04:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement